Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

katka ja tez nie cierpię dr Zosi. Zachowuje się , a właściwie to próbuje się zachowywać jak nastolatka, ale wcale jej to nie wychodzi ! A FE ;) Co do włosków to dziękuję Wam, ale mnie się nie podobają. Poza tym kitkę mam cieniutką :( Poprostu jak sie pokręcą to wydają się gęste. Ja też uciekam na Mam talent. Mam nadzieję , że ten niewidomy chłopak przejdzie dalej bo extra śpiewa . Słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek dotknięty syndromem gorącej podłogi buehehe dobre to było;D ale moim marzeniem jest pójść kiedyś na koncert lord of the dance:D ehsss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zdjęcia super.Prosze o jeszcze. Meisje Emilka to ma włosków,a te oczeta strzeżcie sie chlopcy .Patusiowa-Pati słodziutaka w tym wózku,aż sie a schrupać chce.Leneczkowa z tymi wLosami to dziewczyny mają rację, że fajne.Ale tak to już jest,że jak ktoś ma proste wósy to chce mieć kręcone i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s Natalki dzisiaj śpi 1 raz w nowy łóżeczku.Kupiliśmy duże bo 70/140 z funkcja rozłożenia na łóżko.Ale z materace był ogromny problem,w końcu kupiliśmy,ale kosztował prwie tyle co łóżeczko.Tańsze były okropne,jakaś straszna gąka, ate jest z mata kokosową.Porównywałam ceny z polskimi,to za ta cenę w polsce miałabym 2,ale co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka - ten niewidomy chłopak wygrał :) Dziewczyny my już po imprezce urodzonowej męża. Wyszło super! Goście dopisali a ja pozwoliłam sobie po karmieniu na lampkę różowego carlo rosii i się normalnie wstawiłam :):):) A mężuś zachwycony prezentem - kupiłam mu profesjonalny statyw do aparatu. Fotografia to jego hobby a ciągle pożyczal od kumpla. Ale teraz ma naprawdę porządny. Marysia imprezowała razem z nami i padła dopiero 15 minut temu :D O nie - słysze że jeszcze popłakuje. Biedactwo sie z rytmu wybiło ale urodziny tatusia w końcu raz w roku. Z tego co z grubsza przeczytała to u Was wszytsko dobrze. Całuję Michałka na 4 miesiące a Pati na 1 ząbka :*:*:* Doris - ta sałatka z zupkami chińskimi zrobiła furorę!!! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka - ten niewidomy chłopak wygrał :) Dziewczyny my już po imprezce urodzonowej męża. Wyszło super! Goście dopisali a ja pozwoliłam sobie po karmieniu na lampkę różowego carlo rosii i się normalnie wstawiłam :):):) A mężuś zachwycony prezentem - kupiłam mu profesjonalny statyw do aparatu. Fotografia to jego hobby a ciągle pożyczal od kumpla. Ale teraz ma naprawdę porządny. Marysia imprezowała razem z nami i padła dopiero 15 minut temu :D O nie - słysze że jeszcze popłakuje. Biedactwo sie z rytmu wybiło ale urodziny tatusia w końcu raz w roku. Z tego co z grubsza przeczytała to u Was wszytsko dobrze. Całuję Michałka na 4 miesiące a Pati na 1 ząbka :*:*:* Doris - ta sałatka z zupkami chińskimi zrobiła furorę!!! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa to super, że urodzinki się udały i mąż zadowolony z prezentu :D Ja wysłałam zdjęcia i przepis do galerii :D DObrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke bo kłade się już spać. Mieliśmy dzisiaj gości i nie miałam kiedy popisać. Wszystkiego naj dla Michasia i gratuluje pierwszego ząbka u Pati :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny moja Lenka dzisiaj tylko raz obidziła sie na papu o 4 :) a potem spała do 7. Coraz lepiej. A dzieje się tak odkąd jej swojego mleka na noc nie daje, tylko butle. Chyba pokocham Bebiko ;) Katka , ten tort to coś dla mnie :) Uwielbiam krewetki. Napisz proszę czy je wcześniej sparzałaś ? i gdzie kupię chlebek. My dzisiaj na basen jedziemy z naszą małą Otylią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja znowu mam braki bo nie było mnie wieczorem, byliśmy u znajomych którym się urodził synuś :-) jejciuLenka już taka duża w porównaniu do tego maleństwa, aż się wierzyć nie chce :-) Dziś jestem w tej komisji wyborczej..od 6 jestem na nogach i do 15 teraz mam przerwę a później dopóki nie skończymy :-( więc znowu mnie wieczorem z wami nie bedzie Leneczkowa ja też mam naturalnie kręcone ale teraz że krótkie to nie widać. To fakt jak się ma krecone to chce się proste i na odwrót, bo ja zawsze twierdziłam że jest o wiele wiekszy wybór w fryzurach dla prostych niż kręconych włosów :-( U mnie zanik mleka trwał około tygodnia i też coraz mniej odciągałam żeby powoli ustawało i żeby uniknąć zastojów. Dodatkowo piłam szałwie bo ona przyspiesza zanikanie mleka Fotel bombowy że się tak wyrażę ;-) Tęczowa fajnie że imprezka się udała i Mania też poszalała ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie Zdjecia sa bombowe :] Ja tez coś pożniej dorzuce .U nas noc równiez spokojna .KAmil spał do 9 wiec my sie wyspaliśmy .A teraz zbieram sie i lecedo kościoła :) Ja też musze wymyślec co kupić dla męża na urodziny i imieniy .ale brak koncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa,fajnie ,że impeza sie udała.Mój mąż ma urodzoni w Andrzejki,też już muszę myśleć o prezencie,ale jemu trudno dogodzoć. U nas nocka ciężka,mała płakała przez sen chyba z 7-8 razy do niej wstawałam,o 3 butla.Myślę,że to po tym szczepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonatalki chyba każdemu facetowi cięzko dogodzić z prezentem...ja znam męża 11 lat a i tak mam zawsze problem z prezentem. Wogóle facetowi ciężko coś wymyślić...babie wystarczą kosmetyki czy biżuteria i tego nigdy za dużo....przynajmniej u mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas nocka super, mala wstala o 6 na jedzonko i zasnela u nas lozku i spalysmy do 8;) a ja bylam z dziadkiem na cmentarzu u babci, zimno jak cholera na dworze:O teczowa super ze imprezka udana i ze prezent trafiony:) co do prezentow to rzeczywiscie faceci maja latwiej chyba, bo dla kobiety jest wiecej mozliwosci:) moja mala zowu spi, przytulona do misia, ktory jest prawie taki jak ona, moze pozniej wrzuce zdjecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala zjadla danie z cielecinka, pare lyzeczek, zobaczymy czy beda jakies rewolucje czy bedzie spokojnie:) na poczatku sie troszke skrzywila ale pozniej jadla ze smakiem:) mam nadzieje ze bedzie ok, bo przy poprzednich daniach ktore wprowadzalam nie bylo zadnych niepokojacych objawow typu wysypka lub bole brzuszka, licze ze teraz tez tak bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja sie juz spakowalam :) jutro lece z Emilka do Polski, niestety lecimy same bo maz nie ma juz urlopu, jestem naprawde zdumiona ze wszystko mi sie zmiescilo, i mam wrazenie ze o czyms zapomnialam, mam nadzieje ze to tylko wrazenie :) Postaram sie byc z wami w kontakcie, ale wiadomo jak to w Polsce, kazdy chce sie z toba spotkac, i pare spraw trzeba bedzie zalatwic, ale na pewno znajde chwile zeby cos skrobnac :) Ide robic jakis obiad , poki mala spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA i gratulacje dla pierwszego zabka Pati :) ja tez mam krecone wlosy, ale ich nie znosze, wiec caly czas prostuje, marze zeby miec proste wlosy, podobno mozna zrobic chemiczne prostowanie na dluzszy czas okolo 3 miesiace, ale moja fryzjerka powiedziala ze ja to se moge zapomniec, bo mam rozjasniane wlosy i jakby mi to zrobila to by mi wszystkie wypadly :( no wiec zostaje mi moja przyjaciolka prostownica, bez niej nigdzie sie nie ruszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja się trochę położyłam bo nie wiem jak nam dzis pójdzie to liczenie głosów...do której. Zaraz wciągnę jakiś obiadek i jadę spowrotem wykonywać obywatelskie obowiązki :-( Dziś tatuś ma dzień ojca :-) wszystko przy dieciach robi sam....ja mimoże jestem w domku chwilowo nawet małej nie karmiłam :-) Zobaczymy jak mu pójdzie wieczorem przy kąpielach i usypianiu:-) Szczerze mówiąc mam trochę stresa bo nie był sam z nimi przy usypianiu wieczorem no ale zobaczymy Meisje to udanego pobytu w ojczyźnie ;-) i odzywaj się w miarę możliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) My po spacerku. U nas słonko świeci ale nie za ciepło jest. Leneczkowa to były mrożone krewetki i takie położyłam, bez smażenia. Meisje miłego wypoczynku życzę:D Ja ide ogarnąć troszke w domku, bo Maż jutro jedzie na 4 dni w delegacje, więc nie będzie na nic czasu :( milego dzionka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa a ten chlebek to taki jest hmm...wyglada jagby do kebaba. ja go ze szwecji mam ale mysle ze w kazdym markecie go mozna dostac a jak nie to tostowy tez bvedzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meisje szczesliwej podrozy i wracaj do nas szybciutko:) my dopiero wrocilysmy z obiadu u rodzicow, mala "biegala" za naszym psem, ale miala ubaw;) zaraz wstawie jakies fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Katkaziom wszystkiego najlepszego dla Haneczki . Jaka duża niej kobietka:) meisje szcześliwej podróży A my dzisiaj dośc długo byliśmy na spacerku , nieby nie jest wietrznie ale dość zimno . Dziewczyny ja t o nie moge zczaić sie na zdjeciach czyje to dziecko , Bo jest np imie i nazwisko ale bez nicku albo bez imienia dziecka;p;p Ja swojego synka też wrzuciłam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że niedziela ma sie ku końcowi ale zmarzliśmy na spacerze brrrrrr, tylko łukasz smacznie spał ja sie dziś opycham bigosem mniam słysze że wy tu jakieś torty pieczecie , krewetki wcinacie :) ja tak nie lubie owoców morza że masakra - normalnie jakbym muł musiała jeść ale co kto lubi :) ciekawe o któej dzis łukasz pójdzie spać bo własnie znowu se drzemke uciął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz obejrze wasze zdjęcia i coś wrzuce a teraz z innej beczki, może coś powspominamy? jakie miałyście brzuchy w ciąży? i jak sie czułyście pod koniec ? bo ja jak wieloryb ale teraz jak sie cofam w stecz to myśle że nie było źle, brzucha też nie miałam tak strasznie dużego, wywaliło mnie tylko do przodu no i co pamietam z ciąży to straaaaaszną zgage, tak to nie miałam żadnych innych obiawów, nawet wymiotów czy smaków a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja tez nie mialam zadnych objawow, jedynie bol plecow pod koniec. no i brzuch mialam chyba duzy, tak mi sie przynajmniej wydawalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku ciązy tylko miałam problemy ( groziło mi poroninienie) a pożniej bylo wszytsko dobrze brzucha tez dużego nie miałam . Zielona gęs pieknie w tytule wpisałaś :P Od razu wiadomo że to Wy:) A może swoje zdjecia powrzucamy??? Zawsze to pozniej wiadomo z kim sie pisze.Chociaż niektóre z Was to już wrzuciły razem z pociechami .Zaraz poszperam .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katkaziom 1000 buziaków dla Hanii! No i juz po weekendzie,ale szybko zleciał czas.Mała spi,a ja odpoczywam,bo dostałam okres,niby nie jest juz tak zle ,jak przed ciążą,ale nie czuję się rewelacyjnie.Ide zajrzec na galerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×