Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

Dziewczyny , poradzcie czy ceny nie są za wygurowane i czy kupił by ktoś ?

Polecane posty

Gość frulalika
myślę, że ceny są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki ogólnie ładne zdjęcia
Tylko jedno mi się nie podoba, a mianowicie: tuniczka, bojóweczki, bezrękawniczek, kapelusik i wszelakie inne zdrobnienia:-P Ceny ok, ale żeby się nie bawić w kilkanaście aukcji mogłaś zrobić z tego jedną paczkę, bo zauważyłam, że klienci allegro wolą właśnie paczki, a nie pojedyncze rzeczy i za każdą jedną rzecz koszty przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
Ładne ciuszki;) sama bym coś kupiła dla mojego synka ale on nosi rozmiar 68 albo 72 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
ojj sorki popatrzałam tylko na miniaturki zdjęć myślałam ze to dla chłopca :) ale ładne rzeczy :) ale nie dla mojego synka bo bym zrobiła z niego dziewczynke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat ale
autorko jakie ty koszmarne bledy robisz :O Chcialam twoj blog poczytac ale sie nie da :O byk na byku i bykiem pogania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcialam poczytac
blog autorki , ale sie nie da ! tyle bykow, ze az oczy bola , autorka pewnie ledwo co podstawowke skonczyla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcialam poczytac
a wyraz wygurowane nie istnieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuuu stare nowe
"Kurteczka była założona raz tylko przez moją córeczkę .Wręcz nowa - oczywiście tylko uprana !!!" wystawiasz w kategorii nowe bez metki a piszesz, ze kurteczka jest nowa, ale oczywiście wyprana:Ogdzie tu logika?:O uprane to już nie jest nowe. nowe to takie, które nie było użytkowane: noszone, prane czy prasowane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki!!!
Dziewczyno, zaczęłam czytać Twojego bloga i skończyłam po 2 zdaniach. Tak jak pisały poprzedniczki-tego nie da się czytać. Jeżeli coś upubliczniasz, to rób to sensownie. Rozumiem zachwyt córką, bo prześliczna, ale te byki wołają o pomstę... A to mnie rozwaliło :) "tymczasowo nie mam z kim zostawić małej a szkoda mi ją prać bo bardzo pada" Ja Cię błagam- nie pierz dziecka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej faktycznie byk na byku ... hmm co to za wyraz pokaszliwała,kaszla,nie puki tylko póki jak już nie aptekarka tylko farmaceutka, nie nawet się tego poprawiać nieda bo tyle błedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo takie cos.....
:O "włączam telewizor i Ami jest w niebo wzięta" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corka ma angine
esterka- czytam "starsze wpisy" sliczna z Ciebie dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak : mój blog więc pisze jak chcę ;))) Nie zmuszam nikogo do czytania :) chcę tylko pamiętać o tym co było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjjfkj
jak twoja córka przeczyta to w wieku 10-15 lat napewno będzie "zachwycona" swoją mamą a szczególnie jej poziomem wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehehehe
ktos jej napisal w komentarzach, ze oslepnac mozna od jej bykow :D:D a ta "podaj 1 błąd"...hahah, ciemna masa :D:D:D:D esterka, wez kup slownik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justerja
Pal diabli ten blog, czytac sie nie da to racja. Ale te ciuchy na allegro :O Piszesz, ze ciuszki dla chlopca sa uzywane JEDYNIE przez twojego synka :O Synka nie masz i te ciuchy sa z lumpeksu wiec nabierasz klienta, ze noszone tylko przez jedno dziecko. Nie pisz nic a nie z klamstwami wyjezdzasz. Mozna wpisac jedynie "stan dobry" po cholere dodawac ze jedynie przez jedno dziecko noszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszone przez mojego brata ... Lepiej ?;D Od kedy w lumpeksach można kupić ubrania kupione w polskich sklepach ? A tak w ogóle blog nie jest pisany dla mojej córki , bo piszę tam np. o mnie i o moim partnerze i nie chce żeby ona wiedziała , że się kłócimy itp ... Nie macie się czego uczepić ? A może mam dysleksję ! Jak ktoś ma ją to co też byście go wyśmiały ? Tak to jest jak ktoś jest zazdrosny !! Biedne mamusie Polki . Oj szkoda mi was :) Pewnie większość z was kupiła by ode mnie te ubranka , ale niestety macie bezpłodne cipy ... przykrooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie to jak to robicie
uuuu-tos teraz pojechała ostro zmieniam zdanie o tobie załosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie to jak to robicie
i jesli te ciuchy to interes zeby dom zbudowac to powodzenia :O myslałam ze chociaz kulturalna jestes pomimo rzekomej dysleksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnej dyslekcji ! ta notke pisalam bo Amelcia chorowała dlatego nie sprawdzilam jej pozniej . Wiecej wyrozumialosci a nie zaraz . To jest chore . Naprawde bardzo chore . Co was obchodza moje byki ? Jestem osoba kulturalna ! ale to nie znaczy ze mam zawsze swiecic pieknem słownictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to nie ma byc interes na dom . Po prostu wole sprzedac za grosze ubranka i kupic Amelii nowe niz caly czas kupowac za pieniadze ktore powinnismy odlozyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja go otworze :)
twoja corka jest przecietna, bez zachwytu patrzac na nia. naprawde nie masz sie czym AZ tak chwailic. poza tym wstyd zeby takie bledy robic, dziecko za pare lat spali sie ze wstydu za matke analfabetke. poza tym co za ekshibicjonizm! publikowac wszystkie brudy z malzenstwa, pokazywac prywatne zdjecia oczywiscie okraszone komentarzem z bledami ortograficznymi i gramatycznymi. az glowa boli od czytania tego belkotu. ale tak to jest jak sie wskakuje do lozka facetowi majac lat nascie, zachodzi w ciaze i siedzi na jego utrzymaniu, a co! zamiast do szkoly, potem jakas praca to sie rozpoczyna kariere od rozkladania nog! Zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wy macie miliony ... wasi mężowie to prezesowie i kierownicy , mój musi zarabiać w pracy fizycznej i nie zarabia milionów . Amelka ma delikatna skórkę i boje jej się kupować używane ubranka , wszystko nowe . I co myślicie , że mama mi da czy babcia ? Musze sobie radzić . Wzielam ubrania brata , siostry i Amelci i zamierzam to sprzedać Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie to jak to robicie
............Płakałam jak mała dziewczynka . Zamierzamy iść na swoje . No tak zamierzamy . Ale nasówa się pytanie : za co co cholerki ? Myślimy o sprzedaży odzieży przez allegro . Ale nie wiadomo czy się uda i nie wiem czy znalazła bym czas . Bo pogodzić to , szkołę i jeszcze dziecko to naprawdę trudne wyzwanie . Tu pracował było ciężko , ale przynajmniej byliśmy razem . Kolejny raz powtórzę JEST MI CIĘŻKO SAMEJ . To jakiś koszmar . Z dnia na dzień czuję ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×