Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

do KatkaZiom tak tez wywnioskowąłam z tego conapisalaś .A to ja ucze starsze klasy obecnie gimnazjum:) Ty poczatkujaca??? Mysle ze teraz bedzie przyrost naturalny , juz jest ... wiec bedzie praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa ty to siepilnuj z tym sasiade,bo coś ostatnio często do Was zgląda hi,hi. Kurcze ,mała śpi niespokojnie,ale w miarę szybko zasnęła.Mam nadzieje,że noc będzie spokojna.Dobrej nocki .Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widać ze sobota, mężusie w domu to możecie sobie pospać...ja niestety pobudka jak codzień. Mała jeszcze śpi wiec mam chwile na Kafe już wam odpisuje bo wystarczy że nie ma człowieka jeden wieczór a wy naprodukujecie że szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) my dzis pobudka o 6;) pozniej mala zasnela i wstala niedawno, zaraz dam jej sniadanko, i pojdzie z tatusiem na spacerek:) ja wyskocze na male zakupy, chce kupic malej jakas maskotke albo cos takiego bo widze ze bardzo jej sie podobaja pluszaki:) no i musze jechac z siostra i jej corka na pogotowie bo mala ma wysoka goraczke i chyba znowu uszy chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!ja tez juz na nogach od 7 !!!!nocka dosc niespokojna zeby filipa i chore paranoje piotrusia........ zastanawiamy sie z mezem czy nie wyjechac sobie na 4 dni do jakiegos hotelu spa troche odpoczac....co o tym myslicie?????oczywiscie bez dzieci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka gratuluje pierwszego ząbka :-) Aaaq historia straszna z tym zachłyśnięciem. Ja kiedyś miałam podobnie miałam z Adim, zachłysnął się przy mleku, więc na kolana i po pleckach az złąpał oddech. Człowiek taki szok wtedy przeżywa, że nawet się nie spodziewałam. Mąż był blady jak dupa, i jak mały się uspokoił to poszedł do łazienki....chyba musiał dojść do siebie. u nas w miescie jedna babka niedosyć że miała takie komplikacje przy porodzie, że popękała jej macica i musieli usunąć to dziecko urodziło się chore a po 2 miesiącach dziecko mlekiem sie zakrztusiło i zmarło. Szok. dziecko jej zmarło i już więcej nie może mieć. A dziewczyna ma ok 22lat :-( My już drugie dziecko mamy :-) jak wiecie zreszta, ale planowaliśmy jedno i drugie i jakoś tak na szczęście się nam udało i są zdrowi. Chociaż my z mężem zawsze chcieliśmy mieć trojkę więc jeszcze jedno chyba przed nami ale napewno nie teraz. Mam 29 lat więc spokojnie z 5 lat możemy poczekać Leneczkowa jak tam wieczór bez lenki i męża? udał się ? :-) i prosimy jak najszybciel zdjęcia mebelków ;-) Natali powodzenia na chrzcinach:-) Doris ja miałam jeszcze przed urodzeniem Adiego wymrażaną nadżerkę...nie jest bolesny zabieg ale niezbyt przyjemny. Wogóle śmiesznie się czułam jak leżałam na tym samolocie, nogi rozwalone na boki a lekarz zagląda mi wiadomo gdzie z urządzeniem przypominającym gaśnicę z długą rurką a po chwili z między nóg unosi się biały obłok :-) :-) Dosłownie myślałąm że padnę tam. Wyobraźcie sobie taki biały obłok że głowy lekarza nie było widać. Masakra :-) Meisje na takie śwpiworki właśnie patrzyłam. Jest fajny, cieplutki. Wiecie comoże i jest ekstra ciepły ale mi zawsze teściowa wydaje mi się dobrze tłumaczyła...my na spacerze inaczej odczuwamy trochę temp. My idziemy, pchamy wóżek, mamy szanse samym ruchem się rozgrzać a dziecko siedzi bądź jeszcze leży nieruchomo i ono bardziej odczuwa chłod. Ja chyba własnie kupię taki śpiworek zamiast 5 kocyków czy kołderki która się bedzie podwijać i bedzie małej zawiewać. A o tej zimie też słysząłam że ma być ostra niestety Katkaziom witaj znowu :-) Ale się usmiałam z tej babki w kolejce. Czy ci ludzie zdają sobie sprawy jakich z siebie tępaków robią??/ Ja używałam maści Maltanna początku pomagała ale póżniej dostałam zapalenia brodawek i nic już nie pomogło dlatego musiałam mała odstawić od piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj ;D JAgodka ja bym się od razu pakowała jakbym miała taką możliwość! Ja niestety nie mam z kim Nusiaka zostawić, więc wszędzie jeździ z nami. Ania no właśnie też nie chciałabym nabawić się jakiegoś zapalenia. Doris mi wczoraj podpowiedziała o tych osłonkach na brodawki. Bo raz to mi az krew trochę poleciała jak wyciągałam pierś bo właśnie przez tą ropę przykleiła się do stanika. Wczoraj przyłożyłam rivanolem i wysmarowałam tą maścią na B... i dzisiaj już jest ok. Żadnej ropy nie ma ;) A u nas nocka w miarę. NAjpierw duże dziecko znasnęło o 18 a małe po 19 hehe. Ale Hania obudziła się o 21, 23, 3, po 5 i teraz o 8:30. Także troche mnie wymęczyła. Ale myślę, że to przez to zmianę miejsca znowu. Także mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. A co do śpiworków świetna sprawa. Tylko faktycznie trzeba jakoś wyczuć żeby dziecko się w nim ie przegrzało. Bo wiadomo, że jak będzie niżej niż -5 to już na spacer się nie wyjdzie. A jak teraz byłam na szczepieniu to jedna pani już miała taki śpiworek w wózku a było może z 5-6 stopni. Ahhh... nie ma to jak z rana mocny kop inki:D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka jak macie mozliwosc to jedzcie:) ja wyprawilam moje skarby na spacer i mam chwile czasu, ale zaraz sie zbieram i lece z siostra do tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:) aniu ja meza mam dopiero od popołudnia e domu takze pospac nie mogłam tak samo jak ty ale nie wchodziłam na forum wczesniej bo mały w miare spokojny był i juz wiekszosc mieszkanka mam posprzatane, jagodka nie zastanawiaj sie jedz!!! musze sie wam pochwalic ze moj mały przed chwilla wypił 100ml herbatki a zawsze ciezko było wmusic w niego 3oml mam nadzieje ze tak juz mu zostanie moze nawrocił sie na picie bo dostaje teraz owocki i kleik i moze bardziej mu sie pic:) dziewczyny ktore daja słoiczki8 jak wyglada jadłospis waszych maluchów??moj narazie je tylko marchewke i jasbuszko chce mu tez zupke jarzynowa wprowadzic alw nie wiem jak rozplanowac te posiłki zeby mleczka za mało nie jadl ale i tez za duzo łacznie z tymi deserkami ja mu daje po 200ml mleczka co 4 godziny w ciagu dnia i rano i wieczorem zageszczam kleikiem niedługo chce wprowadzic kaszke na dobranoc ale nie wiem jak mu wplesc te owocki czy zastapic nimi jeden mleczny posiłek czy podawac po trochu miedzy posiłkami :) a mój michas dzis rowniutkie 4 miesiace konczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!U nas też nocka ciężka,mała walczyła zpoduszką i stękała strasznie.wieczorem,też sie budziła .No ,ale i tak dośc dobrze po tym szczepieniu. Ja juz mam dawno taki polarowy spiworek.Mała go uwielbia,jest ściągany sznurkiem przy glowie i mala chyba na powrót czuje sie niemowlaczkiem.Jak było chłodno to po prostu nie ubierałam ja zbyt ciepło .Dobrarzecz,bo ńatalka nie przepada za kombinezonem,trochę sztywno nim jest.Dzisiaj duzo do zdrowienia,ale sprobuje jeszce póznie zajrzeć.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja zastapiłam jedno karmienie mleczkiem obiadkiem i mała je albo jabłuszko, marchewkę, jarzynowa, ziemniaki z dynią. Rano daje mleko zageszczone kaszka i wieczorem bo tak pediatra kazała. juz od wczoraj powolutku przechodzimy na bebiko 2 i narazie jest ok :-) Sto latek dla Michasia ;-* Mamanatalki fajna z ciebie babeczka i figura jak ta lala :-) u nas narazie pochmurno i buro ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze zyczonka dla Michalka :) co do spiworka to wlasnie chce kupic bo mam 3 kombinezony dla malej na 3-6 ale juz mi powoli z nich wyrasta, a na 6-9 nie mam zadnego za to 3 kurtki i wtedy spiworek mi sie przyda, bo nie chce juz kupowac kombinezonu a spiworek na przyszla zime tez powinien byc ok ja Emilce podaje po poludniu jako posilek to co juz ma sprawdzone i nie ma uczulenia, oczywiscie nie sa to takie ilosci zeby zastepowac mleko bo jeszcze tyle nie je, ale mam nadzieje ze niedlugo bede mogla 1 mleko opuscic. Rano za to daje jej nowosci, wczoraj dalam jej brokula, to sie zaczela krzywic i od razu go wyplula, dzisiaj juz lyzeczke zjadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy o jak wpadniecie w trans to cięzko was dogonić łukasz wstał o 9 z rykiem bo sie w nos podrapał bidulek wczoraj poszłam na pottera do kina na 21,30 a mały w domu dał koncert mój grzechu chodził, lulał, karmił a łukasz nic, zero spania :classic_cool: wyczuł że mamy nie ma pisał do mnie sms jak siedziałam na seansie ale twarda sztuka ze mnie i nie wyszłam :p zaksztuszenie rzeczywiście stawia włosy na dęba ja miałam tak że jak dałam łukaszowi, chyba za drugim razem, ziemniaka to zrobiłam go za suchego, taką papke i też sie zakrztusił, ale zaraz na boczek poklepałam i dałam popić herbatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wciąga na obiad pół marchewki, kawał selera, ociupine pietruszki i 1/4 jabłka i to zjada wszyscho! może sobie tym posiłkiem rekompensuje to że mało mleka mi wypija ? sam sobie reguluje i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny, jak któraś chce sobie kupić blender to polecam przejść sie do komfortu i jest tam taki firmy HB: z metalową końcówką, ubijakiem do jajek i 2 pojemnikami z ostrzami na "drubsze rzeczy" za ok. 140 zł to jest polska firma, jestem strasznie zadowolona z niego bo wszystko mieli i wszedzie sie zmieści :) reklama, reklama .... pranie mózgu już od rana..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris najlepszego dla Michalka:) ja teraz malej daje tak. rano jak wstanie, ok 6-7 mleko, pozniej jak jest glodna za ok 3 godziny kleik, i dodaje do niego troche deserku, np jablko albo morela itp. pozniej daje jej ok 12-13 obiadek, marchewka z ryzem, dynia z ziemniakami, jarzynowa itd. zje caly sloiczek, i pozniej juz tylko mleko ewentualnie jak jest glodna przed kapiela, to probuje jej daC deserek np bananka, albo jablko z marchewka, zalezy jaki jej podpasuje. no i po kapieli zawsze mleko zageszczone kleikiem ale to juz z butli, a nie lyzeczka tak jak rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za życzonka kochane:)❤️ meisje ,mamonatalki śliczne zdjątka:)ale z was lachony:):):) aniu zdjecia lenki tez superowe ale z niej modeleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja daje kaszkę ryżową z Bobovity Blender mam, kupiłam w promocji w tesco, wydawało mi się że jak Brauna to bedzie dobry ale on chodzi jak czołg.....taki głośny że masakra Wasze też tak głośno chodzą bo może to normalne, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia super:) doris ja dawalam wczesniej kaszke ryzowa jablkowa bo nie znalazlam bezsmakowej, ale teraz kupilam kleik i wole dawac ten kleik i ewentualnie dodawac jakis deserek do smaku. kupilam malej czapeczke i szalik z polarku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa i jak siostry dziecko? lepiej? Widzę że juz tez po zakupach :-) a sobie coś kupiłaś czy tylko Pati? ;-) bo j zazwyczaj dzieciom kupuje i mężowi a sobie na końcu jak już trzeba koniecznie :-( Tak się zastanawiam że chyba tez zacznę podawać wieczorem kaszkę łyżeczką...przynajmniej szybciej odzwyczai się może od butli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu u ciebie widze ze tez historie po których ciarki przechodza.A tej dziewczyny 22 letniej żal niesamowity:( Dlaczego musza być ludzie pokarani tak przez los???? Moj Kamilek tez jest bardzo chciany .Ja juz chciałma przed slubem al emoj mąż kategorycznie nie .No i w sumie2 msc po udało nam sie .A mowia ze ci co bardzo chca mieć dzieci to niemoga .Alecoś w tym jest . Aniu czy ty znalazłaś leik kukurydziany z Bobovity??? Bo juz mnie szlak trafia .Moja siostra twierdzi ze jest a ja nigdzi enie moge kupic:[ nerw mnie juz traca . Bonie mozna mieszac firm a z nestle jest . Doris my tylko Kleik podajemy Doris 100 lat dla Michałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kleik z Bobovity ale ryżowy, nie widziałam kukurydzianego....może z Nestle jej sie pomylił???? Historia straszna to fakt, dlatego myślałam że zacałuje na śmierć swoje skarby za to ze ich mam i ze sa zdrowe. Czsami sobie nie zdajemy sprawy jakie szczęście mamy i jak wiele osób może nam zazdrościć...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris obiadek moze być zamiast mleczka a owone np pomiedzy posilkami mlecznymi . Ja daje np o 8.00 mleczko zkleikiem ( czasmi jakma faze to z butelki zje samo mleczko jak nie to łyżka z kleikiem) , 10.00 . jabłuszko , alb omus owocowy jablko z marchewka 11.30-12.00 obiad ( jarzynowa , ziemniaczki , marchewka rózżne zupki) 15.00 kleik z mleczkiem 18.00 mleczko 20.00 kleik z mleczkiem Teraz staram sie karmic co 4godziny , chyba zepłacze to po 3 ale wole wiecej mu daczjesc zeby tez odciążyć żloładeczek. Zawsze zacyznamrobić mleczko w butelce , ale on taki spryciaz ze nie chcez butli to w tedy kleik daje , bo nie ma wyjscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadłam do kafe bo Adi zasnął i mała też a ta oczy po 10 min jak 5zł i koniec spania....i koniec mojego relaksu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu własnie nie twierdzi ze kukurydziany .Ma mi kupicbo juz sie wkurzylam nawet na stronie bobovity szukalam i nie znalazam.Jak kupi to dam znac czy jest . A wiesz chcemieszc bomu zbrzydnie jesc cały czas ryzowy . A Nestle nie chce podawac i lezy 3 paczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×