Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalotne oko

Czy warto sobie zagescic rzesy?

Polecane posty

Ja też mam przedłużone rzęski, super sprawa- wyglądają naturalnie i wcale nie muszę używać tuszu. Po roku noszenia miałam wszystkie oklejane i nie widziałam żadnej zmiany na gorsze w moich naturalnych rzęsach. Teraz chyba nie trzeba się obawiać zniszczenia- kleje są lepsze, bezzapachowe. Co do salonów- raz miałam dokładane właśnie w salonie, potem znalazłam dziewczynę, która przyjeżdża do mojego domu. I szczerze powiem- nie widzę żadnej różnicy w jakości usługi, a kaska dużo mniejsza:) Zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się- kępki są bardziej spektakularne (miałam na Sylwestra:)) Ale na co dzień mam doklejaną rzęskę po rzęsce i wygląda to bardzo naturalnie. Super sprawa- zwłaszcza latem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez to się bardzo podoba ale ja widze ze moje rzesy nie sa takie jak byly :( przerzedzily się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaomagda
dziewczyny róbcie sobie zdjęcie przed i po - bedziecie wiedziec czy faktycznie macie takie strasznie krotkie rzesy . Gdybyscie mialy takie geste i piekne jak piszecie to przeciez nie doklejalybyscie sztucznych ! czlowiek do dobrego szybko sie przyzwyczaja i pozniej WYDAJE wam sie ze wasze rzesy są takie straszne a prawda jest taka ze zawsze takie byly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szlam na pokaz makijażu. Nie mialam pojęcia, ze bede miala doklejane kępki. Sama bym sobie nie dokleila , bo wydawalo mi sie to zbyteczne, a tam był taki wymóg, myslalam,ze to nie az tak szkodliwe dla rzęs ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat--ylda2
Ja zdecydowałam się 2 tygodnie temu na ten zabieg-przed ślubem i już wiem że na pewno będę je uzupełniać, bo efekt jest naprawdę świetny. I powiem to każdej dziewczynie, która będzie się zastanawiała nad przedłużeniem rzęs. Efekt jest świetny, i ja miałam tez szczescie że trafiłam do dobrej stylistki rzęs Pani Kamili, która wykonuje ten zabieg na Woli, u siebie w domu. I to tez ma znaczenie do kogo trafimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaką metodą i jak gęste masz swoje naturalne. Trzeba też pamiętać o dobrym wyborze salonu, bo nie każda kosmetyczka wie co robi. Ja jednak wolę nie ingerować aż tak bardzo w stan moich rzęs,ewentualnie doklejam lub stosuję metodę na pudrze (dla zainteresowanych opisuję metody przedłużania rzęs i ogólne ceny panujące w tej chwili na rynku, na moim blogu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luuka89
ja przedłużałam już wielokrotnie metodą 1: 1 i jestem bardzo zadowolona, efekt nie jest sztuczny, wreszcie ma ładne rzęsy i wcale nie zauważyłam jakiegoś osłabienia swoich rzęs, przede wszytskim kupuje sprawdzone produkty i dobre kleje ja preferuję markę Laura Vito http://sklep.mink-lashes.pl/rzesy-z-norek-mink/c,53865,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola S.
Jeżeli salon będzie pracował na porządnym i profesjonalnym sprzęcie to raczej nic złego nie powinno się stać. ja osobiście pracuję na zestawie od Mary Macom (można go kupić na all) i zarówno ja jak i dziewczyny, które do mnie przychodzą są mega zadowolone. A o to chyba chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Dudzik
Dokładnie jak niektóre poprzedniczki powiedziały poprawnie założone i dobrane rzęsy nie obciążą naturalnych. Ja osobiście bardzo często robię zdjęcia przed i po dzięki czemu w razie zdejmowania rzęs klientka zawsze ma możliwość sprawdzenia czy rzeczywiście rzęsy są zniszczone i słabsze. I uwierzcie mi , że jeśli rzęsy są odpowiednio zdjęte to nie ma żadnej różnicy w przed i po :) Oczywiście jeśli nie będziecie same mocno pocierały oczu czy próbowały wyrywać rzęski z Waszymi naturalnymi nic nie powinno się stać . Prowadzę stronę z moimi aplikacjami i same możecie zobaczyć :) http://twojastylistkarzes-lublin.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl
Moim zdaniem warto sięgnąc po nowośc która daje nam szanse na piękne, zdrowe rzesy, do tego efekt utrzymuje sie przez 3 tygodnie. A to cudo które sama mam na rzęsach to NouveauSCARA. Sama za tydzień wybieram sie tez na szkolenie, bo widze po przyjaciółkach ze jest duże zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Sopot
Może po prostu trafiałaś na kiepskie kosmetyki. Mój chłopak kupił mi na urodziny odżywkę Revita.EPS http://www.vitalab.pl/ . Myślę, że warto używać czegoś takiego razem z dobrymi tuszami, bo wtedy efekt jest o wiele bardziej imponujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaa83
Ja w takie odzywki nie wierzę, bo nie daja jakiś spektakularnych efektów. A jesli tak to na chwile. Bardziej byłabym za liftingiem rzęs. Daje lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-lizzzza
Wybrałam szkolenie LVL efekt utrzymuje się aż do 8 tygodni. Klientki bardzo zadowolone, lączę ten zabieg z NouveauScarą i efekt rewelacyjny. , Rzęsy podkręcone, dłuższe, efekt grubszych rzęs no i ładnie zdyscyplinowane. I naprawde wygląda to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekkanakaczka
To teraz mozna zrobić takie szkolenie łącznone z tych dwóch metod ? jaka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ xxx
A JA MAM SZTUCZNE RZĘSY JUŻ OD ROKU. Wiem ,że w tym miesiącu przestanę ich używać.Chcę by oko i naturalne rzęsy odpoczęły po tak długiej aplikacji. Moje ,,DODATKI'' wytrzymują około trzech tygodni.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja odp brzmi nie!!!!!!!!!!!!!!!To jest jakas masakra zalozylam sobie rzesy 1;1 na wesele kuzyna,wygladaly pieknie po 2 tyg poszlam je sciagnac do kosmetyczki bo zauwazylam ze wypadaja z moimi ,jak mi je sciagnela bylam i jestem w szoku z tego co zostalo!!!!!!!!!!!Prawie nic nie mam ;/ jestem zalamana nie wiem co mam robic sa krotsze i prawie ich nie mam.Jaka bylam glupia ze je zalozylam !!!Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blannneczka
A nie myslałas moze nad tym zeby zamiast takie przedłużania zdecydować sie na lifting rzes ? Byłabys bardzo zadowolona z takiej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dossskowa23
Całkowicie sie z Toba zgadzam. Tutaj efekt jest rewelacyjny, klientki po prostu zauroczone efektem. W zasadzie efekt jak po odżywkach tylko, że efekt mamy od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3poprzedniczki
To wszystko zalezy od tego gdzie przedłużasz rzesy i gdzie byłaś na szkoleniu. Koniecznie trzeba wybierać sprawdzone firmy. Ja szkoliłam sie tutaj http://www.biarbeauty.com/ i zadna moja klientka nie zgłaszała takich reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie lepiej uzywac odzywki przyspieszajace wzrost rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś chciałam,ale szkoda mi na to kasy. Bardziej zależy mi teraz na tym, żeby zawsze je ładnie rozdzielić i nie było grudek. Nie muszą być gęste ani długie ale, żeby wyglądały ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deesssska
To i ja moge polecić Wam naprawde fajny i profesjonalny salon w którym mozecie przedłużyc rzesy www.przedluzanierzes-warszawa.pl/ Mysle ze będziecie tak samo zadowolone jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaciłyście za taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedluzalam u profesjonalistki. niestety po sciagnieciu nie masz praktycznie swoich rzes, a rosną bardzo dlugoooooo i kosztowne. zalozenie 250 przedluzanie co 3 tygonie 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×