Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obejrzalam drugi odcinek

Osaczona.Co sadzicie o tej telenoweli???

Polecane posty

Gość Obejrzalam drugi odcinek

i musze powiedziec,ze mnie wkrecil ;).Sporo znanych aktorow zwlaczcza ze starej bardzo i pewno przez was znanej telenoweli "Cud milosci".W roli glownej grala Sonya Smith i Paul Martin.Teraz znowu graja razem heh.A juz myslalam,ze tylko nowi aktorzy beda sie wciaz ukazywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest Elisa
oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka09876
Jak dla mnie fajne, racja wciąga, sporo wątków co jest ciekawe. Jak narazie wydaje mi się lepsze niż "Morze miłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecila i Bruno
są winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przeczuwałam
że to są oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzalam drugi odcinek
Tez tak sadze,ze jest ciekawszy niz MORZE MILOSCI.Wlasnie a czemu dzis nie ma OSACZONEJ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzalam drugi odcinek
Tez tak sadze,ze jest ciekawszy niz Morze milosci.A wlasnie czemu dzis nie ma Osaczonej?? ?:( I tak bedzie w kazdy piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile będzie
odcinków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardziej podoba Morze miłosci, pewnie dlatego że morze i plaza , no i aktorka głowna ładniejsza, ta z Osaczonej wygląda jakby napchała czymś poliki ble no fajnie że aktorzy z Sortilegio a ten co grał tam Bruna tu jest dobry ale przesada - np. ta laska co byłą postrzelona w głowe a teraz jest..ninja :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzalam drugi odcinek
Wlasnie obejrzalam dalsze odcinki jak i final tej telci i wiem jak mniej wiecej sie skonczy :D Z ta jego postrzelona zona naprawde troche pojechali.Z tych urywkow wynika,ze ona chyba bedzie miala siostre blizniaczke.Nie jestem pewna ale z pewnego fragmentu na to wskazuje. Rzeczywicie Morze milosci zaczyna byc ciekawe. http://www.youtube.com/watch?v=FRocD5l79d0 Final jakby ktos byl ciekaw konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona bla lbad
osaczona leci tylko od poniedziałku do czwartku dziś piątek więc nie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz, w sumie to ogladalam tylko 1,5 odcinka, ale chyba bym sie nie spodziewała, że to on. :O A skad wiesz, ze to na faktach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzalam drugi odcinek
a jednak zmarla zona Maksymiliana ma siostre blizniaczkie :) Ojjj bedzie sie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelliBelliii
Nie nie nie jest beznadziejny :( tęsknie za Moim Grzechem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupocholiczka z potliwościa
diana to cichodajka nie znoszę takich kurefek ;/ cos paskudnego nie znosze jej ...oczywsicie tak jak w moim grzechu taktu wszyscy sie wn iej zakochali ale badziew lubię za to Silivitę :D :D świetna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzalam drugi odcinek
Ta cala Octavia kazala Dianie zmyc makijaz a nawet ztarla jej go z ust.Pozniej patrze gada z Maksymilianem i miala usta blyszczykiem malniete ;) Piekna to ona nie jest,dla mnie jest przecietna.Nawet sadze,ze ja jestem od niej ladniejsza-nie ma jak to byc skromnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ładowałem kilofa
nie jest piekna jest głupia ja jebie skąd ją wzieli.... nie jest brzydka ale jest glupia nudna bez temperamentu :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssoosss ssssaa
głupia szuja....nie pokocha Diega bo.... jest za biedny!! głupia a żeby Max ją wyruchał i rzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to szmata skonczona , ten jej mówi "to chociaż pocałujmy sie ostatni raz" a ona ...sie całuje, szkoda że jej gaci nie kazał zdjąć :o dobrze że ją przyłapały i wytarmosiły za włosy :D a Gabi z Larry'm ? :o przegięcie ;/ jak mogli dac takiego paszczura do pary Wiliamowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzalam drugi odcinek
Najlepsze bylo to,ze wyszla do szpitala i akurat cos jej powiedzialo zeby zabrala ze soba stroj kapielowy hahaha.....Same wpadki w takich telenowelach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem angielskiegooo :(
nie ;/ ona powiedziała że nie i nie chce jechać ...ale Maximiliano powiedział jej że kupił kostium i ona wtedy zdecyowała sie z nim popływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obejrzalam drugi odcinek
hmmm....chyba przegapilam ten motyw ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×