Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smaki_ja

restauracja na rodzinny obiad

Polecane posty

Gość malgonias33

Literatka jest idealna na rodzinny obiad - smaczne i po polsku, a do tego bardzo elegancko i widok na przepiękny Zamek Królewski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedna z niewielu restauracji, która odpowiada na sugestie, opinie gości panoramarestauracja.pl. Raz napisałam do nich, aby rozpatrzyli zmianę deserów, bo za długo już to samo i faktycznie po pewnym czasie zobaczyłam dwie nowe pozycje. Nie wiem, czy to przeze mnie, ale odpowiadają nawet na negatywne zarzuty i za to głównie doceniam. Nigdy się na jedzeniu sama nie zawiodłam, a i widok na Gdańsk jest fenomenalny. Nawet z tego powodu jakieś ważniejsze spotkanie to warto sobie tam urządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendrolipowski

wedlug mnie w restauracji najwazniejszy jest jej klimat i dlatego kazdego roku odwiedzamy to magiczne miejsce z zona www.czarciekopyto.pl a jak na taki standard to naprawde ceny mogloby byc duzo wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orja

my lubimy odwiedzać Sakanę . bardzo miła atmosfer, w niedziele jest tam animatorka, nasze dzieci były zachwycone. sushi jest przepyszne a obsługa przyjazna dla rodzin z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvd

W pizzerii Maxipizza na Bratysławskiej można smacznie i zdrowo zjeść. Podobnie z dowozem nie ma tutaj problemów. Czasami się zdarzy że jak wracamy z żoną po pracy to nikt nie ma siły żeby cokolwiek ugotować więc wtedy taka szybka dobra pizza z dowozem jest naszą ostatnią deską ratunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja polecam z mojej strony restaurację www.cybina13.pl. Działa od niecałych 3 lat, ale byłem tam już wiele razy i za każdym razem jedzenie bardzo smaczne, miła atmosfera, obsługa gości naprawę przyjemna, myślę że też będziecie zadowoleni jak się w tym miejscu pojawicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w okolicach Białegostoku I rozglądacie się za odpowiednią restauracją to polecam wam wybrać się do http://brooklyn.com.pl/ Jest to świetna pizzeria, w której na pewno zjecie pyszny obiad całą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Mogę najbardziej polecić Restaurację Pod Leliwą ul. Sławkowska 13. Jedzenie znakomite i warto tam się wybrac. Bardzo czesto tam chodze ze znajomymi i zawsze jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alincia

Całkiem przyjemna jest też Stara Zajezdnia, moim dzieciakom spodobało się, że znajduje się w takim miejscu jak zajezdnia tramwajowa. Super miejsce, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

<font color="red">SPAM</font>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Beglak

Czasem z rodziną wiadomo wyskoczymy na jakiś obiad, ciężko było się w nich wstrzelić, ale mamy swoją ulubioną apartamentyplock.pl dla dzieciaków raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o restauracje w Gdańsku to jest tak wiele propozycji, że właściwie każdy może coś sensownego dla siebie poszukać. Na pewno będzie można także dopasować cos pod kątem własnych upodobań. Między innymi panoramarestauracja.pl to jedna z tych popularnych, na którą warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o restauracje w Gdańsku to jest tak wiele propozycji, że właściwie każdy może coś sensownego dla siebie poszukać. Na pewno będzie można także dopasować cos pod kątem własnych upodobań. Między innymi panoramarestauracja.pl to jedna z tych popularnych, na którą warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×