Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derviiiiinii

prostowanie keratynowe -global keratin

Polecane posty

Gość gość
bylam na keratynowym prostowaniu wlosow w Black Pearl w Krakowie i zamiast burzy lokow mam proste wlosy, w koncu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allinna
Ja zabieg robiłam jakieś dwa tygodnie temu i wlosy są w duzo lepszej kondycji. Zawsze mialam z nimi problem bo strasznie sie puszyly a teraz układają się świetnie. Jeśli ktoś jest z Krakowa to polecam salon Black Pearl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2012
Mam świetne włosy po tym zabiegu, po prostu nie mogę w to uwierzyć . Widziałam u przyjaciółki, że wyglądają ładnie ale nie zdawałam sobie sprawy, że aż taka jest różnica w układaniu 1,2 i ułożone 1,2 i wysuszone a mam mega dużo włosów układanie włosów to dla mnie zmora a teraz? rewelacja polecam super my robiłyśmy w Poznaniu w salonie magia przy ryneczku mogę przesłać zdjęcia przed i po na priva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monaaaaaaaa
Witam. Większość osób wypowiadających się na temat zabiegu nie ma zielonego pojęcia o co chodzi i co znaczy problem codziennego puszenia się włosów i nawet po prostowaniu jak wyjdziemy na dwór, gdzie panuje delikatna wilgoć robi nam się fryzura z lat 70. Mam wyprostowane włosy keratyną po raz 3(nano keratin potem dwukrotnie cocochoco). Pierwszy raz u fryzjera, dwa kolejne wykonane w domu z pomocą drugiej osoby zamówione na allegro. Najlepszy efekt zabiegu trwa do 5 mies, natomiast do roku i tak nie zrobi się takie siano jak przed zabiegiem. Z biegiem czasu, czyli wypłukiwaniem keratyny mogą pojawić się pojedyncze fale, ale lepiej wyprostować jeden kosmyk niż dzień w dzień wszystkie włosy. Miłośnicy loków nie powinni zabierać tu głosu - lubią niech noszą. Oceniamy tu prostowanie. Cena? Hmm... Zależy, jeżeli co dwa dni mam tracić wiele czasu na układanie niesfornych włosów, a po wyjściu z domu dostawać szału, że znowu mam siano to te 200zł za keratynę jest na prawdę niewielką sumą za taką wygodę i piękny wygląd włosów. Moja opinia jest bardzo pozytywna. Włosy też mi wypadały garściami z braku cynku... Lekarz mi wypisał cynk na receptę i nic nie wypada, jak to wcześniej ktoś opisywał. Czynników powodujących wypadanie włosów jest wiele, ale najpierw trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę żeby móc coś sensownego powiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela234
Ja zabieg robiłam miesiąc temu i efekty są rewelacyjne, włosy już tak się nie pusza i nie muszę poświęcać im az tyle czasu co wczesniej polecam wszystkim. Też robiłam go w Black Pearl w Krakowie jak kolezanka pare postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaa578
Moje wlosy sa strasznie ciezkie do ulozenia, pusza sie. Dwa tygodnie temu bylam na keratynowym prostowaniu włosów w Black Pearl w Krakowie. Ciesze sie, ze sie na to zdecydowalam, wlosy sa proste, wygladzone i blyszczace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z keratynowego prostowania wlosów w Black Pearl w Krakowie. Moje wlosy przed prostowaniem troche sie krecily i bardzo szybko puszyly przy nawet niewielkiej wilgoci. Denerwowalo mnie to, bo chcialam wygladac ladnie, a nad wlosami ani troche nie panowalam... Teraz jest wpaniale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bylam na prostowaniu keratynowym w Black Pearl i moge polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej zna ktos jakis dobry salon w Gdansku? mam zamiar isc do diamond ale nie widze o nim za duzo opinii na forach..wiec sie waham.. robila kotoras prostowanie encanto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van tibolli
Wszystkie te opinie to chyba salony piszą w ramach reklamy, z tego co wiem to wszystkie marki wymienione powyżej to podrobiony produkt gk hair- global keratin . JESLI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY DLACZEKO TO PISZE NIECH WPISZE VAN TIBOLLI GLOBAL KERATIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie profesjonalnego kosmetyku do keratynowego prostowania włosów to Alfaparf ma świetny i w miarę dobry cenowo produkt http://uradka.pl/item/brazilian-keratin.html polecam starcza nawet do 10x no w domu może przy dość mocnym użyciu na 5x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam parę dni temu w Krakowie na os.Niepodległości i zapłaciłam 150zł, włosy mam do ramion. Zakupiłam Encanto na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tydzień po keratynowym prostowaniu włosów. Dodam, że wcześniej miałam koszmarnie zniszczone rozjaśnianiem włosy, a właściwie jakieś smętnie sterczącą, puszącą się szopę. Wstyd było się ludziom pokazać. Po zabiegu włosy są jak nowe, nie mogłam uwierzyć w efekt. Lśniące, miękkie, gładkie. Lata nie miałam takich pięknych włosów. Na pewno powtórzę zabieg! Prostowanie robiłam metodą Inoar w salonie fryzjerskim w Warszawie. Koszt 299 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peti2988
Ja od dawna wykonuję taki zabieg preparatem Encanto Do Brasil - moim zdaniem najlepszy, efekt utrzymuje się najdłużej! Jeżeli któraś byłaby zainteresowana, chętnie wykonam (na terenie Łodzi i Warszawy) cena 180-220zł z dojazdem do klienta. Nr tel. 602719290 Zapraszam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sprawa, u mnie włosy pięć miesięcy wyglądały super. Teraz znowu planują się wybrać do mojego stylisty Mateusza z salonu Gnatyshyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_krzesz
W Gorzowie Wielkopolskim Tylko CLAIRE na Chrobrego 14-15 :) Włosy proste, nie puszące się, lśniące i lejące. Polecam zabieg każdemu kto ma problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamojka
Mnie szkoda kasy na takie prostowanie, które nie utrzyma się wbrew pozorom długo. Moja prostownica Babyliss, którą kupiłam w Media Expert, świetnie nawilża włosy podczas prostowania i nadaje im połysk. Prostowanie nie zajmuje dużo czasu bo za pierwszym pociągnięciem prostuje a o to właśnie mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) jestem również po zabiegu i przed chwilą po raz pierwszy umyłam włosy (trzymałam keratynę 6 dni na głowie, bo nie miałam potrzeby nigdzie wychodzić z domu). Jednak nie wiem czemu są one znowu puszyste, choć nie kręcone tak jak przed. Nie wiem dlaczego. Czy któraś z Was dziewczyny wie, co może być przyczyną puszenia się moich włosów? Wydałam na zabieg 370 PLN... szkoda kasy, jeżeli nie ma efektu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos moze polecic salon w krakowie ktory wykonuje ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaWiola
Nie jest to tani zabieg dla tego warto zrobić go w profesjonalnym salonie, gdzie pracują styliści, a nie rzemieślnicy uczący się. Polecam salon Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. Cena zabiegu kształtuje się pomiędzy 300 a 600 zł, ale naprawdę warto. U mnie przez pięć miesięcy efekt był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię keratynowe prostowanie włosów w salonie In Harmony. Nie mam zastrzeżeń, wszystko super. Włosy się nie puszą, są gładkie - tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam już prostowania keratynowego w różnych miejscach i raz byłam mniej zadowolona, raz bardziej, ale w sumie nigdy tak do końca. Teraz zrobiłam sobie zabieg Amazon keratin i jest o wiele lepiej. Przede wszystkim moje włosy maja lekką falę i wcześniej prostowałam głownie ze względu na puszenie się włosów. A teraz wyeliminowałam puszenie ale zachowałam przy tym moje lekko falowane włosy. Keratyna była czekoladowa - boski zapach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna ktoś jakiś salon fryzjerski w Kraśniku? (Woj.lubelskie) gdzie można wykonują taki zabiag keratynowego prostowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo nie słyszałam o tym. Mam prostownice philips z electro.pl i w sumie sprawdza mi się, włosy fajnie prostuje pozostawiając je gładkie i miłe w dotyku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×