Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derviiiiinii

prostowanie keratynowe -global keratin

Polecane posty

Gość gość
Nie będę się jakoś specjalnie rozpisywać - prostowanie keratynowe działa i jest wygodne. Nie trzeba codziennie używać prostownicy. Robiłam sobie prostowanie w In Harmony w Warszawie, już drugi raz. Jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gortert
Odpowiednie pomysł macie tutaj - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=401 ale nie zmienia to faktu, że całość wymaga stosownego dopasowania rozwiązań. Tzn. mycie po czymś takim musi być odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie - tylko keratyna winogronowa. Nie niszczy włosów i wogóle jest super. Amazon Keratin ma tez świetne szampony i odżywki do stosowania po zabiegu. I mają tez Botox dla włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, czego oczekujesz po zbiegu. :-) Ja mam kręcone i puszące włosy a zawsze chciałam mieć proste. Jeśli jesteś zainteresowana takim efektem, wybierz keratynę winogronową Amazon Keratin - to najsilniejsza keratyna z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz czegoś w Szczecinie to w saloniei Beauty Center własnie teraz też mozecie wykonać takie zabieg. Na pewno warto sie zdecydowac teraz zeby na przykład na lato cieszyć sie pieknymi wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinakeratyna
Dziewczyny- nie ma się czego bać. Odpowiednio przeprowadzony zabieg daje efekt lśniących, sypkich włosów o zdrowym wyglądzie. Najważniejsze to wiedzieć, jakich szamponów i odżywek używać do pielęgnacji. We Wrocławiu wykonuję zabieg z dojazdem do klientki, tel. 721472730.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratynowy zabieg prostowania włosów amazon keratin można zrobić w warszawie w salonie Beauty Club ul. Pokorna 2. Fajne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten produkt – amazon keratin - efekty widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dwa razy robiłam sobie keratynę winogronowa Amazon Keratin. Jestem prawdę mówiąc zachwycona. Włosy lśniące, gładkie, odżywione i proste, bez puszenia! Jestem zdecydowanie na TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zupełnie inne zdanie na temat tego zabiegu. U mnie zabieg keratynowego prostowania włosów sprawił ze wreszcie zaczeły blyszczeć, są gładkie i mocne. A jesli chodzi o miejsce to zabieg miałam wykonywany dokładnie tutaj http://www.beauty-center.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zupełnie inne zdanie na temat tego zabiegu. U mnie zabieg keratynowego prostowania włosów sprawił ze wreszcie zaczeły blyszczeć, są gładkie i mocne. A jesli chodzi o miejsce to zabieg miałam wykonywany dokładnie tutaj http://www.beauty-center.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w pracowni w Warszawie(Bemowo)efekt fantastyczny.Ma ta pani strone na facebooku gdzie najpierw oglądalam jej prace(Leila beauty hair)Moje włosy po zabiegu odżyły i ceny też bardzo przystępne jak za taką profesjonalną i wysoką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim salonie używam keratyny marki Inoar i jestem bardzo zadowolona, tak jak moje klientki. W planach mam wyjazd na targi fryzjerskie w Katowicach pod koniec listopada. Chcę przetestować kolejne nowinki z Inoar, bo produkty są wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam Amazon Keratin u fryzjera i też winogronową. Jest najlepsza, bo najmocniejsza, włosy po niej ani drgną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_wawa
Keratynowo prostowalam wlosy stosunkowo niedawno, bo 2 tygodnie temu, ale moge powiedziec, ze efekt jest taki jak oczekiwalam. Wlosy blyszcza, nie pusza sie, latwiej sie rozczesuja, sa gladsze. Mam jednak kolezanke co byla u innej fryzjerki i efekt nie jest juz zadawalajacy. Wydaje mi sie, ze duzo tez zalezy od techniki wykonania. Jak jestescie z Warszawy to smialo mozecie sie zapisac na keratynowe prostowanie do studio urody sophia na chemielnej (maja swoja strone internetowa, tam tez jest wszystko wyjasnione, jest cennik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje zabieg z tą keratyną Amazon Keratin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że nie tylko ja miałam prostowane włosy keratyną z inoar :) trzeba przyznać, że efekty daje zniewalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) czytałam gdzieś , że keratynowe prostowanie włosów jest dobre gdy ma się gęste mocno kręcone włosy. Dziewczyna wypowiadała się, że po zabiegu jej włosy były ulizane i oklapnięte. teraz boje się ryzykować choć bardzo się nastawiłam...Ja mam ich taką przeciętną ilość, dużo wypada od suszenia i prostowania. co radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz grube i puszące się włosy to nie musisz się martwić, że ci klapną. Taki efekt wychodzi raczej na cienkich włosach, bez objętości z natury. Tobie keratyna ujarzmi fryzurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy też jak mocnej keratyny użyje fryzjer. ja miałam robiony zabieg keratyną jabłkową amazon keratin, która tylko ujarzmiła mi puszenie włosów, mam delikatne fale, nawet włosy nie są proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie eksperymentowałam , po prostu oddałam się w ręce Studia Urody Gaja w Kluczborku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tylko Inoar - to jest najlepsza brazylijska keratyna. Robię sobie zabieg raz na 4 miesiące, włoski są idealne, gładkie i bardzo odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_opkl
Dzięki za opinie, bardzo sie przydaly bo skusilam sie na zabieg i wlosy wygladaja rewelacyjnie. Jestem z Krakowa wiec zasugerowalam sie waszyi doswiadczeniami i wybralam salon Black Pearl. Polecam wszystkim to miejsce no i sam zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam ten zabieg w Krakowie w salonie, efekt swietny, wlosy sa lsniace i zregenerowane. Jak cos to polecam salon Black Pearl na ulicy Szlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania grodecka pilch
ja chodzę na zabiegi keratynowe do salonu przy Grójeckiej i jestem zawsze bardzo zadowolona. Szczerze mówiąc nie bardzo mogłabym sobie wyobrazić siebie bez terapii keratynowej raz na jakiś czas (średnio top tak raz w roku robię), bo włosy wyglądają po niej naprawde bosko. Ja na Grójeckiej mam swojego specjalistę, ale salonów jest sporo w w-wie, więc można sobie wybrać najbliżej siebie http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×