Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość songster

Czy wiesz jak po roku zarabiać 4000 miesięcznie?

Polecane posty

Gość songster

Zapewne znasz firmę Oriflame. Wiesz, że oprócz sprzedaży bezpośredniej zarabia się tam na budowaniu grupy przedstawicieli pod sobą. Jeśli ktoś wszedł wcześnie do firmy, znalazł dużo przedstawicieli i zarabia duże pieniądze. Czyż nie fajnie byłoby cofnąć się w czasie i wejść do Oriflame na początku jej działalności, wprowadzać coraz to więcej osób i czerpać coraz to większe zyski? A gdyby taka okazja pojawiła się teraz, to czy nie wykorzystałabyś jej? Przedstawię Ci tę sposobność, a Ty zdecydujesz, czy wykorzystasz tę szanse. Przede wszystkim firma nazywa się Betterware i docelowo ma 14 mln klientów (tyle jest gospodarstw domowych), czyli jeszcze wielu przedstawicieli zarejestrowanych pod Tobą będzie sprzedawać i tworzyć własne struktury pomnażając Twój przychód. Czy wiesz, dlaczego klienci będą kupować produkty Betterware? Już śpieszę z odpowiedzią: niska cena trudno dostać te produkty w sklepie praktycznie brak konkurencji 14 dni na zwrot towaru 1 rok gwarancji A wiesz dlaczego będzie coraz więcej przedstawicieli? Ponieważ: Można nic nie kupować!!! Praktycznie dopłacają za wejście do Betterware !!! Brak opłat za członkowstwo Bonusy dla przedstawicieli oPieniądze oProdukty Spotkania, bale, wycieczki etc. dla przedstawicieli Sama oceń, jak łatwo wprowadzić nowych konsultantów pod siebie. A teraz porównaj Oriflame około 20 lat w Polsce Betterware zaledwie 3 lata w Polsce Nie zwlekaj, już teraz zacznij budować swoją strukturę i zarabiaj naprawdę duże pieniądze! Po więcej informacji napisz do mnie na Majewski.michal@gmail.com lub zadzwoń 695 441 008, albo wejdź na stronę WWW.rozwijajbiznes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Witam, Proponuję świetną formę zarobienia dodatkowych pieniędzy. Wystarczy oglądać reklamy wyświetlane w małym oknie dialogowym na monitorze komputera! Reklamodawcy płacą użytkownikom za oglądanie ich reklam! Program automatycznie zlicza punkty. 1 minuta włączonego programu = 1pkt. Przeliczenie uzbieranych punktów i wypłata zgromadzonych środków odbywa się na początku każdego miesiąca. Aktualnie minimalna kwota wypłaty wynosi 30,00 zł. Jeżeli jesteście zainteresowani zainstalujcie program. To nic nie kosztuje, a można tylko zyskać!!! Proszę zalogować się i zarejestrować na: http://surfbar.pl/ref=30360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość songster
wciąż aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniec mongolski
ja chcę wejść napisz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callamee
Zarabianie w 20$2Surf nie wymaga od Ciebie, żadnego zaangażowania. Zarabiamy podczas pracy na komputerze, wystarczy włączyć mały program, a punkty same będą wpływały na nasze konto. Strona całkowicie po polsku! Głównych źródłem zarobku w tym serwisie jest Surfbar. Ściągamy mały programik w postaci okienka, w którym wyświetlają się reklamy i tak zarabiamy Kolejnym źródłem dochodu jest klikanie w banery W sekcji Clicks znajdują się banery za które dostajemy od 5 do 10 punktów. Średnio nawet do 6-8 klików dziennie. Zarabiamy również na polecaniu systemu innym. Jest 10 poziomów poleconych każdy po 10%. Minimum do wypłaty to 20$ na PayPal. Zapraszam do rejestracji: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=134900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×