Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thleah

jest ktoś w panelu cenne opinie?

Polecane posty

Gość gość
Witam. Ja też byłam tam kiedyś zarejestrowana i po odpowiedzi na pierwsze pytania nigdy nie kwalifikowałam się do ankiet tak więc zawracanie kijem d**y. Jednak dla tych, którzy oczekują uczciwych partnerów polecam z czystym sumieniem streetcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes5255
Jestem w Cennych Opiniach od 2 lat, właśnie wczoraj zamówiłem 3 bon, jak na razie bezproblemowo, bony bez problemu realizuje przy kasie w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabijają ludzi w butelkę, ja mam 0d 2010 r. 48 zł z groszami nazbierane, od tego momentu nie wysyłają mi żadnych ankiet, jak do nich piszę to tłumaczą się problemami i że mam zmienić pocztę, zmieniłem na inną i dalej to samo OSZUŚCI!!! NIE Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niedawna były bony do tesco, długo trwało, ale jakoś tam się nazbierało tych punktów obecnie dają maxi kartę dają to dużo powiedziane, trzeba zapłacić 13 zł, żeby taka kartę otrzymać za swoje punkty a z tą karą to można pójść do kfc albo przejechać się samochodem po warszawie lub inne tego typu atrakcje moim zdaniem obecnie nie opłaca się robić ankiet do cennych opinii, bo to co proponują za ankiety, to bez trudu można dostać jako bonifikatę np. w cashrabat, i zarobić tam jeszcze pieniądze, dlatego odrzucam ich ankiety - sami niech se wypełniają, a przy okazji - mają taki poziom, że nie odpisują na maile jednym słowem kompletne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabest01
Jestem od dwóch lat i od niedawna zaczęli mnie lekceważyć gdy interweniowałam za brak zapłaty za 4 ankiety ,które wypełniłam do końca .Z ,, automatu ,, otrzymuję komunikat, ,,Dziękujemy za Twój email. Jeden z pracowników naszego Serwisu wkrótce się z Tobą skontaktuje,, i tak jest przy każdym ponagleniu prosząc o odpowiedź. Zaczynam wątpić w uczciwość , choć przez dwa lata wszystko było okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaaa81
Nie polecam tego panelu, bony do sklepów Tesco itp już się skończyły, teraz jest niekorzystna maxi karta.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do zaoferowania pracę w domu przed komputerem. Proszę przeczytać to ogłoszenie uważnie i ze zrozumieniem: Praca ta zajmie wam 5 minut dziennie. Wystarczy wejść w link który jest w moich danych kontaktowych i się zarejestrować. Praca polega na wypełnianiu ankiet oraz kliknieciu kilku reklam dziennie, za to dostajemy pieniądze, które pózniej możemy wypłacić na swoje konto. Proszę się nie obawiać za nic tam nie płacimy, tylko zarabiamy. Dla potwierdzenia jeśli otworzysz ten link z danych kontaktowych to w lewym dolnym rogu są moje pieniądze zarobione przez ostatnie dwa tygodnie. To ile Ty zarobisz zależy wyłącznie od Ciebie. http://www.qassa.pl/93763 Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem w cennych opiniach , w lipcu dla córki zamówiłam kartę 100zł,która przyszła w ciągu 3 dni, a wczoraj zmówiłam na 50zł.i zobaczymy kiedy przyjdzie ? jestem zadowolona z panelu,wiadomo że to tylko dla rozrywki,wypełniam też w innych panelach ankiety ,mam z ankiet młynek do pieprzu,wagę elektroniczną ,bony do Tesko na 100zł.i przelewy na plypal,żeby coś trzeba w kilku panelach brać udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w panelu od 2010r. bony dostaje srednio co pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodzieje i oszuści absolutnie nie polecam. Nie odpowiadają na emalie, nie wypłacają należnych pieniędzy.przestrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści. Uzbierałem na 2 bony po 50 zł. i postanowiłem je zrealizować. Czekam już ponad 2 miesiące i bonów nie ma, a co gorsza na moje zapytania co jest tego powodem, żadnej odpowiedzi ze strony Cenne Opinie. Nie polecam, bo szkoda czasu!!! Lepiej zrobić coś pożytecznego niż nabijać kasę tym frajerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Ja musiałam dwa razy interweniować i dostałam kod do kuponu a potem przysłali kartę na zakupy w sklepie odzieżowym. Nie jestem z tego zadowolona wolę tak jak było dawniej bon i zakupy w supermarkecie, sugerowałam ,że ten pomysł był najlepszy i otrzymałam informację , że podpisali umowę z TESCO i będą wysyłali bony zakupowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bon dostałam, ale też z tego co pamiętam to po upomnieniu ich mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qassa to Oszuści,nie dostałem 100 zł,po napisaniu na kontakt cisza a na drugi dzień przy logowaniu wyskakuje ze moje konto nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgniewany
Ja jestem na tym panelu od około 6 miechów,przysyłaja ankiety od czasu do czasu ale wk....a mnie jedno zaczynam wypełniać ankietę czasami połowę raz troszkę mniej i wyskakuję komunikat nie pasujesz do profilu osób badanych czy jakoś tak po wypełnieniu takiej ilości materiału nagle nie pasuje im moja osoba robią sobie z ludzi jaja i tyle wypisuje sie z tego i szczerze nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam kilka takich sytuacji gdzie 'nie pasowałam do profilu' a na kilka pytań już odpowiedziałam... Nie mniej dostałam swój pierwszy bon na 50 zł po 2 dniach roboczych od jego zamówienia. Także polecam, nawet się nie naczekałam ;) A Maxi Karta uważam, że jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Na ich stronie ma się do wyboru różne sklepy do których można zamówić kartę podarunkową (za darmo oczywiście, dzięki przesłanemu kodowi z Cennych Opinii). Jest tam spory wybór, nie można narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie. Oni na emaila wysyłają te ankiety czy jak.? Bo ja z nimi dopiero od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derik
Witam Ten portal należy traktować rozrywkowo a nie zarobkowo /Pół roku 50 zł / nie wieerzcie w kokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był moment wahnięcia gdy cenne opinie jakoś mieszały, ale chyba dotarło do ich świadomości, że pozbycie się ludzi wypełniających ankiety chociaż w początkowym okresie jest fajne - ludzie odchodzą, a punkty za ankiety pozostają u nich (za te punkty oni dostali pieniądze), to w dłuższej perspektywie obraca się przeciwko nim, ponieważ nagle okazuje się, że nie ma komu wypełniać ankiet i nie oszukujmy się wypełnianie ankiet to żaden interes i gdy ktoś się zorientuje na czym to polega to szybko rezygnuje - nie dotyczy to tylko cennych opinii ale i innych portali, ja to robię bo jestem na emeryturze, ale jak chcę namówić kogoś z rodziny albo znajomych na wypełnianie ankiet, to dziwnie na mnie patrzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie jestem sam. Ta sama sytuacja. Uzbierałem 50zł - złożyłem zamówienie. I nic. Minęło 50 dni i bonu nie ma. To mi wygląda niestety że oni nie płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie strasz, ponieważ ja złożyłem pod koniec września zlecenie na bon do tesco i czekam - zgodnie z ich regulaminem mam czekać miesiąc, toluna też daje bony tesco i tam czekam od początku sierpnia, ale ich regulamin mówi o 8 tygodniach, więc jeszcze mogę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę Ciebie straszyć, lecz ostrzec pozostałych chętnych do udziału w ankietach (Cenne Opinie). Mam trochę czasu i woli żeby to robić. Przypuszczam, że takich chętnych do korzystania z tego panelu jest wielu. Właśnie byłem na ich stronie i zablokowali mi kontakt z nimi. Czyli pisać do nich nie mogę, ale mogę pisać na forach. Zarazem przekonamy się jaka jest siła internetu. Cóż ja już się pogodziłem z tym, że mi nie zapłacą, ale dlaczego inni naiwni mają cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam.... Od miesiąca mam uzbierane 45zł i od tego czasu wysłali mi 4 ankiety. 3 z nich nie chciały w ogóle się otworzyć (błąd), co wcześniej nigdy mi się nie zdarzało, do jednej się nie zakwalifikowałam. Coś tu śmierdzi, bo akurat o krok przed wypłatą takie problemy.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zdarza nie tylko na tej stronie. Na innych stronach jest podobnie. Gdy zbliżasz się do wypłaty - to zaczynają się małe problemy z ankietami. Przecież im tylko zależy na "poleconych", by mogli rozsyłać reklamy na nowe adresy. Za bardzo nie chcą płacić - nawet gdy chodzi o 50zł. "Cenne opinie" się odezwały dzisiaj do mnie (e-mail). Zażyczyli sobie adres do korespondencji. (w danych przekazywanych na stronę przecież jest) Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciągu ponad 2 miesięcy nie uzbierałam ani jednego punktu, mimo, że przysyłają mi maile kilka razy dziennie.Też mi się zdarza, że po kilku minutach wypełniania nie pasuję do ankiety. Niepoważni są. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tego czasu! Jednak, na tych panelach musisz uzbroić się w olbrzymią cierpliwość. Jeżeli myślisz, że zarobki o których oni piszą dotyczą miesięcznego wynagrodzenia - to olbrzymi błąd (myślowy). Rozpatruj te panele w rocznym rozrachunku. Przecież nie dadzą ci tak szybko zarobić. Wynagrodzenia maja pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejS2015
No cóż. Byłem na tym panelu - pół roku. Zarobiłem w sumie 62,00zł. Wysłałem zamówienie na bon do "Tessco" wartości 50.00 zł. I nic. Nie mam bonu ani pieniędzy. ( tak na marginesie - nie wiem co to za różnica - bon czy pieniądze na konto ) Rezygnuję z tego panelu bo nie warto. Oby Wam się to nie przytrafiło. Wiecie sami ile czasu trzeba poświęcić, aby zarobić te pieniądze. Z drugiej strony jestem ciekaw ilu jeszcze panelowiczów oszukali. MaciejS2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bonami do tesco pojawił się jakiś problem, toluna od trzech miesięcy nie wysyła forumowiczom zamówionych bonów i nie odpisuje na maile, również na maile o przywrócenie punktów, które nie zostały wykorzystane, jak widzę w cennych opiniach to samo. Poprzednio bon do tesco z cennych opinii dostałem do dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×