Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gjdzgjdkjxykx

DO KOBIET ELEGANCKICH I SEKSI...

Polecane posty

Gość gjdzgjdkjxykx

co robicie zeby byc zawsze elegancka i przede wszystkim atrakcyjna i seksi, na co zwracacie uwage, czy codziennie robicie makijaz, myjecie wlosy i ukladacie wlosy, uwaznie dobieracie ubranie???ja w sumie ubieram sie tak troche na luzie ale mam pare ladnych ubran eleganckich, chcialabym natomiast poznac triki kobiet kotre sa zawsze zadbane, eleganckie i bardzo seksi, nie mowie tu o mini czy dekoltach do pasa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisłe skórzane spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrerereee
tez chcialabym to wiedziec.kiedys znalazlam sie w towarzystwie mam dzieciakow z przedszkla takiego elitarnego i....ło jezusiecku jakie to byly lalunie! paznokcie na czerwono, chude jak patyki wsyztskie ale z biustem, wlosy dlugie blyszczace, ubrane w obcisle ciuchy, czerwona szminka, staranny makijaz, ubrania eleganckie i widac drogie, oczywiscie jakies blyszczace dodatki..wygladaly jak zdjete z tasmy produkcyjnej....zastanawiam sie jak mozna byc tak zadbana kobieta bedac dodatkowo matka;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake33
Elegancki ubiór z racji pracy, lubię firmy: mango, zara, benneton, rinascimento, vila, massimo duti itp., lubię mieć ładne buty;) Codziennie robię makijaż, który wygląda ładnie do wieczora (markowe kosmetyki), włosy myję co drugi dzień, mam super figurę- ćwiczę. Mam 9-letnią córeczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sama uwazam ze to fajnie
jak kobieta dba o siebie i nie trzeba miec na to duzo kasy, dobre kilka lat temu ubieralam sie pozal sie boze, takie rzeczy nakladalam ze teraz jak widze swoje fotki to az za glowe sie lapie:) ale wystarczylo podpatrzec gdzies w gazetach, nauczylam sie dobierac stroje kolory, dodatki, kupuje rzeczy niedrogie , nieduzo ale proste i klasyczne, w jdenym kolorze, i mniej wiecej w kilku tylko tonacjach, wtedy wiem ze zawsze moge cos do czegos dopasowac, czasem kolezanki mnie prosza o pomoc przy kupnie czegos, nie lubie wzorzystych ubran, klasyka klasyka i jeszcze raz klasyka, niektore ubrania mam po 10 lat i nadal sa modne, dzieki czemu oszczedzam sporo kasy, a ubran nie niszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medeline
Przede wszystkim zadbane włosy!!! Używam wielu maseczek, robię ziołowe płukanki, olejowanie. Do tego kobiece ubrania, w szafie mam tylko 2 pary spodni, a reszta to sukienki i spódnice, do tego zadbane pazurki. Makijaż to u mnie tylko czarna kreska na górnej powiece i dobrze wytuszowane rzęsy. Uśmiech i pewność siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medeline
Ah i zapomnialam... Najważniejsze są dodatki! ;) Z każdego stroju dzięki nim można zrobić coś niebanalnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też o tym myślę
pytanie do ja sama uważam ze to fajnie w jakiej kolorystyce kupujesz ubrania? ciekawi mnie to ja postawiłam (a raczej samo tak wyszło) na szarość, biel, czerń i odcienie różu, ale nie landrynkowego - raczej fuksja, purpura, itp. też lubię klasykę i ubrania na kilka lat. to co dokupię, pasuje do tego, co już mam i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czern, szarosc, braz
czasem biel, czerwien czy bordo, mam pojedyncze rzeczy np. czerwona piekna klasyczna sukienke, reszta w tonacji czern szary braz, nie kupuje ubran kolorowych jak braz to tylko braz bez zadnych wstawek innego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a teraz takie pytanie
jestem ze wsi więc nie mam możliwości spacerowania po galeriach i oglądania ciuchów. Doradzcie jakich firm ubrania warto kupić to ja sobie na allegro moze coś bym wypatrzyła czasami. Które firmy oferują eleganckie i dobre jakosciowo rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej pani ze wsi
ja tez jestem z malego miasteczka, bluzki z dlugim lub krotkim rekawem, w jednym kolorze\9tzn. bez wstawek w kolorze innym) spodnie proste na kant, ewent. rozszerzane nogawki ale troszeczke, ciemne, czarne lub granatowe, żakiet czarny, brazowy, granat lub szary, wszystko w tej tonacji, jak sobie skompletujesz ubiór w tych kolorach, bedziesz wygladala super, nawet jesli nie beda to marki 1 klasy, ale np. jednolite tzn w jednym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×