Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalotne oko

Czy warto sobie zagescic rzesy?

Polecane posty

Gość gość
Bez sensu niszczyc sobie rzesy tymi doczepianymi. Mi kosmetyczka polecila Revitalash i mam swoje naturalne rzesy jak te doczepiane. Polecam ta odzywke, jest droga ale wystarczyla mi na minumim 10 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi odżywka wiele nie da, nie wydłuży i nie podkręci rzęs... Chyba zdecyduję się na 1:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze spokojnie w tym salonie w Szczecinie dziewczyny same doradzą co do metody przedłużania rzes i wybiorą własnie tą najlepszą. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam rzęsy 1:1 i jak znajdę tylko wolną chwilę to idę ponownie. Kiedy wybierze się dobry salon ma się pewność, że wyjdzie się zadowolonym :) Ja wybrałam z polecenia miu w Krakowie i wam też polecam. Miło i jak na taki zabieg to dokładnie i sprawnie (chyba wiecie ile może trwać taki zabieg jeżeli idzie się do niedoświadczonej osoby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedłużałam rzęsy. Efekt niezły ale irytowało mnie że często musiałam uzupełniać. Pół roku temu skusiłam się na odzywkę z Rossmana (ona się nazywa chyba 4 lashes - teraz jest w promocji). Na początku nic się nie działo, ale po około 1,5 miesiąca rzęsy "wystrzeliły". Rosły z dnia na dzień. Są 2 razy dłuższe i ciemniejsze. Jak je pomaluję to wyglądają jak przedłużone. W końcu mam swoje własne "firanki". Nigdy takich nie miałam.Polecam ten produkt. Obecnie kupiłam całą serię tej marki do włosow. Jeszcze nie wiem czy da równie oszałamiający efekt jak w przypadku rzęs, ale mam nadzieję że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelusandfred
Najpierw poeksperymentuj z sztucznymi rzęsami kupnymi. Są dzisiaj świetnie zrobione i niczym nie przypominają starych, tandetnych produktów. Ja używam Melkiora i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO i ja musze sie wybrac do tego salonu w Szczecinie. Własnie chcialam coś z tym zrobić przed Sylwestrem a wiem ze w tym salonie dziewczyny odpowiednio zajmą sie moimi rzęskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Efekt jest świetny, ja robilam w Secret by Zosia jasińska w Warszawie i gorąco polecam, nie tylko ja zaufałam Ale także wiele znany osób z show-biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze sie wybrac do tego salonu w Szczecinie. Własnie chcialam coś z tym zrobić przed weselem siostry a wiem ze w tym salonie dziewczyny odpowiednio zajmą sie moimi rzęskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie, zobaczysz że nie będziesz żałować. Ja juz 4 miesiące mam przedłużone rzęsy i tak mi z tym dobrze że nawet zapomniałam jak to było rano tuszować rzęsy i wstawać troszkę wczesniej ;) w stolicy jesli chcesz tobić ten zabieg, to moge polecić Tobie salon do którego ja chodze - Elegante na Ordona. Akurat od 3miesięcy chodzę do Pani Kasi. Bardzo ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście uważam, że to jeden z lepszych zabiegów upiększających :) byłam na przedłużaniu rzęs w Strefie Kobiet w Łodzi i uważam że zabieg został wykonany perfekcyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaF
Kocham moje nowe rzęsy :-) Przedłużałam metodą 1:1, bo uważam, że daje najbardziej naturalny efekt. Jakby ktoś szukał godnego polecenia salonu w Warszawie, to bardzo polecam Magic Visage na Mokotowskiej i Panią Esterę. Bardzo kompetentna i sympatyczna osoba. Ceny też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka94
Moje rzęsy to był dramat, jestem swiezo po wizycie u Pani Magdaleny Bąk i efekt niesamowity. Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto naprawdę się na tym zna i zrobi to tak, żeby wyglądało naturalnie. U Pani Magdy jest pełen profesjonalizm dlatego jak najbardziej polecam zobaczyć efekty na jej stronie i umówić się na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekiertka
prawda jest taka, że teraz rzadko która kobieta ma ładne gęste rzęsy, niestety natura nie jest tak łaskawa dla Nas, ja też mam swoje naturalne rzęsy bardzo kiepskie, rzadkie i krótkie jedyny ratunek to było przedłużanie w końcu się zdecydowałam, poszłam do Estery z salonu Magic Visage w Śródmieściu i wyszłam bardzo zadowolona. Rzęsy wyszły bardzo ładne, długie gęste ale wszystko w granicach rozsądku pomimo tego, ze są przedłużane to i tak wyglądają bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolkaJa
Takie przedłużone rzęski to super sprawa. Byle nie przesadzić z efektem :-) Osobiście najbardziej lubię metodę 1:1, bo efekt jest najbardziej naturalny. Swoje rzęsy oddaje w ręce Pani Estery Rej z Magic Visage na Mokotowskiej w Warszawie. Nigdy mnie nie zawiodła, a wręcz pozytywnie zaskoczyła swoim podejściem do klienta i mega dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosmankaa
najważniejsze, że jesteś zadowolona z efektu, podaj link do stronki tego salonu, chętnie sobie przejrzę bo sama szukam dobrego miejsca do zrobienia rzęsek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem i zagęszczenie rzęs i ich przedłużenie,to zabiegi robiące zawsze wrażenie zabiegi te mają to do siebie ze na każdym dadzą konkretny efekt osobiście zdecydowałam się na zagęszczenie rzęs metodą 1:1 w Studio Zuzanna Słupsk warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
ja też trafiłam z polecenia do salonu Magic Visage, mam super gęste rzęsy i naprawdę długo się trzymają po założeniu, na pewno będziesz zadowolona jak tam pójdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiul_ka
Od dłuższego czasu korzystam z usług Estery z Magic Visage w Wawie. Ona robi naprawdę dobrze. Wcześniej chodziłam do innego salonu i nie dość, że dostałam uczulenia (chyba zaczęli stosować jakieś gorszej jakości kleje), to na dodatek wiedziałam, że moje rzęsy nie wyglądają zbyt naturalnie. Estera dobrała mi zupełnie inny kształt i teraz mam piękne rzęsy, a nie wyglądam jak lalka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
też chodzę do tego samego salonu, uważam, ze dziewczyna robi jedne z lepszych rzęs jakie kiedykolwiek miałam, bardzo długo się trzymają od momentu założenia więc nie muszę tak często jej odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniutkaa
ja uważam, że warto sobie przedłużyć rzęsy, oko zupełnie inaczej wygląda, poza tym rzęsy to praktyczne rozwiązanie np teraz na wakacje, kiedy nie ma czasu na codzienne malowanie na plaży, ja zakłądałam jak wyjeżdzłąm do Chorwacji w Magic Visage i rzęski przetrwały w stanie nienaruszonym przez prawie 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norajones
Jeśli się robi rzęsy u kogoś kto wie co robi to warto. Takie rzęsy potrafią przetrwać długo. Tak się składa, że ja też chodzę do Magic Visage, byłam kilka razy, bo na forum polecałyście. I jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinap
norajones, ja też byłam w zeszłym tygodniu w Magic Visage i efekt jest super! Zupełnie nie wiem czemu niektóre dziewczyny mówią, że nie warto, bo sztucznie wychodzi. U mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
ja ze swojej strony mogę polecić Magic Visage, naprawd salon oferuje usługi na bardzo dobym poziomie, nie ma się co zastanawiać jak ktoś potrzebuje sprawdzonego miesjca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam już dosyć przedluzania rzęs i postawiłam na doskonałą odżwykę https://molash.pl/ Koniecznie zamów, bo uważam ze z tych wszystkich dostępnych na rynku ta własnie w moim przypadku sprawdziła się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×