Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smaki_ja

restauracja na rodzinny obiad

Polecane posty

Gość ewwoska
Zeby coś uścislic to jest firma cateringowa i tutaj własnie mozna zamowić pyszne obiady, własnie miedzy innymi na taki rodzinny obiad. Naprawde warto bo samo jedzenie jest przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na rodzinny obiad to ja polecam Mercedes Cafe przy Armii Krajowej w Krakowie, pyszne jedzenie dużo miejsca, miła obsługa i naprawdę warto ich odwiedzić, menu i trochę zdjęć mają na stronie: http://mercedescafe.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmoskowa
Jesli szukacie dobrego cateringu i to w Krakowie to polecam http://www.gastro-tour-serwis.pl/ Ja uwazam ze nie ma nic lepszego jesli chodzi o takie własnie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monniaszka
Tutaj na pewno warto wspomnieć o pysznym cateringu. Na pewno jest to cos na co warto jest sie skusić w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska09
Na pewno zapamietam sobie ten adres, bo musze powiedziec ze juz wielokrotnie szukałam własnie dla siebie dobrego cateringu. A teraz mam już gotową odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patttoska
Czy jest tam możliwośc zamówinia poszczególnych dań np. na taki troszkę wiekszy rodzinny obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaka
Myśle ze tak, ale oczywiscie najlepiej jest zadzwonić bo przeciez wiadomo ze to wszystko może tez byc uzależnione tak naprawde od wielu róznych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycccka
Ja też uwazam ze warto własnie zdecydowac sie na takie restauracje, miejsca cateringowe. Tutaj z pewnością własnie jest to doskonały sposób kiedy nie do końca mamy czas na przygotowywanie posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiilska23
To jest wlasnie chyba bardzo dobre rozwiązanie. Trzeba przyznac ze własnie jesli chodzi o taki rodzinny obiad, to nie kazdemu jestesmy w stanei dogodzić a zamawiajac catering trafiamy w wiekszosc gustow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj lokale na www.bestlunch.pl - tam jest sporo propozycji z rożnych miast, są zdjęcia, opis. Na pewno znajdziesz coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie widze niczego złego w tym aby korzystać z cateringu zwłaszcza ze wielu z nas po prostu nie ma czasu na przygotowanie takich wystawnych obiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycccka
To prawda, zwłaszcza ze kazda z nas też teraz ma coraz mniej czasu na to zeby własnie móc też przygotowac takie przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, zwłaszcza ze przeciez kazdy rozumie ze w dzisiejszych czasach jedna nie zawsze mamy tez mozliwosc przygotowania szybkiego takiego wystawnego obiadu dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne sa restauracje na rodzinny obiad no fajnie moze byc :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollska89
Ja też uważam ze mozna taki obiad zorganizować w domu jednak jak komus sie uda sie zrobic wystawnych potraw to taki catering jest jak najbardziej własnie na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olliska78
Oj tak, zdecydowanie 3 Kucharzy w Krakowie spokojnie mozna polecić, bo jest to fajna, bardzo przyjemna restauracja na pewno godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze sie z Tobą zgodzić ze własnei tutaj jesli chodzi o catering spokojnie mozna powiedziec ze jest jednym z lepszych jesli chodzi o Kraków. Jest pysznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie polecam restaurację Rozdroże, jest tam tanio, przyjemnie i bardzo klimatycznie, często widzę tam rodziny które przychodzą na niedzielny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli natomiast zastanawiacie sie nad dobrym jedzeniem w Krakowie to ja polecam Wam ten catering http://www.gastro-tour-serwis.pl/ Bardzo smacznie, niedrogo i na pewno bedziecie bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millllenka22
Owszem catering moze i jest fajny ale jesli juz sie wybrać na obiad to polecam jednak dobrą restauracje taka gdzie zjecie pysznie i sam klimat zrobi wrażenie na zaproszonych. W Krakowie mam na mysli tą restauracje http://www.duzypokoj.pl/ A na deser koniecznie zamówcie szarlotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Krakowie polecam 3 Kucharzy. Bardzo fajne miejsce, z naprawde pysznym jedzonkiem i bardzo miłą atmosferą. Spokojnie mozna polecić kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjesiinka
Czyli mozna zamawiac u nich dania, potrawy gotowe na tego typu imprezy. Jedzenie jest bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolska902
To i ja musze koniecznie zapamietać ten adres bo już niedługo robimy dużą impreze w pracy i catering jest bardzo wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno jestem jak najbardziej na tak. I szczerze mówiąc 3 Kucharzy poleciłabym kazdemu. Zawsze wychodzimy zadowoleni i najedzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spedzilam brdzo przyjemnie czas na obiedzie w http://www.zakatek-smaku.pl/ jak obchodzilismy z rodziną 75. urodziny babci :) Dobre jedzonko, mila obsluga i bardzo ładna sala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, jesli chodzi o Kraków to rzeczywiscie Duży pokój jest tutaj doskonałym rozwiązaniem jesli chodzi o takie rodzinne spotkania. Atmosfera w restauracji jest swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie mogę i ja polecic doskonałą restauracje http://www.duzypokoj.pl/ Mysle ze bedziecie naprawde bardzo zadowoleni a smaków tam nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od dzisiaj wiadomo ze jesli chodzi o Kraków to najpopularniejszym jest 3 Kucharzy i jesli chodzi o dobre jedzenie to własnie warto sie do nich wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Ktoś tutaj już wspominal o Duzym Pokoju. Sam klimat miejsca sprawia ze chce sie tam po prostu wracac. I szczerze Wam polecam. Szczególnie teraz kaczkę w sosie porto. mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest prawda ze jesli znajdziemy dobrą restauracje to na pewno będziemy tam wracac. Tak było w naszym przypadku i restauracji w Krakowie 3 Kucharze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×