Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smaki_ja

restauracja na rodzinny obiad

Polecane posty

Gość gość
Ja już teraz bedziecie w Corleone to musicie spróbowac Antipasto Marinara- prawdziwy rarytas dla wielbicieli owoców morza w różnej postaci. Bedziecie wracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisałyscie o restauracji Corleone. Równeiż uważam ze jesli chodzi o Kraków, i o same rewelacyjne dania to na pewno koniecznie trzeba ją odwiedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wybieracie się na rodzinny obiad, to na pewno warto wcześniej zarezerwować stolik, żeby na miejscu nie okazało się, że brakuje miejsc :) najłatwiej będzie przez internet, szybko i bez problemu - np. przez serwis Gastrobooking.pl :) Warto też ze względu na bardzo fajny program lojalnościowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie sie wybrac do www.kanpai.com.pl/ pyszne tammaja sushi, najlepsze jakie jadlam. naprawde moge polecic. dzieci w mojej rodzinie tez sie zajadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka44
Ja z rodziną chodzę do pizzerii Caprinew, można tam zjeść też domowy obiad. Serwują pyszne dania, w tej lokalizacji ciężko znaleźć drugi taki lokal :) Zostawiam namiary http://www.caprinew.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Kraków myślę, że doskonałym miejscem na taką uroczystość jest restauracja w Hotelu Best Western Old Town, na ulicy Gertrudy. Byłam tam na kilku imprezach i muszę przyznać, że bardzo dobrze się bawiłam. Bardzo miła obsługa smaczne jedzenie. No i lokalizacja super, bo w samym sercu miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my bylismy ostatnio w Salto na Wilczej (Warszawa), bardzo fajne miejsce, maja dobre jedzenie, steki nam najbardziej przypadly do gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy przyjezdza do mnie rodzina do warszawy to czesto zabieram ich do baru http://www.kanpai.com.pl/ na sushi. bardzo lubia to miejsce tak jak ja. ushi jest pyszne i w dobrej cenie wiec warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rodzinny obiad to najlepiej w kameralnym lokalu. Najgorsze co może być to tłok i hałas, ani to porozmawiać, ani spokojnie zjeść. Moja rodzina uwielbia sushi więc zwykle na spotkanie tego typu wybieramy warszawskie Sushiberry i jeszcze ni było sytuacji, byśmy wyszli niezadowoleni. Obsługa na bardzo dobrym poziomie, prócz sushi także inne dania, wszystko świeże. Ceny przyzwoite. No i spokojnie można przyjść z dziećmi. Jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola643
Ja ze swoją rodzinką uwielbiamy chodzić na obiady do salto na wilczej. Mają tam bardzo przyjemny klimat, pyszne jedzenie i rozsądne ceny. Zabieram tam też swoich znajomych i wszyscy zawsze chętnie tam wracamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobało w restauracji hotelu Best Western Old Town, miejsce myślę idealne na taki rodzinny obiad, oprócz miłej obsługi i smacznego jedzenia na wielki puls lokalizacja, bo w samym sercu miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kuchnię amerykańską, burgery, steki itd. Mam taką jedną ulubiona tego typu restaurację w www.mercurewisla.pl/ Podają z dużą klasą i wyczuciem smaku, do tego dobre wina posiadają w swojej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre jedzenie można znaleźć w Warszawie sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami z rodziną idziemy na niedzielny obiad do Da Pietro. Smaczna włoska kuchnia na prawdziwych włoskich półproduktach. Akurat mieszkałem parę lat w Turynie i to się czuje w smaku, czy rzeczy są oryginalne czy nie. Tutaj jakościowo jest naprawdę dobrze. Spory wybór sałatek i makaronów, a akurat tego typu rzeczy lubię najbardziej – zdrowo, pożywnie, smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My lubimy chodzić z dzieciakami na pizze lub pierożki do Magillo w Krakowie. Fajne miejsce, dzieci się dobrze bawią. Lubimy od nich pizze, czasem zmawiamy przez telefon.http://www.magillo.pl/specjaly_mlynarza.html Na miejscu mini zoo, a to super atrakcja dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno trzeba też tutaj wspomnieć o restauracji Od Świtu do Zmierzchu. Idealne miejsce na takie rodzinne spotkania. Jest pysznie, niedrogo i uważam ze porcje dają naprawdę mega duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega dobrego kurczaka z soczewicą serwuje lokal Ganesh na ul. Św Tomasza. W ogóle to sieć z hinduskim jedzeniem, chyba jedyna taka w Polsce. Można też jedzenie zamówić i powiem, że długo na zestaw nie musiałem czekać – także tutaj też stawiam plusik. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra restauracja na rodzinny obiad to http://www.roadamerican.pl/. Podają tam świetne jedzenie. Wszystko jest świeżutkie i dobrze przyrządzone. A co najważniejsze dla każdej grupy wiekowej. Moja córka kocha ich pancakesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o taki tradycyjny obiad, który będzie wszystkim smakował to w Rozdrożu taki na pewno zjecie. Poza tym mają pyszne desery i dzieci nie stanowią tam problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmakował mi już dość dawno indyjski ryż Basmati i jak tylko mam okazję to się na takie jedzenie wybieram. W Krakowie dobry ryż tego typu podają w Ganesh przy ul. Św Tomasza. Na stronie ganesh.pl jest trochę zdjęć lokalu i menu. Ogólnie ceny mają w miarę fajne, załóżmy za zestaw dla dwóch osób trzeba wydać 4-5 dych, to jak na Kraków nie jest drogo, umówmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakowało mi w Ganesh na Ursynowie. Pierwszy raz tam byłem ostatnio i jestem pozytywnie zaskoczony. Jakoś nigdy za takim egzotycznym jedzeniem nie przepadałem, a tutaj wszystko mi smakowało – od ryżu, przez kurczaka, po warzywa i piwko. Jeszcze tutaj wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lunch to mi się zdarza wyskoczyć do lokalu Ganesh na rogu ul Św Tomasza z Floriańską. Fajne, zaciszne miejsce, trochę z dala od tłumów turystów. Jest spokojnie. A co do menu to mają sporo wariantów dla wegetarian. Ja szczególnie polecam zestaw Aloo Began z bakłażanem, pomidorkami i ziemniakami. Cena zastawu 20 zł, więc niedrogo moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś na początku jesieni byłem pierwszy raz w Maxipizza na Ruczaju i od tamtego czasu zamawiam u nich głównie pizzę. Robią dowóz profesjonalnie, szybko. Jak odbieram pizzę to czuję w rękach, że aż parzy, także dobrze utrzymują temperaturę jedzenia podczas transportu. Więcej o cenach i typach pizzy jest na www.maxipizza.pl/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre obiady jadam w tym miejscu www.questapizza.pl mają m.in. Filet drobiowy z grilla za którym szaleję:D Bardzo polecam miejscowym i przyjezdnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przerwach roboty wpadam na ostrą zupę pomidorową do krakowskiego HotChili. Można się najeść, tylko 12 złotych, mocno rozgrzewa i dodaje energii. Trafiłem na pozycję zupełnym przypadkiem i jakoś najbardziej mi podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami idziemy po pracy coś zjeść z ekipą do Ptaszyla na Szeroką. Akurat mamy biuro niedaleko. Miejsce z duszą, już sama kamienica robi wrażenie. Menu rozbudowane, można coś dla siebie dobrać. Mi osobiście najbardziej tutaj smakuje coś takiego jak Cymes. Warto zamówić, naprawdę im te danie wychodzi. Lokal całkiem dobrze prowadzi swojego facebooka, ciągle wrzucają nowe posty ( www.facebook.com/ptaszylkrakow ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stołuję się czasami w Da Pietro w kamienicy pod Obrazem. Dobre jedzenie ale też bardzo fajna obsługa. Nie ma długiego czekania na jakiekolwiek zainteresowanie ze strony obsługujących. Niby Kraków, rynek główny ale w innych restauracjach z tym standardem pracy kelnerów i kelnerek to bywa naprawdę różnie. Tutaj ludzie są kompetentni i sympatycznie przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meraska
w stolicy koleżanka mówiła mi o blue cactus - mamy tam jechać w czerwcu jak u nich będziemy w odwiedziny :) Sprawdzałam w necie ich ofertę i powiem wam że wygląda to bardzo ciekawie. Zobaczcie np tu http://www.bluecactus.pl/dla-rodziny/weekend/ w weekendy dzieciaki nie płacą, do tego lokal jest przy parku Morskie Oko, więc po obiadku można iść spalić trochę kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×