Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

A szczególnie że te zebranie miało trwać dosłownie z 2 min i nawet Adi słowa nie pisnął a nie mówiąc już o jakimś rozrabianiu wrrrr poprostu głupich nie sieją.... Najśmieszniejsze jest to że to kobieta powiedziała, co jak co ale kobieta kobiete powinna zrozumieć....takie ja mam naiwne wyobrażenie :-( Jak byłam na początku 9 miesiąca ciąży to stałam w kolejce do dziekanatu, korytarz oczywiście duszny i tłok, w końcu jakaś dziewczyna przede mną obróciła się i zauważyła mój brzuszek i mówi do resztyz przodu czy przepuszczą mnie bo jestem wysoko w ciąży....żebyście widziały jakie larum podniosło się na korytarzu....faceci cisza tylko baby.... a najlepsze jest to że jedna się oburzyła ze ona też jest w ciąży i nikt jej nie przepuszcza....wszyscy na nia a ona płaska...zaraz dodała że w 3 miesiącu....ok ja rozumiem że w ciąży ale nikt nie ma rentgena w oczach ale u mnie było ewidentnie widać. W końcu z dwie odezwały się żebym poszłą poza kolejką a ja grzecznie podziękowałam a w środku aż mnie nosiło żeby gówniarom przyłożyć i powiedziałam: ,,Dziękuję poczekam bo ciąża to faktycznie nie choroba (bo tak mi jedna powiedziała) ale życzę im tego z całego serca że jak będą w ciąży to żeby ktoś je tak potraktował jak one mnie haaaaa taka jestem honorowa...nie ważne że ledwo stałam już :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do patusiowa jak jest niedobór witaminy D to głowka sie poci . Moze tez sie odkształcac :( do anna19810 ja to bym chyba tej kobiecie oczy wydrapała!!!! Mamuise ma poradnik jak trzymaci nosić dzieci .Jk ktoś jest zainteresowany to podesle na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja tez daje devikap- 2 krople diennie ale teraz w czasie jesienno-zimowym daje tez cebion multi tam tez jest wit d wiec na zmiane raz to raz to... mamanatalki- jak sie nazywa ta wit d3 z wapniem? cos o tym czytalam ostatnio ze to w Polsce niepopularne a za granica dają... tez jestem padnieta dzisiaj:( chyba uciekam spac... trzymajcie się do jutra :) aha co do actimelu- to do produkcji uzywany byl składnik zarejestrowany jako lek i dlatego ta cała afera.... a to sympozjum o ktorym pisałam zebrało najwieksze autorytety z dziedziny pediatrii i gastrologii dzieciecej wiec chyba wiedzą co mówią-tzn ja uwazam ze podawanie probiotyków i prebiotyków przez pierwsze miesiace ma uzasadnienie....ale kazdy robi jak chce :) no uciekampapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jak bylam w ciązy to mąż jeżdził ze mną na zakupy i stalismy przy kasi pierwszeństwa a carrefour byłam wtedy chyba w 7 miesiącu brzuch miałam juz ogromniasty i kasjerka poprosila mnie pierwszą stałąam chyba czwarta a przedemną zadnej pani w ciązy nie było ani osoby niepełnosprawnej też nie i jak podeszliśmy zeby nas obsłużono to takie poruszenie w tej kolejce jedna mówi do drugiej ze no ciąża to przecież nie choroba mnie się głupio zrobiło ale mój mąż je tak zjebał ze az zbladły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Dziewczyny,ale dajecie.Ja daję wit.d codziennie. Kurcze ale dziwni są niektórzy ludzie.Tutaj w niemczech to kobiety z 1 dzieckiem z lupą szukać.Przeważnie wielodzietne-3,a nawet 4.Jak takie będzie w posce podejście ludzi do wielodzietności to za paredziesiąt lat bedzie o połowę mniej obywateli.Ale co się dziwić ,jak coraz ciężej wyżyc z tych najniższych krajowych. Moja mała już śpi,jutro ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrazenie że ludzie robią sie teraz tacy że jeden drugiemu by oczy wydrapał....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, obejrzałam wczorajszy Top model i stwierdzam , ze aby być modelką chyba trzeba mieć trochę oleju w głowie. To wszystko co one robią, nie jest chyba takie proste ... Co do wit. D ta pediatra - siksa co mnie kiedyś chciaia z Leną do chirurga z paluszkiem wysłać , wyliczyła mi ,że podając 90 ml mleka modyfikowanego 7 razy dziennie , Lena powinna dostać Wita D co 3 dni. Moja pediatra powiedziała, że tak faktycznie jest, ale ze względu na to, ze mamy klimat z małą ilością słońca podaje sie profilaktycznie codziennie. Także Patusiowa Don't worry, ja tez zapominam podawać - niestety :( ale nie panikuje, bo dajemy maluchom zapas wit. D. Z tego co mnie uczyli na studisch to wszytskie witaminy rozpuszczalne w tłuszczach czyli A,D,E,K można przedawkować tzn. skumulować w tłuszczach. Ale , żeby doszło do hiperwitaminozy musi być ich duże stężenie. Ania masakra- dobrze zareagowałaś! Niebowa super, ze sie doezwałaś. Tęczowa Ty tez. Naprawdę musi Wam Mania dawać w kość, bo się tak mało odzywasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAaaaq może wyślij do nas na galerię, a czy Ty właściwie juz dostałaś namiary? Bo ostatnio chyba pisalyśmy , żeby przyjąć aaaq i mamenatalki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisalysmy ale jakos sie to zgubilo, i chyba nie dostaly namiarow:( ja jestem nadal jak najbardziej "za":):) kurde dziewczyny jak czytam o tych waszyh problemach z dziaciaczkami, jakies napiecia, i inne sprawy z ktorymi musicie sie borykac to tak mysle ze ja straszna panikara jestem jesli chodzi o to LZS mojej cory...bo w sumie to raczej taka drobnostka jest. no ale co zrobic, jestem matka wariatka i kazda zmiana u mojej niuni mnie martwi jak cholera:O oj bycie matka nie jest takie latwe, nawet jak dziecko jest grzeczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanatalki i to jest wit. D z fluorem tak? mój brat mieszka w Niemczech i mógłby mi kupić. CIekawe co by na to moja pediatra powiedziałą....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaq poszło:) Dziewczyny jak mamanatalki poda maila wyślijcie jej namiary , bo ja juz padam a musze jeszcze z psiną wyjść, Do juterka Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do patusiowa bo jesteś matka , i wszytsko przeżyważ , to zrozumiałe . Jak dla mojego coś sie dzieje to też panikuje i dzwonie do siostry zeby mi coś poradzila , ona to juz ma mnie dośc:) Jak narazie to nasz problem jest z asymetria zobaczymy co powiem po tych zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale gdzie ja mam ten login wpisac??? :P:P tylko nie smiejcie sie za moje glupie pytanie :> Ale naprawde nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny....wchodze na poczte bo mysle sobie....jak dalam dobry przyklad to wy napewno tez przyslecie zdjecia swoich bobaskow......a tam co???? NIC no ok pewnie jutro to zrobicie ;-) widze ze wszystkie poszly juz spac wiec ja tez sie zegnam do ranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanatalki ten meil co się czasami pokazuje przy twoim niku to na niego można pisać namiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×