Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

leneczkowa ja wprowadzam powoli codziennie co innego np jednego dnia kleik a drugiego jabłko jak reakcja jest pozytywna to podaje juz je razem jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka gratulacje, świetnie Hania siedzi :) Patusiowa, czyli najpierw dałaś kleik a potem słoiczki? Myslisz , ze ja mogłabym spróbować z kleikiem ? Lena w niedzielę kończy 4 miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa ja zaczęłam rozszerzanie diety od kleiku, trochę dosypywałam do mleka na noc. Na początku małą pobolewał brzuszek, więc odstawiłam ale już jest oki więc znów jej zagęszczam. Podobnie jak dziewczyny wprowadzam nowość, a potem obserwuję małą jak jest oki, to nadal jej to podaję.My zaczeliśmy od kleiku mi się wydaję, że możesz spokojnie spróbować z tym zagęszczaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa fajna zabaweczka pierwszy raz widze takie cudeńko:) ale hanulka ładnie siedzi:)zielona fajny brzusio a kto w tym wozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze jedno pytanko. Czy jak jej dołożę na początek 1 łyżeczkę, to przejdzie mi to przez smoczek 3 + AVENTU ? Bo nie mam pojęcia jakie to będzie gęste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq Hania wczoraj skończyła 5 miesięcy. Ale już chyba jakoś od 3 tygodni chwileczke sama posiedzi.Teraz to już z wyprostowanymi pleckami siedzi. Na pewno nie dłużej niż 5 minut bo ona to się musi zaraz rozglądać wyginać i na konic zawsze ląduje na poduszce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa spokojnie przejdzie ja dodawałam dwie łyż kleiku i przez 3 dziureczki mi spokojnie szło teraz dodaje cztery i karmię już tym trójprzepływowoym jest rewelacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam leneczkowa wcale nie banalne:)lepiej się zapytać niż się pozniej nie potzrebie denerwować ale jak użuwasz aventa to kup sobie koniecznie ten trójprzepływowy jest super bo na poczatku jak michał pije to mu leci to rzadsze to wtedy daje na wolniejszy przepływ a jakjuż na końcu ma gęściejsze to daje na szybszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa to przecież normalne, każda z nas ma milion wątpliwości,bo chce dla swojego malucha jak najlepiej, każda z nas się boi aby nie zaszkodzić. Emilka pije z butelki Lovi i ma smoczek od 0 do 6m bez problemu przepływa zagęszczone mleczko, ale może dlatego że smoczek jest elastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuaaaaaaa pisałam przez 20 minut i mi się skasowało! pierwszy raz bo zawsze robie ctrl+v :(:(:( obraziłam się na kafe i idę się doić :( całuje Was wszytskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa chyle nisko czoła przed twoja wytrwaloscia z tym dojeniem i karmieniem podziwiam Was wszystkie które jeszcze karmicie a szczególnie te które doją bo jak jeszcze dziecko ciagnie samo to jeszcze jeszcze ja pamietam ze mój prawie wcale sam nie ciągnął i cały czas musiałam mu doic a ile razy było tak ze nie miałam z czego udoić masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala juz śpi,a my oglądamy ''Dzień zagłady''.Mam nadzieję,że dzisiaj noc bedzie spokojniejsza.Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Balbinnnkaaa ja tez mam 2 smoczki szybkoprzepływowe Lovli one koncówka przypominaja piers :P i sa mieciutkie i pasuja równiez do buteliki Avant .JA przez nie podaje soczek z marchewki bo on jest dość gesty Leneczkowa mama ja tez na poczatku dawłam 1 łyżeczke a póznije dwie ( iwiecej przez smoczek nie dawałam) bo KAmil sie męczył kleik zostawał w butelce a tak dosypie jeszcze jedna i zje z kubka :) Ale jedna smiało przejdzie . do Katkaziom moj za 2 tygodnie skonczy 6 msc:) Ale sam raczej jeszcze nie siedzi .Tak wyprostowany jak najbardziej .Jak bylam na rehabilitacji w ubiegłym tygodniu i posadziłam sobie kamila na kolanach alebyl pleckami oparty o mnie to zwróciła mi kobieta uwage zebym jescze nie sadzała.Ja doniej ze onsam juz chce to powiedziała zebym bardziej na pochylo ze za miekkie sa jeszcze kosteczki . Wiec przestałam.Ajuz tez sienie mogdoczekac kiedy bedzie siedział. Mamusie musze kupić spacerówke alenie parasolke .Doradzcie jakaś fajna i sprytna i w miare nie droga i lekka hahah ale życzenia .Któraś z was juz wklejała , modele , ale nie moge sie doszukac za dużo stron do wertowania byłabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq ja też nie chciałam jej sadzać. Ale jak byłam na szczepieniu to się zapytałam pediatry czy mogę jej pomagać wstawać i takie tam. To powiedziała, że jak najbardziej. Że skoro chce siedzieć to ma na tyle siły, żeby się utrzymać. A jak będzie jej za ciężko to się położy. Dlatego jej nie zabraniałam. A z pozycji półleżącej to ona sama usiądzie, np. na leżaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KatkaZiom to pewnie ma tyle siły skoro sama siada i dobrze:) 21.30 na TVN dopiero sie zacznie DORIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnek nocki Kochane szczegolnie dla Balbinki i Emilci niech malenka spi spokojnie biedactwo wstrętny kaszel:( dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa nie przejmuj sie kazda z nas ma watpliwosci i wiadomo ze lepiej spytac:) aaaq co do siadania to ja moja mala sadzam od ok miesiaca, pediatra zezwolila, a sama sie podnosila z pozycji pollezacej u mnie na brzuchu jak miala ok 3 miesiace. jakos troche powyzej. i teraz juz nie ulezy. najpierw ja sadzalam tak ze caly czas byla o mnie oparta ale teraz to rzadko mi sie uda ja tak posadzic:O bo wiecznie gnie sie do przodu i zaglada na swoje stopy:D ale sie podjaralam ta aukcja wygrana:D jeszcze nigdy nic nie wylicytowalam a tu patrze okazja i czekalam jak ciolek do ostatniej minuty i bach podbilam i udalo sie;) mam nadzieje ze moja niunia bedzie zadowolona bo teraz juz nie za bardzo chce lezec wiec moze ja to zajmie:) zmykam tez kochane, spokojnej noki, w szczegolnosci dla balbinki. trzymaj sie🌼!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja druga :) Wiecie, wczoraj Lena nie chciała zasnąć i cały czas płakała i chciała jeść i po trochu jej dorabialiśmy mleka, aż w końcu skończyło sie na 240 ml i zasnęła. Byłam w szoku , bo ona zawsze jadła mój cyc i 120 ml lub 150 ml bez cyca. Dzisiaj spróbuje podać ten kleik, bo się boję jak ona tak dużo wypija, żeby się w nocy nie ulała... Kurcze dziewczyny pamiętaj jak jej 40 ml, 60 ml podawałam a teraz 240 ! Jak nam dzieci szybko rosną i coraz więcej jedzą. Zanim się obejrzymy to już biegać będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×