Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Aniu współczuje .Moj jak zasypia to na 2-2,5 godz .to ja moge coś zrobić .A pżóniej tez w sumie położe Kamila na macie to siedzi i sie bawi , zje i dalej idzie spac :) złote dziecko Wiesz po tym incydencie tez tak bordzo mocno Kamila przytulilam .Nie wyobrazam sobie życia bez niego .To moje oczko w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami śpi dłużej ale dzisiaj robią nam dach na tej dobódówce i co chwile walą młotami i stukają więc i tak się dziwie ze zasnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, troche ogarnełam łukasz spi juz 2 godziny, pewnie zaraz sie obudzi nic mi sie juz nie chce, ide sie walnąć obok niego - a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna kupilam tylko Pati, ja poki co mam w czym chodzic:D a siostrzenica ma zapalenie ucha bidulka, ma antybiotyk:( UWAGA UWAGA Pati ma 1 zabka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):) dawalam jej butle, odchylilam warge a tam bialy punkcik. no to heja, lece myc lapki i wsadzam palucha ale nic nie czuc, to se mysle ze jakis pruch to jest. ale jezdze jezdze a to dalej jest:) czyli zabek juz nam sie przebija:) myslalam ze bedzie miec pozniej bo nie marudzila, nie miala goraczki, noce przesypiala a tu niespodzianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow gratulacje!!! :-) Cholipa a u nas dalej nic a przeciez Lenka jest jedna ze starszych ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa gratulacje.Kurde jak to jest wy mowicie o jadneym a unas od razu dwa :) Aniu dla mojego chrzesniak wyszły jak mial 8msc wiec spokojnie:) Ja słyszałam ze to wcale nie jest dobrze jak tak szybko zeby ida.No ale cóż moge zrobić przeciez nie powstrzymam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ząbka mi podobno wyszły jak miałam 9 miesięcy a mojemu bratu jak miał 3, wiec nie ma reguły łukasz przespał 3 godniny a teraz leży i piska ostatnio tylko piska lub steka, przestał wydawać samogłoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris najlepszego dla Michałka a Patusiowej gratuluje ząbka. Coś czuje , ze teraz wysyp będzie. Potem napisze więcej a teraz Was doczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAtusiowa gratuluję ząbka :D:D ja też muszę się chyba przyjrzeć jej dziąsłom ;D Ale to Patusiowa jedynka jej wyszła czy który? aaaaq to witam koleżanke po fachu ;D ale gimnazjum to ciężka sprawa chyba ;P Ja narazie po studiach dopiero jestem, planuje od września iść do pracy. Najlepiej by było do szkoły ale jak okazja będzie tylko w przedszkolu to już tam trudno ;P JA dzisiaj robiłam porządki w garderobie Hanulki. Masakra ile tych ciuszków ma. Ale narazie zostawiam bo planujemy jeszcze jedno dzieciątko. Hania też była planowana, akurat urodziła się na koniec studiów także idealnie wymierzone wszystko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katkaziom chyba 1 :D calkiem na srodku ma wiec chyba jedyneczka;) zaraz wrzuce jakies fotki, bo pamietam ktoras sie upominala ze malo zdjec wrzucamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja psioczyłam że mało zdjęc :p łukasz juz wykąpany fika i oglada wiadomości, swojego wyprawiłam na impreze do znajomych i zrobie sobie dziś wieczór piekności (o ile łukasz mi pozwoli....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, 2 fotki dodane, moja mala tez juz wykapana i spi od godziny;) jak daje ja na brzuch w wanience to tak fika i sie cieszy ze szok:D szkoda ze nie mamy wanny to bym z nia wlazila i by sobie plywala;):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meisje ale Emilka ma super czuprynke ;D tyle włosków, że kiteczki można jej robić ;D Patusiowa ja kupiłam Hanusi taką samą czapeczke i szaliczek :D TO ja też dodam zjątka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EAniu,a co ja mam powiedzieć?Moha niunia najstarsza,objawy ząbkowe ma już z 2 m-ce i DUŻE NIC.Pocieszam się myślą,że impóznie zabki wychodzą tym lepiej. U nas dzisia zajęty dzień,robiliśmy małej kącik do spania,póki co nie ma swojego pokoiku.Wsadzę zdjęcie na galerię,bo wyszlo superowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wysłałam zdjęcie fotela, reszty nie udało mi się sfotografować , bo modelka się niecierpliwiła :) Resztę mebelków prześlę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mały wykapany i lula:) patusiowa ,leneczkowa zdjęcia super,leneczkowa ale ty masz piękne włosy ja zawsze marzyłam zeby mieć kręcone nawet trwalą robiłam zeby loczki piekne pieć i był ale krótko:( patusiowa gratuluje zabka:):):) zielona to miłego wieczoru piękności oby się udał:)ale z drugiej strony to do ciebie nie podobne kochana ze odpuściłaś imprezkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez ci leneczkowa zazdroszcze wlosow:) ja mam niestety rzadkie:( i dlugie nie bardzo mi pasuja i nie chca sie ulozyc ladnie wiec cierpie z krotkimi wlosami:O mam tylko nadzieje ze PAti bedzie miala wlosy po tatusiu, geste i krecone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja zawsze marzyłam o prostych. Gdybym takie miała to zostawiłabym sobie grzywkę z przodu a resztę pocieniowała. Ale się rozmarzyłam ;) Jedno jest pewne jak mi dalej tak będą wypadać , to będę miała perukę z prostymi włosami ;) Niestety mam jakie mam :( Patusiowy kręcone włosy są genem dominującym , więc jest duże prawdopobieństwo , ze Pati takie będzie miała.U Lenki też narazie nie widać jakie są. Chociaż jak się spoci albo ma mokre to jej się takie fale jak po gofrownicy robią, więc zobaczymy. Mi się zaczęły dopiero w podstawówce kręcić. jak byłam mała miałam proste włoski. Zielona co z Tobą? Ty nie na imprezie? Może temperaturkę sobie zmierz, najlepiej w dupci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka super zdjęcia, Enilka oczywiście kafe czyta ? :) Ja tez mam taką zabawke i taka poszwę na kołdrę. Niby taki duży wybór rzeczy teraz jest a często mamy takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka super zdjecia;) moja niunka nie lubi za bardzo grzechotek, ma tego sporo ale ja niezbyt interesuja. za to uwielbia pluszaki:) zreszta na jednym zdjeciu spi z jednym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam jeszcze pytaniko do tych, które nie kończyły laktacji za pomocą tabsów. Ja chciałabym, żeby samo mi mleczko przestało sie produkować. Ile to będzie trwało, jak przestanę Lenkę przystawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa fotelik elegancki :D widać najważniejszej osobie się podoba;D no i te dwie panie razem na zdjęciu też urocze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa mi zaniklo w okolo tydzien. odciagalam laktatorem najpierw pare razy dziennie, pozniej coraz mniej i coraz mniej, nawet jak byly lekko pelne to nie odciagalam. tyle ze caly czas pilnowalam czy nie zaczynaja bolec czy za mocno nie twardnieja, zeby mi sie zastoj nie zrobil i jakies zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny lece na mam talent, no i mezus chce do kompa sie dostac;) jak dam rade to jeszcze wpadne a jak nie to zycze spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa Hani podoba się wszystko co może wsadzić do buziaka. Pluszaki też lubi ale tylko jednego ma który jest welurowy, więc w miarę bezpieczny. a reszta ma jakieś włoski także pewnie będzie je zapraszała na kawę jak będzie większa. Leneczkowa i włoski masz naprawdę świetne. Ale masz ich tyle, że łysina to Ci chyba na emeryturze grozi. Ja mam niby proste a niby potargane, ale też jak jest wilgoć to zaczynają się kręcić. Mam talento leci :D ahh ta doktor zosia...takie refleksyjne komentarze daje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaa i mam produkty do sporgos torta ;D Także dzisiaj zrobię i będe uwieczniać na zdjęciach co to i jak to wygląda to może się skusicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×