Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

salt

Polecane posty

na netbuczku moim malutkim dokładnie w kinie to ja byłam ... o, na 3D Avatarze ogłuchłam na tydzień, myślałam, że oszaleję chyba za stara jestem na te kinowe decybele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo może moglabym obejrzeć na macu mojej córy co ma monitor na pół ściany :) ale chyba lubię chodzić do kina , co najdziwniejsze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale to dla mnie nie dziwne :) lecę do wyrka, może trochę poczytam, zanim mi oczy padną :) dobranioc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salt była wyjebana!Ale i tak nie jest lepsza ode mnje:p jest moją idolką po tym filmie:D rozjebała wszystkich równo. A Daniel dał radę, szkoda tylko, że był ruskiem, a nie polakiem....nie mogą zrobić filmów o polskiej mafiiiiiiiiiiiiiiii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salt była wyjebana!Ale i tak nie jest lepsza ode mnje:p jest moją idolką po tym filmie:D rozjebała wszystkich równo. A Daniel dał radę, szkoda tylko, że był ruskiem, a nie polakiem....nie mogą zrobić filmów o polskiej mafiiiiiiiiiiiiiiii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxvcxvxcvxcvxcv
Kretynko ewo, pomyliłaś działy. Co za idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bellucci
Idę na ten film, bo jeszcze nie byłam z moim Kochaniem :classic_cool::) Ale widziałam urywki i lubie angeline własnie z bronią, w takim image:) Az sie zakochałam;) A daniel:o jaką rolę grał? 4 planowa:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariette
10planowa grał:D dobrzy polscy aktorzy poumierali:) A seweryn nie chciał sie wcisnac ? hahaha a Englert? hahahaha oni z Olbrychskim to na czele beztalencia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariette
Na pewno lepiej z Angeliną i to był mój pomysł, zagrał Mój Mąz:classic_cool: John:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariette
A Angeliną pasowąłby utalentowany aktor!!!!! ten pan co grał Glinę! Głownego bohatera!! Mrrrrr facet bandyta..z charyzmą..a olbrychski?:O kto go tam wcisnął??? Angelina na czarno..z bronią wygląda bosko..i ten z filmu Glina...ten głos.. Nie umiecie dobiera aktorów...a to, ze jest moda na polske.dzieki mnie:) nie znaczy, ze trzeba wciskac beztalencia. raptem jak ja mam męża johna od 2 lat..polacy wciskają się na zachód:) Ale ci co powinni. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×