Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perfumeczka...

dziewczyny, jaki zapach Was urzekł najbardziej. Szukam fajnych perfum:) NAZWY

Polecane posty

Gość gość
Aqua di parma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam od taty Paco Rabanne Lady Million - koleżanka w pracy zapytała czym tak pięknie i długo pachnę, ale są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam Versace versense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acqua di Gio Armaniego, Miracle Lancome, no i klasyk gatunku bez, którego ja nie mogę się obejść w codziennym życiu CK One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Armani code, Hugo Boss deep red, calvin Klein euphoria, niebieski lacoste I jeszcze lancome magnificent. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hugo boss deep red oraz xx, dolce & gabbana the one desire, calvin klein beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thierry Mugler - Angel Zapach dość kontrowersyjny. Karmel, miód, wanilia, a także cmentarz, kwiaty pogrzebowe, stara piwnica. Uwielbiam. Ponadto: Thierry Mugler - Alien Paco Rabanne - Black XS For Her Paco Rabanne - Lady Million Yves Saint Laurent - Baby Doll Yves Saint Laurent - Opium Christian Dior - Poison Christian Dior - Tendre Poison Donna Karan - Black Cashmere A z tańszych: Avril Lavigne - Forbidden Rose Christina Aguilera - By Night Na chwilę obecną, tyle sobie przypominam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina Ricci - L'air du temps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem kiedyś dziewczynie ten Chanel No 5 i była wniebowzięta. Byłem w sklepie z nią i się nimi zachwycała, a ja się zachwycałem tym, ile to ubędzie z mojego portfela jeśli jej kupie. Na szczęście są strony w internecie, gdzie da radę kupić taniej, np. tutaj porównywarka cen: http://www.ceneo.pl/1543846#crid=98445&pid=13100 (usuńcie sobie spacje) Tak czy inaczej dziewczyna była zachwycona i do dziś mi 'wypomina' jaki to ja jej super prezent zrobiłem. Chociaż sam osobiście nie rozumiem czym to się różni od zapachu dezodorantu z biedronki ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham Calvin Klain Euphoria !!! Ma piękną, kwiatową nutę. Kupuję perfumy przez stronę galeriazapachow.pl. Mają tam duży wybór ciekawych perfum po fajnych cenach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Dolce&Gabbana light blue. Zamawiam go z www.goia.pl o połowę taniej. Bardzo polecam tą perfumerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paco Rabanne Lady Million z tańszych zapachy od Bruno Banani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wygrywa Paco Rabanne Olympea. Zapach wzbudza zainteresowanie. Jest przyjemny,słodki i wydajny. Zamawiam go z zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie ciekawym zapachem jest Black Opium. Dla osób,które lubią intensywnie,słodkie zapachy będzie idealny. Taniej można je dostać na www.goia.pl w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczny jest Dior- Miss Dior Cherie! Zapachy z Diora nie należą do najtańszych więc dobrą opcją jest zamówienie odpowiednika. Sprawdzoną internetową perfumeria jest galeriazapachow.pl Zapachy są trwałe i praktycznie zapach niczym się nie różni od tego oryginalnego. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdanie ładny,delikatny, świeży zapach to Jimmy Choo. Tanio można go znaleźć na zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zależy od gustu, postaram się pomóc. Ze świeżych, delikatnych polecam Versace-Crystal Noir, Giorgio Armani -Emporio, Donna Karen-Be Delicious (zielone jabłuszko), Giorgio Armani - Aqua Di Gioia, Hugo Boss-Orange. Do grona słodkich zaliczyłabym: Giorgio Armani-Si, Christian Dior-Hypnotic Poison, Escada-Magnetism, Lancome-La Vie est Belle, Yves Saint Laurent-Black Opium. Duży wybór mają na goia.pl. Kupuję tam od dawna i jestem zadowolona. Jest tam także opis, więc jest łatwiej. Moim numerem jeden jest Versace-Crystal Noir w sumie dzięki pani w Silesii w Katowicach właśnie z tej rozlewni perfum. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić, bo warto się do nich przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×