Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalotne oko

Czy warto sobie zagescic rzesy?

Polecane posty

Gość grubiska
ja żadnej terapii nie stosowałam, robiłam sobie rzęsy metodą 1:1 w salonie Magic Visage w Śródmieściu, dziewczyny maja naprawde rękę do rzęs, efekty są super i nie ma mowy o tym, żeby coś źle wyglądało, bo bardzo się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalaKlara
OOoo widzę, że nie ja jedna jestem stałą bywalczynią u pani Estery :) Uważam, że zagęszczanie rzęs to świetne rozwiązanie, tym bardziej jak ktoś ma predyspozycje do zasypiania jak ja i maluje się w pociągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulupka
na pewno rzęsy są super rozwiązaniem, nie trzeba tracic czasu na poranny makijaż, a gdzie jest ten salon Magic Visage? dacie jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz spróbowałam, ale to jednak bardzo osłabia rzęsy i zdecydowanie lepiej się sprawdza wolę zdecydowanie używać serum biotebal rzęsy xxl, dzięki któremu już po kilku tygodniach rzęsy zaczęły rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangelika29
Ja robiłam pierwszy raz, w magic visage na mokotowskiej, ale zrobiła mi pani takie ładne, że chyba będę robić częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakkaska
Jak robiłaś w salonie Magic Visage na Mokotowskiej to pewnie robiła Ci Ola, ja też u niej przedłużam w salonie rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Jeżeli chodzi o rzęsy to dla mnie najbardziej istotne jest, aby kępki nie wyglądały sztucznie i nie były zbyt przesadzone. Ważne jest także, aby były trwałe, bo jeśli odpadają po kilku dniach, to znaczy że nie są warte mojej uwagi. Ostatnio zwróciłam swoją uwagę na te produkty https://lauravito.pl/przedluzanie-rzes, ponieważ przeznaczone są także do samodzielnego wykonania w domu. Myślę, że wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poltka
to prawda ja też uważam, że najważniejsze jest to, żeby efekt był naturalny ja przedłużam rzęsy w salonie Magic Visage robię je u Oli, która ma złotą rękę do rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, wszystko zalezy od naszych potrzeb i tego co nam sie podoba. To powinno byc jedynym wyznacznikiem. Kazda z nas jest inna takze pod wzgledem urody, znam pare takich kolezanek ktorym zdecydowanie taki zabieg by sie przydal. Ja osobiscie sie zastanawiam nad skorzystaniem z bardziej profesjonalnego rozwiazania .. mowa tutaj o rzesach objetosciowych ( dla zainteresowanych https://www.poshlashes.com/ ) Moja znajoma jakis czas temu poszla na szkolenie z tej tematyki i powiem Wam, ze efekty sa bardzo dobre. Mam tutaj na mysli estetyke oraz trwalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam ja wykonałam zabieg w Studio Perfekt Poznań i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja parę razy zagęściłam, ale potem były tak osłabione i połamane, że musiałam zacząć używać serum specjalnego do rzęs biotebal, żeby zaczęły mi odrastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zrezygnowałam z zagęszczania rzęs. Moje naturalne za mocno się osłabiły i wzmacniam je odżywką biotebal xxl. Chciałabym, żeby znowu były mocne i ładnie wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam niedawno to serum i jestem z niego bardzo zadowolona. Rzęsy urosły i bardzo się wmocniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super rzęsy robią w Poznaniu w Madame Art, tylko tam chodze . Dlatego polecam, bo to sprawdzony salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×