Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thleah

jest ktoś w panelu cenne opinie?

Polecane posty

Gość gość
Polecam opinie.pl Link do rejestracji http:/rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76255626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panelowicz
Jestem trochę zdumiony parząc na komentarze o cennych opiniach jestem w tym ok 2lat kasy z tego nie ma ale zdobyłem już 4x50zł kartę podarunkową Tesco dobre i tyle i nigdy nie miałem problemu żeby mi nie doliczyli punktów lub nie wysłali karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecałbym polskich stron o zarabianiu w tym o ankietach, tyle głupot ile tam można przeczytać, to nie do wyobrażenia, natomiast prawdą jest, że robienie ankiet to dobry interes dla właściciela strony, ale żeby na tym zarobić trzeba mieć kogoś kto te ankiety będzie robił, chętnych w skali kraju nie jest dużo, komu chce się poświęcić czasami 20-30 minut za trzy złote z perspektywą, że pieniądze zobaczy raz, może dwa razy w roku - dwa razy to super strona, dlatego jeżeli strona ma ugruntowana pozycję a cenne opinie do takich należą, to raczej jest wypłacalna, czasami trwa to długo - toluna 8 tygodni i nie chce być krócej a czasami jest dłużej, czy strony, które przelewają pieniądze w ciągu kilku dni np gtm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość_anna, to że ciebie nie oszukali nie znaczy, że nie są to oszuści i twoje zgadzanie się lub nie niewiele tu pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełnianie płatnych ankiet - jedna ankieta od 2 do 10 złotych! Serdecznie polecam ten portal, który oferuje nam WYPŁACALNOŚĆ w wysokości ok. 50-100zł/miesięcznie aż do nawet 700zł (najlepsi) zarejestruj się już dziś i sprawdź - nic Cię to nie kosztuje http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76278851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też zalecam ostrożność. Pierwszą nagrodę otrzymałam bardzo szybko i bez problemow, ale potem po zebraniu prawie 200 zł zablokowano mi konto. Kontakt był bardzo trudny, tylko mailowy, odpisują po długim czasie i bardzo enigmatycznie: zablokowane środki z powodów technicznych, w regulaminie jest napisane, że tak mogą. Po długich dopominaniach odpisali, że jest podejrzenie, że w rzeczywistości myślę inaczej niż pisałam w ankietach. Kasę zabrali, kontakt się urwał. ZALECAM OSTROŻNOŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj piszemy o cennych opiniach a nie opinie.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał256
Nie polecam. Korzystam z wielu tego typu paneli i tylko u nich jest tak, że na początku jest sporo ankiet a potem (zanim uzbierasz minimalną ilość punktów do wypłaty) ankiety przestają się pojawiać. Wg mnie to oszustwo. Napisałem nawet do nich ale bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam.. 2 ankiety od stycznia. 2018. I to jedna za 2 zl a druga za 1 zl. A trzeba 50 zl zeby wymienic na bon np tesco. Czas zbierania to jakies 2 -2.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w tym kilka lat. Nie traktuję tego jako źródła zarobku. Ankiety przychodzą różnie - nieraz przez 2-3 miesiące nic a potem przez kilka dni codziennie. Ankiety wysyłają w zależności od profilu użytkownika. Jeżeli regularnie sprawdzam pocztę i wypełniam ankiety to po kilku miesiącach uzbieram 50 lub 100 zł. Nagrody przysyłają choć czasem trzeba trochę poczekać (wysyłają chyba z UK). Podsumowując jeżeli ktoś liczy na jakiś znaczący zarobek to nie polecam a jeśli ktoś chce (np. z nudów) powypełniać trochę ankiet i uciułać parę złotych to może się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci

Witam bon do tesco ciagle nie dochodzi. napisalam im ze bonu nie otrzymalam a czekalam 6 tyg, to mi napisali ze zgubilam i nie moga mi oddac pieniedzy (dlugo sie bardzo zbiera to 50zl, bo rzadko sa ankiety, srednio rok czasu) tyle czekania i jak przyszlo co do czego to mi nie przyslali bonu, zwalili to na zly adres , ale ja nie mam innego. jestem u nich od ok 9lat ale sie wypisze bo oszukuja... nie dajcie sie oszukac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmita

Nie odpisują na maile,nie polecam  oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×