Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

uciekajace oczko 9 miesiecy

Polecane posty

corka skonczyla 9 miesiecy ucieka jej lewe oczko czy to normalne u dzieci jeszcze w tym miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc dzieciom do 18 m może ucieka oczko z czasem z tego wyrasta .Każde z oczu rozwija się w różnym tempie.Mojej córce również ucieka ma 2 lata i niestety okazało sie że ma wadę wrodzoną:( Wybierz sie do okulisty na badania będziesz wszystko wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jest to normalne, ale leczyć tez sie nie da na tym etapie, jak bedzie starsza. Koleżanki córka ma to samo, teraz ma 4 lata i to kontroluje, tzn koleżanka mówi"oczko ucieka " i ona patrzy się w inne miejsce i wtedy wraca, jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam okulistka mówila ,że oczko może zezować do 3 miesiąca i nie jest to problem jezeli dzieje sie to sporadycznie.... U nas niestety był zez porażenny , duuża nadwzroczność, 3 operacje na zeza !!! I tu uwaga im szybiej tym lepiej. Dawniej się czekało do 6 roku życia i to było za późno , bo źle się wykształcała plamka żółta. Moja córcia miała pierwszą operację w wieku 2 lat ( ostatnia jak miała chyba 10) Teraz ma lat 18 , nosi soczewki kontaktowe, Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na całego
Lepiej poproś pediatrę o skierowanie do poradni zeza. Obejrzą dziecko i pewnie zrobią komputerowe badanie wzroku. Okulista każe ci pewnie przyjść jak dziecko będzie w wieku około 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na całego
mojemu synowi oko uciekało od urodzenia, zez wynikał z obrażeń okołoporodowych. Teraz ma 2,5 roku, od roku nosi okulary, niedługo chyba zaczniemy zasłaniać mu zdrowe oko, dowiem się w październiku bo do poradni zeza sa duże kolejki w moim woj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na całego
ten mail to jakiś fałszywy, mój syn dopisał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj sie zwiesc konowalom,ze to normalne i szukaj dobrego specjalisty od razu,bo my stracilismy sporo czasu,polecam dr Wojcik z Krakowa,operowala moje dziecko i jest super,jest jedna z 3osob w Polsce,ktore znaja sie na zezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej córci dość długo uciekało ale teraz jest juz oki. samo przeszło. lekarz mówił że do 3 roku może.... ale co lekarz to inna opinia i jednym może samo przejść , a u innych może oznaczać wade wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

What Do You Use Amoxicillin For Propecia Pharmacie Cvs Online Pharmacy Tadacip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×