Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derviiiiinii

prostowanie keratynowe -global keratin

Polecane posty

Gość Keratin

Jestem pozytywnie zaskoczona prostowaniem keratynowym. Moje włosy są lśniące, miękkie, łatwe w rozczesywaniu. A tak się tego bałam :D. Do fryzjera szłam jak na ścięcie właśnie hihi 😄 . A okazało się że wszystko się udało 🙂 Już jestem 2 miesiąc po kuracji 🙂 I myślę, że się uzależnię od keratynowego prostowania 🙂 No fakt jest to dość drogie...No i już wbijałam się w fotel fryzjerski.  Dlatego podpytałam z jakich kosmetyków moja fryzjerka korzysta :).. Używała Amazon Keratin winogronowego. Zresztą kupiłam też z tej firmy kosmetyki do pielęgnacji po prostowaniu keratynowym na ich stronie. Tak jak zresztą doradziła mi moja fryzjerka. Nie żałuję. Teraz to nie wiem, czy moja fryzjerka jest tak dobra czy jednak te kosmetyki? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.02.2019 o 13:41, Gość Keratin napisał:

Jestem pozytywnie zaskoczona prostowaniem keratynowym. Moje włosy są lśniące, miękkie, łatwe w rozczesywaniu. A tak się tego bałam :D. Do fryzjera szłam jak na ścięcie właśnie hihi 😄 . A okazało się że wszystko się udało 🙂 Już jestem 2 miesiąc po kuracji 🙂 I myślę, że się uzależnię od keratynowego prostowania 🙂 No fakt jest to dość drogie...No i już wbijałam się w fotel fryzjerski.  Dlatego podpytałam z jakich kosmetyków moja fryzjerka korzysta :).. Używała Amazon Keratin winogronowego. Zresztą kupiłam też z tej firmy kosmetyki do pielęgnacji po prostowaniu keratynowym na ich stronie. Tak jak zresztą doradziła mi moja fryzjerka. Nie żałuję. Teraz to nie wiem, czy moja fryzjerka jest tak dobra czy jednak te kosmetyki? 🙂

gdzie robilaś ten zabieg? też jestem zainteresowana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza839

slyszałam o tej marce, ale pozostaję wierna morroccan keratin treatment z inoaru. to jedyna keratyna,po której efekty utrzymują się nawet do pięciu miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.03.2019 o 13:06, Gość gość napisał:

gdzie robilaś ten zabieg? też jestem zainteresowana 🙂

Akurat ja wykonałam go u swojej fryzjerki w Beauty Club w Warszawie. Musisz dopytać w różnych salonach, ale na FB Amazon widzę, że są one już  wielu miejscach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam!!

Keratynowe prostowanie zrobiłam pół roku temu. Z plusów :

- włosy są nadal proste 

- kiedy je chce pokręcić tak jak przed zabiegiem efekt trzyma się do następnego mycia za to gdy je umyje są znów proste 

- nie musze poświęcać im godziny dziennie, wystarczy je rano uczesać 

- są lśniące i wyglądają zdrowo 

A z minusów :

- przetłuszczają się dużo szybciej i co 2 dni trzeba myć (wcześniej były ładne przez 4-5)

- gdy pada pusza się tak jak przed zabiegiem 

Ogolnie uważam że warto zrobić ten zabieg choć opinie są różne, w moim przypadku nie zanosi się zeby włosy wróciły do stanu przed zabiegiem i są nadal proste. A przez to ze mogę je stylizować i kręcić nie nudzą się :) (chociaż wiem ze inne dziewczyny maja z tym problem) Kosmetyki których używam to najtańsze szampony dla dzieci oraz dostosowana odżywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denkow

Proszę tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/encanto-do-brasil-zestaw-fryzjerski-do-keratynowego-prostowania-wlosow-3x100ml.html Warto przetestować nawet dla samego porównania, jak to wygląda w stosunku do normalnego prostowania, a wygląda inaczej. Jak dla mnie ma to lepszy wpływ na włosy i po prostu widać zmianę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeprowadzić zabieg:

1. umyć 2-3 razy włosy specjalnym szamponem
2. na wilgotne włosy nakładamy treatment (ok. centymetra od skóry głowy), bardzo dokładnie, jak farbę. Po nałożeniu odczekujemy 15 min i włosy suszymy. Prostujemy cienkie pasemka po 6-7 razy prostownicą z wysoką temperaturą (keratyna wbudowuje się w zniszczone włosy). po 30 min myjemy włosy specjalnym szamponem.
3. nakładamy odżywkę z keratyną na 15 min, po tym czasie spłukujemy 50% odżywki i powtarzamy pkt. 2 od momentu suszenia do momentu wyprostowania.

Dla pewności jednak polecam zapisać się do dobrego salonu fryzjerskiego, ze swojej strony polecam to miejsce w Krakowie: https://simplyfine.pl/oferta/keratynowe-prostowanie-wlosow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidako

Wszystko macie pokazane tutaj - pro-sprzet.pl/blog/formaldehyd-w-kosmetykach-do-keratynowego-prostowania.html Nie ma w tym nic złego, o ile umiecie to robić i macie do tego odpowiednie kosmetyki. Wtedy pozytywna zmiana powinna być zauważalna. Tutaj nie są potrzebne żadne cudowne rozwiązania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×