Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obejrzalam drugi odcinek

Osaczona.Co sadzicie o tej telenoweli???

Polecane posty

Gość weareonethe blame
nareszcie Diana sie zmieniła i jest wredna :P może ją polubię ale kto tłumaczy ten serial parę razy były teksty w stylu "ponieważ , iż, albowiem" jakies jak dialogi z szekspira :o a dzisiaj błedy : przychodzi Pancholon i mówi "jestem oblepiony pieskiem" zamiast piaskiem i Mewa "pozycz mi pieniądze na zakup sukien " nie sukienek tylko sukien ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzalam drugi odcinek
Noo a Gabi jaka odwalona,podobala mi sie ;) Za to w Dianie duzej zmiany nie widzialam-poza tym,ze wygladala na zla ;) Bedzie motyw (na tym przyjeciu chyba nawet) ze Gabi obleje szampanem albo winem ta cala Pilar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta telenowela jest smieszna
i ogladam ja czasami dla poprawienia sobie humoru:) W ogole jak mozna stara babe po 40 nazywac "Mewa":D Najlepsza jest Octavia, widac ze kobieta ma klase, a ta cala Mewa to jakis wiesniak, wystroila sie z tymi corciami jak szczury na otwarcie kanalu:D I te piora, no litosci, tylko wiesniaczka Debora ubrala sie w podobnym stylu. A najfajniesza byla muzyka z motywem klaskania jak Diana i Maksio spojrzeli na siebie:D Taka tandetna i pasujaca do ich "milosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzalam ta telenowele
i to co teraz sie dzieje to jeszcze nic. Mewa odzyska oczywiscie dom i firme, ale stanie sie alkoholiczka, bedzie klocila z Diana i nawet po pysku ja wytrzaska:D Diego stanie na nogi i bedzie zlym bohaterem, bedzie mial romans z Marfil, ale potem umrze bo rekin go zje:D Octavia hajtnie sie z Paco, ale i tak umrze w glupi sposob. Umrze tez Paola, ktora hajtnie sie wczesniej z Pancholonem. Gabi bedzie z Kike a Larry z Pilar, ale i tak bedzie Gabi z Larrym potajmnie sie spotykac. Marfil i Deborah umra, bruna rowniez. Mewa pozna kogos nowego i na koniec urodzi dziecko:D Oczywiscie wyjdzie z alkoholizmu i bedzie znowu dobra postacia, bedzie chciala ja zabic psychiczna corka jej nowego meza. Ale najlepszy i tak bedzie Maksymiliano, ktory zapusci brodke, zalozy okulary i bedzie udawal ze jest Alejandro a nie Maksem:D Carmelo bedzie z Emilio a Camila trafi do pudla. Ogolnie duzo postaci umrze co jest glupie, a zakonczenie bedzie sweet czyli podwojny slub Gabi z Larrym i Diany z Maksem. Nuda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegos tu nie rozumiem
Maz Debory pytal Marfil co zrobila z jego zona i szukal jej a teraz Diane razem z nia uwiezil???Czy ja cos przegapilam?he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wogole dobillo mnie to
jak Debora uciekla a Marfil zostala uwieziona.Ok ciuchy jej zabrala ale makijaz???Co tez jej z oczu zdjela?He co za brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moglby mi ktoś powiedziec
Ale Silvita jest zajebista!!! uwielbiam ją i tą muzyczke co leci gdy sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego glupiego serialu juz nie
idzie ogladac. Myslalam ze sie wciagne, ale teraz to normalnie mnie wkurwia. Co to jest, ze glowna bohaterka jest tak popierdolona, zdradza meza, traktuje wszystkich jak smieci, bo ma pieniadze. Normalnie jest zalosna:O I jeszcze pociela z Carmelo sukienke Camili a jej brat zamiast sie wkurwic to sie cieszy z upokorzenia wlasnej siostry. Kto by tak zareagowal? Kazdy na miejscu Emilia bylby zly. I jedyne co moge stwierdzic to to ze Diana jest dziwka i tak sie zachowuje. Jest to telenowela z najgorsza glowna bohaterka, nie wiem kto pisal ten scenariusz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accoralada un amorr
ej wie ktoś co sie stało z Silvitą ??? bo przegapiłam dwa odcinki a dzisiaj była taka smutna i poobijana i Diana się nią opiekowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznypodszyw
Ukradła Ingaciowi 2tys dolarów, a camili biżuterie, czym miala zapłacic Pancialonowi za seks. Niestety on ją olał, wziął kase i wyjechał z Paolą a Silwite Ingacio wyrzucił na ulice i wtedy napadli na nią jacys menele, którzy chcieli ją okrasc, a ze ona nic nie miala to ją pobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja oglądam
NIE IGRAJ Z ANIOŁEM!!!! Bardzo fajna telenowela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accoralada un amorr
biedna/.. i teraz bedzie dobra?? haha ci transwestyci są zajebisci :D :D super telenowela... pancholon taki lovelas;p tylko diego i bruna mnie tak wkurzaja ;/ nie wiem czemu. nawet octavia mnie nie denerwuje, a Camila i Ignacio to fajna parka ;p ale stuknieta Bruna i te jej opuchnięte wary i zgorzkniały Diego, Meva powinna wywalic inwalide na zbity pysk! najlepiej do basenu. A jeszcze mnie ta stara baba wkurza.... ale wzieli durną aktorkę . szkoda że ten pomocnik ignacia juz nie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana..
Jak mozecie obrazac diane i gadac ze jest brzydka szmata ? Ona jest najpiekniejsza aktroka jaka widzialam. Jest cudowna. A wy ? Zazdroscicie jej piekna ? Niedorobione sz*ma*ty niektore z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczonaa
zgadzam sie z wypowiedzia u gory. Diana jest przepiekna co wy macie do niej :S. Moi bracia mowia ze ona jest cudna a to sa chlopaki wiec sie lepiej znaja. Ma piekna twarz, usmiech i cudowne oczy. KOCHAM JA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzieliscie dzis w odcinku
to, ze pokazli cipe i dupe Sharon?:D Myslalam, ze padne zeby w telenoweli takie rzeczy pokazywali i to o tej godzinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzieliscie dzis w odcinku
i tak a propo ta cipa i dupa Sharon jest ladniejsza od Diany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzieliscie dzis w odcinku to, ze pokazli cipe i d**e Sharon? Myslalam, ze padne zeby w telenoweli takie rzeczy pokazywali i to o tej godzinie ooO w którym to było ?:D hahah nieźle dupy bywały już w telkach ale że tzipa?! :O:O sharon taka brzydka koszmarek, chcoiaż taką miała grać, mogłaby rózwnie dobrze grać słodką i wydawałaby nam sie ładna ja o Dianie nigdy nie pisałam że brzydka szmata, ale też jakąś boginią nie jest. no dobra jest bardzo ładna ładniejsza od Maite Perroni albo Jacueline Bercamontes nawet ładniejsza od Estrelli z mar de amor... ale to że każdy sie w niej zakochuje to mocno przesadzony wątek. dobrze że już od połowy nie była taka mdła. fajne akcje wywijała camili i marfil. wszyscy negatywni poumierali.... troche przykre ale telenowela była mega :) juz mi jej brakuje :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna2122
sądzę że ta telenowela jest zarąbista ale mam żal że jak zwykle muszą przełożyć tak jak może miłości to nie sprawiedliwe bo nie wszyscy mają szanse obejrzeć ją rano chce żeby była tak jak wcześniej o 15-tej była a nie zawsze na koniec przerywacie to nie sprawiedliwe chce żeby wróciła osaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×