Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derviiiiinii

prostowanie keratynowe -global keratin

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam wykonywaną keratynę marki INOAR w Wrocławiu w salonie teraz jestem 7 miesięcy po i rewelacja po wysuszeniu suszarka z dużą mocą mam nadal proste i piękne błyszczące włosy ale muszę zaznaczyć że używałam szamponu i odżywki od fryzjerki typowo do włosów po keratynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=951 To wszystko jest kwestią odpowiedniego działania, a nie żadnych cudów. Odpowiednie stosowanie dobrych środków da sporą róznicę - sami zauważycie jak dużą. Będzie zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylvieIvonne
https://m.facebook.com/PerfectLashesAndHair/ Pracuje na Encanto zabieg wykonywałam kilkadziesiąt razy i zawsze włosy były proste i lśniące a efekt utrzymuje sie tak długo jak dobrze o nie dbamy czyli szampony odżywki, częstotliwość mycia włosów także wpływa. Klientki bardzo dobrze reagują na zapach który nie jest intensywny. Jeżeli fryzjerka wysuszy włosy w stronę twarzy wiadomo zawsze oczy bedą łzawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam prostowanie w salonie i mi fryzjer suszył za każdym razem. Włosy są bardzo proste, ale przez dwa dni, na wszelki wypadek po wizycie w Empire, nie związywałam ich i nie zaplatałam. Teraz też się nie odgniatają, nie wywijają, a minęły już 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I keratyna nadal się trzyma? Jakich kosmetyków używają w tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy global keratin faktycznie ma bardzo intensywny (nieprzyjemny) zapach? Czytałam, że to naturalna keratyna skąd więc ten chemiczny i żrący zapach, łzawiące oczy i drapanie w gardle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda keratyna śmierdzi, bo zawiera formaldehyd. Bez niego nie ma prostych włosów. Odpowiada też za nieprzyjemny zapach. Miałam już 3 razy robiony ten zabieg, za każdym razem innymi kosmetykami. Najmniej drażniący zapach miała keratyna Amazon Keratin, której używał mój fryzjer. Może to też kwestia sposobu użycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlosy sa proste od bardzo duzej ilosci keratyny w srodku wlosa. keratyna ma wlasciwosci prostujace i wystarczy uzyc nawet zwyklej maski czy odzywki z duza iloscia keratyny zeby zobaczyc ze lekko rozprostuje wlosy. global keratin ma przyjemny zapach, jedynie podczas prostowania i ulatniania sie kosmetyku moze troche dusic co wrazliwsze osoby ale niekoniecznie. przy nakladaniu ma przyjemny zapach. z innej beczki - gratuluje dziewczynie kilka postow wczesniej, ktora twierdzi ze prostownica nawilza jej wlosy :D totalny hit. chce zobaczyc te nawilzone wlosy po kilku miesiacach codziennego prostowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie ile kosztuje taki zabieg? Dajmy na to tą keratyną winogronową amazon? I czy rzeczywiście trzyma się efekt pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiawik
ja mam keratynowe prostowanie keratyną z Inoaru G-hair :) jestem mega zadowolona, bo mam bardzo grube geste wlosy i wbrew pozorom ciezko takie czasem ujarzmić. po zabiegu sa przede wszystkim bardzo nawilzone i miekkie ( a mialy sklonnosci do przesuszania sie) i nie puszą się.ogolnie zabieg, jak i keratyna- godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli na poważnie chcecie brać pod uwagę keratynowe prostowanie - to do rozważenia są tylko marki brazylijskie, nie żadne włoskie, itp. Ten zabieg pochodzi z Brazylii i tam się go najwięcej robi, więc firmy z tamtąd mają największe doświadczenie w tej kwestii. I efekty też najlepsze i najdłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ma sens w ogóle keratynowe prostowanie włosów cienkich i delikatnych (objętość kucyka 8 cm)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie na ten kierunek - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1242 Kwestia taka, jak podejdziecie do tematu, na jakie rozwiązania postawicie, ale ogólnie znaczenie dobrej techniki prostowania jest po prostu ogromne. A jak na to patrzycie ze swojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też regularnie prostuję sobie włosy u fryzjera ale zabieg wykonywany jest keratyną G- Hair z Inoaru - tu więcej info na ten temat https://www.facebook.com/inoarpoland/photos/a.514425711989060.1073741827.514296618668636/1374085026023120/?type=3&theater . Zabieg powtarzam średnio co 4-5 miesięcy. i w końcu moje grube, nie do okiełznania włosy są idealnie gładkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1356 Macie tam opisane wszystkie zasady działania, a żeby było widać efekty, trzeba naprawdę pilnować wszystkiego, co z tym związane. Bez odpowiedniej dbałości - efektów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi fryzjerka odradziła ten zabieg przy bardzo cienkich włosach, chociaż kręconych... Ale dość słabe mam. Miałam prostować delikatną keratyną Amazon Keratin czekoladową, ale wyglądałabym cały czas jakbym miała przylizane włosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fryzjerka nie powiedziala Ci chyba do konca prawdy. wlosy przez pierwszy tydzien moga byc nieco ulizane, przyklapniete (np. mnie podoba sie ten efekt ;)), ale po kilku myciach. gdy wypluka sie faktyczny nadmiar keratyny to wlosy odzyskuja swoja objetosc, po prostu sa gladkie i sie tak nie pusza :) dla mnie niestety, ale zadne keratynowe prostowanie nie zrobi z wlosow idealnej przylizanej tafli na 4 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1287 Porządna keratyna da radę i nie będzie mieć negatywnego wpływu na wygląd włosów, a tak przynajmniej wyglądają moje doświadczenia. Powiedzmy, że udało się nam diametralnie odmienić sytuację - odeszłam ostatecznie od prostownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi54
Na keratynę najlepiej iść do salonu, bo można w domu nieźle zniszczyć sobie włosy... Ja w Piasecznie chodzę do estetyka day spa i wiem że będę mieć dobrze zrobioną tą keratynę, bo świetni fryzjerzy tam pracują. Uwielbiam oddawać się w ich ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy osobom ze stwierdzeniem niepełnosprawności zaleca się takie prostowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zrobiłam keratynowe wygładzanie keratynową czekoladą - super efekt, już widzę, że włosy wyglądają lepiej! Efekt utrzymuje się do 3 miesięcy., zobaczymy! (Amazon Keratin - polecam tam robiłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małogsia
Ja też polecam Amazon Keratin ale winogronową to już moja 2 keratyna wcześniej miałam inoar i jakoś słabo sie to tzymało po 2 miesiącach włosy były gorsze niż przed zabiegiem. Jeżeli chodzi o amazon na razie 4 miesięcy po zabiegu i efekt się utrzymuje. Pozdrawiam panią z otwocka co mi zabieg robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście - ja robiłam w salonie w Warszawie na Wilczej i jestem zadowolona.. efekt trzymał mi się jakoś 3 miesiące więc poprostu mam chyba bardzo podatne włosy na ten zabieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z amazon keratin, poleciła mi znajoma i rzeczywiście się nie zawiodłam, bo keratyna bardzo dobrze działa na włosy, miałam dość ciągłego prostowania, nakładania masek itd. żeby tylko się tak wstrętnie nie kręciły i nie puszyły. Więc kto ma problem - polecam. Ja robiłam keratynę winogronową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka

Powiem wam że odkąd odkryłam to prostowanie keratynowe, to moje włosy totalnie zmieniły swój żywot! Jestem pod wrażeniem jakie są mięciuuutkiiee, zdroowe i lśniące. A przez tyle lat były takie niesforne.. Robię teraz co parę miesięcy taki zabieg w the Place w Warszawie - super miejsce btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Muszę wam powiedzieć, że keratynowe prostowanie to jest strzał w 10! Tyle lat męczarni, prostowania, cudowania...włosy popalone, bo wiadomo jak działa codzienne stosowanie wysokich temperatur. W końcu trafiłam w ręce fryzjera, który miał pojęcie o swoim fachu i zaproponował prostowanie keratynowe. Używał produktów z amazon keratin, wersji winogronowej. Efekt genialny, co spotkam kogoś znajomego , to pyta co zrobiłam, że mam tak ładne włosy. Jeśli macie niesforne włosy, to nawet się nie zastanawiajcie, +100 do samooceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×