Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubus sok

co mi moze byc?

Polecane posty

Gość kubus sok

opis bedzie dosc dlugi, ale dobra.. moze ktos to przeczyta i mi pomoze.. rok temu pojawily sie u mnie mdlosci, mialam normalnie apetyt itp. ale czasami mnie mdlilo. do tego pojawila sie jakby choroba lokomocyjna-jazda autobusem dluzsza to dla mnie koszmar. po takiej podrozy tez jestem strasznie skolowana i do niczego. po tych mdlosciach wczesna jesienia pojawily sie jakby objawy grzybicy - na jezyku mialam te biale kolka, jezyk bolal itp itd.. szczegolnie nasilalo sie to po wypiciu coli. oprocz tych dwoch dolegliwosci odczuwalam zawroty glowy, sennosc. w kwietniu pojawila mi sie grzybica pochwy, ale wyleczylam (?) ja. a teraz jest tak, ze mdli mnie dalej, choc odpukac mam apetyt, jezyk jest raczej czysty, ale mdlosci mam codziennie i oprocz tego bole brzucha, podobne do tych ktore mialam 10 lat temu, gdy stwierdzono u mnie wrzod na dwunastnicy. ale wtedy zadnych mdlosci nie mialam. a teraz mam i mam juz tego dosc... nie mam sily na nic. niby normalnie zyje, ale brak mi checi do zycia przez te dolegliwosci;/ co do badan - morfologa w normie, usg brzucha ok. zrobilam proby watrobowe - ok. jedynie bilirubina sie pokazala, ale w moim przypadku to raczej ma prawo (bylam na czczo, a kiedys stwierdzono u mnie zespol Gilberta http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Gilberta ) co mi moze byc? niedlugo sie zapisuje jeszcze na gastroskopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydam diagnoy ale wiem ze ostatnio najczęściej przyczyną chorób są złogi i zatrucia:P.Czasami też niedobory więc polecam zdrową dietę-ona na sporo problemów pomaga:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubus sok
ale co to znaczy: zdrowa dieta.. wszystko jest dzis tak przetworzone;/ nie wiem nie wiem:( wyprozniam sie codziennie lub co drugi dzien, czasem pare razy dziennie. wiec jest ok raczej. czasem mam zaparcia ale pomaga kawa albo fajka czasem albo samo przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubus sok
uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×