Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosmetyczka123

Szkolenia oraz warsztaty Kosmetyczne śląsk

Polecane posty

Serdecznie zapraszamy na warsztaty szkoleniowe poszerzające wiedzę z zakresu kosmetologii, które organizyjemy wspólnie z producentami wiodących na rynku kosmetycznym marek. Warsztaty te są okazją do podnoszenia kwalifikacji zawodowych a współoranizowanie ich ma na celu umożliwienie Państwu dokładnego zapoznania się z produktami używanymi w codziennej pracy zawodowej. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami proponowanych warsztatów: Warsztaty Jadwiga 06.09.2010 r. (poniedziałek) godz.10.00 Warsztaty " Makijaż Kobiety Dojrzałej" - 07.09.2010 godz.10.00 Warsztaty z Firmy KOZMETIKA AFRODITA - 13.09.2010 godz. 11.00 Warsztaty kosmetyczne z Firmy Apis Cosmetics - 27.09.2010 godz.10.00 Pokaz produktów firmy PEGGY SAGE - 02.10.2010 r ( sobota ) godz. 10.00 Pokaz Oxybrazji - 16 października godz. 10:00 Warsztaty z Masażu ciała Kamieniami - 23.10.2010 o godz. 10.00 Wiecej informacji na stronie www.monimar.pl Rybnik. ul Wodzisławska 124 tel 32 42 39 920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia k.
Czy ktoś z Was, w ostatnich latach rzeczywiście korzystał z takich warsztatów? To cokolwiek daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanianka
Hehe... żeby poznać dokładnie dany temat należy wybrać się na długie szkolenie tematyczne, na którym wszystko poznacie bardzo dokładnie. Nic nie przychodzi łatwo - np. moje szkolenie stylizacji paznokcia w New nails to były 2 tygodnie nauki po 10h - ale efekt w postaci znalezienia pracy przyniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurata
Bardzo długo - ale ktokolwiek jest w stanie, tak długo się uczyć? Przecież człowiek odczuwa zmęczenie, nie jest w stanie wciąż przyjmować nowe tematy. Jak niby to wszystko utrwalić? Nie wiem czy bym dała radę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta darska
Potwierdzam - szału nie ma. Też długo szukałam w mojej okolicy szkolenia i nic nie znalazłam. Przy czym nie chwalę od razu szkoleń w Warszawie, bo one dopiero przede mnę. Ocenię je wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta darska
A czy kosmetyka jest dla każdego? Nie. To wszystko trzeba ćwiczyć, powtarzać, próbować, doskonalić i tak w nieskończoność, aż będzie już dobrze i dotyczy to każdego zabiegu, który jest wykonywany. To chce coś osiągnąć po prostu musi ciężko pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina kups
A w którym zawodzie nie trzeba się doskonalić? Chyba pracując w urzędzie, w państwówce, bo wszędzie indziej niestety trzeba się uczyć by utrzymać pracę, a tym bardziej osiągnąć w niej coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursara
Jak to jakie? Jesli kasę daje UP to wiadomo, że musisz być bezrobotna, co nie? Pewnie przez jakimś tam okres, później składasz wniosek. Znając ten kraj, to pewnie połowa szkoleń rozdawana jest po znajomości, a szanse na inne szkolenia mają pozostali.... Tylko pytanie ile w rzeczywistości jest tych szkoleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia barska
Pracowałam przez rok w UP - tych szkoleń jest dużo. Macie rację, że część jest rozdawana znajomym, ale większość trafia do normalnych bezrobotnych. Sama bym z tego skorzystała, gdybym była bezrobotna. Ciężko jest znaleźć kilka tysięcy złotych na szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×