Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kropcia

jak zauroczyc anglika?

Polecane posty

Nie ma za co :) tez musiałam sie przyjrzec naszczescie nie potrzebowałam takiej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z okolic.....
zablokowałem taka wulgarna babę :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z okolic.....
wypierdalaj dziadku stary !!! jebany hitlerowcu!!! komorowski to stary huj ciebie to tam huj interesuje bo siedzisz na emeryturze dostajesz 700 zł na reke i mieszkasz w szopce i wygladasz jak wygl !!A młodzui potrzebuja godnych zarobków , firm panstwowych jak koplnie huty itd a nie pierdolonych prywaciazy i zarabias znajnizzsza 1317 za taka kase to ty mozesz zyc , ale nie my młodzi ,lewusie. Kaczor to jest wileki huj tak samo jak komorowski dla młodzizy to mike i na niego głosowałem , ale i on kiedys wygra tylko musza takie dziadki popegierowskie jak ty zdechnac , takie wasze pierdolone komunistyczne myslenie , Pozdrawiam Cie dziadek TO TEZ TWÓJ LISCIK JUZ DAWNO TEMU WYSŁANY chyba zgłosze konto fikcyjne żeby zrobili z Tobą porządek tak mi napisał wulgarna baba jakiś bełkot!!!!!!!!!! ja jej tylko grzecznie napisałem o umowie tuska do 2037 roku na gaz z ruskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z okolic.....
Kropcia kochasz anglika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kocham ale dzis mnie zafascynował.... a widuje go juz od jakiegos dluzszego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z okolic.....
normalnie go tam poderwij :P ;) Anglicy to wesołe chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie mam pojecia jak to zrobic bo w sumie nie zamienilismy z soba ani slowa,i chyba nie wie o jako takim moim istnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiciamici
ja mam chlopaka anglika. chlopak jest tak zakochany, ze chce ze mna kupic dom. ba! nawet cos wspominal o dziecku. a wiesz czym go tak zauroczylam. bylam niedostepna jak cholera. (dalej troche jestem). po pierwszej randce nie widzial mnie przez 5 tygodni. dalej tez nie bylo mu latwiej. a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze nie mowie zbyt dobrze po angielsku. rozumiem wszystko co on mowi,( chociaz na poczatku tak nie bylo) ale sama mowie czesto nie gramatycznie i bez sensu, jednak moj luby jest nadal wpaczony jak w obrazek i czesto dopowiada za mnie, a ja dzieki niemu mowie coraz lepiej. takze jezyk nie jest bariera - niedostepnosc jest najlepsza taktyka kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara chyba zaczynam Ci zazdroscic :) No tak jeden walczy a drugi odpuszcza wiec to nie jest raczej recepta dla mnie...mam nadzieje ze wkrotce go spotkam i to bedzie okazja do zaczepki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka singielka
hmmm Ty niedostępna, domowa żona dostępna, to autorka tematu nie będzie wiedziała co zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka singielka
a gdzie się spotykacie? czy to Ty go tylko widujesz gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z okolic.....
Jeśli Będziesz się anglikowi podobała to rozmowa się ułoży :) wyczujesz sytuacje :) zapytaj czy przejdzie się z Tobą na spacer np: po parku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widuje go przypadkiem i czasem wchodzi do mojego bloku no ale nie wiem do kogo przychodzi :( dobra dziekuje kochani teraz musze tylko obmyslic plan dzialania i podszkolic angielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z okolic.....
powodzenia :) ubierz ładne szpileczki :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam szpilek :P zreszta juz mam dosc facetow dla ktorych liczy sie tylko cialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce i nie potrafie zaczynac znajomosci od łóżka choc wiekszosc facetow jakich spotkałam właśnie tego chcieli...Jakbym miala liczyc ze w ten sposob sie zakocha to bym sie przeliczyla i stała sie kobieta na jedna noc albo wylacznie do łóżka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z okolic.....
jakie tam ciało :o :P ja wole przy kości :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z okolic.....
kościste to nieapetyczne :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec najlepiej dla ciebie bedzie po prostu podejsc do niego i zagadac: czesc jak sie masz? na pewno wywiaze sie jakas rozmowa bo oni barddzo przyjaznie podchodza do nieznajomych, wiec nie pomysli sobie o tobie nic zlego. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem taka akurat ani gruba ani wieszak :) szczupła ale nie koscista ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ,macie racje dla nich to wszystko jest bardziej oczywiste i takie na luzie :) nie dziekuje kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×