Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yasminka19

mocny trądzik - co polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Ja moge polecić Nonacne ,mi pomogl a mialam dosyć silny tradzik, inna ewentualnośc to pojście do dermatologa i kuracja antybiotykiem ,wszystko zalezy od nasilenia i rodzaju tradziku http://nplink.net/MIcLE8Cw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod jakim spam robisz podkładkę odkopując masowo takie stare tematy i oczerniając w nich Izotek/Aknenormin? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniko333
Nie wiem o co wam chodzi ale korzystając z okazji się wypowiem. Też kiedyś używałam Aknenormin no i po leczeniu miałam więcej pryszczy niż przed to chyba o coś chodzi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poradziłem sobie z trądzikiem jak zamówiłam preparat ze strony preparatynatradzik.co.pl Teraz faktycznie trądzik ustąpił chodź wcześniej stosowałam wiele innych nie skutecznych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przede wszystkim wlasnie niestety trzeba odstawic slodycze, sa one najwiekszym wrogiem tradziku, ja myslalam ze nigdy nie uda mi sie wyleczyc tego okropnego czegos na twarzy, bylam zalamana, oprocz odtstawienia slodyczy stosuje rowniez na te wypryski masc cynkowa a twarz przemywam tylko szarym mydlem, najlepsze jest na wsystko, a od poczatku lata sprobowalam, bo efektow jeszcze nie mialam takich jakbym chciala, zaczerpnelam info z neta zeby jakies tabletki dobrac na tradzik, a do dermatologa nie zamierzalam isc, bo pewnych ekscesach. nie powiem, jest duzo tabletek, dobrych na rynku ja sie podkusilam na Derminax i mam strzal w dziesiatke, efekt uzyskany, zostalo jeszcze pare "niedobitkow" na mojej twarzy ale z dnia na dzien coraz lepiej :) dla zainteresowanych- info znajdziecie na stronce http://www.dermi-suple.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawienie słodyczy kompletnie nie działa. Też odstawiłam swego czasu i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaboteks
Znakomicie sprawdza się aplikator na wypryski HB - w moim przypadku to była wręcz diametralna różnica, bo cera wygląda o wiele lepiej, nie pozostały nawet zaczerwienienia. Najważniejsze, że docelowy efekt faktycznie udało się uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zadne srodki szczerze mówiąc nie pomagaly, dopiero wizyta u ginekologa www.one-med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peszkas
Aplikator na wypryski HB - stosowany systematycznie, mocno odmieniający sytuację i faktycznie prowadzący do tego, że ślady są eliminowane. U mnie ta poprawa nastąpiła dosyć szybko, można powiedzieć, że cera wygląda bez porównania lepiej - w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleEve
Ja myślę, że podstawą jest codzienne dbanie o pielęgnację takiej skóry. Druga sprawa to maści, które możne przepisać dermatolog, albo antybiotyki. W Centrum Medycznym Marki jest bardzo fajny dermatolog, który zajmuje się leczeniem trądziku: http://www.cmmarki.pl/lekarze-specjalisci/dermatolog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksana
U mnie faktycznie pomógł aplikator na trądzik - to była znacząca poprawa i rzeczywiście skóra wygląda teraz bardzo dobrze, jest ładna, zdrowa, mocno odmieniona. Oczywiście na taki efekt trzeba było poczekać, ale teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta u ginekologa zalatwi sprawe, ja mialam duzy problem z tradzikiem i pomogla mi wlasnie ginekolog www.one-med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebral
Aplikator na wypryski HB, stosowany systematycznie przez pewien okres czasu. Po nim powinno się wam udać doprowadzić cerę do normalności, ale też nie spodziewajcie się, że diametralne zmiany przyjdą natychmiast - one wymagają mnóstwa czasu. Działajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henatana
Aplikator na wypryski HB - tylko stosujcie systematycznie, to powinno pomóc. U mnie zmiana przyszła dopiero po czasie, ale jak już była widoczna, to żadne ślady nie powróciły, a całość wyglądała doskonale. Tak więc zakładam - dam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpenina
Podobnie polecam ten aplikator bo robi jednak sporą różnicę. Mnie pomógł, stan cery poprawił, i docelowo udało się uzyskać fajny efekt - bez cudownych metod, samą systematyczną pielęgnacją i odpowiednim kosmetykiem. I tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_fi
Większym problemem niż sam trądzik są blizny po nim. Ja musiałam zrobić trzy zabiegi laserowego usuwania blizn laserem Resur FX w Vici Clinic w Krakowie żeby się tego pozbyć. Zabiegi są niestety trochę bolesne ale efekty są świetne. Na dodatek przy zakupie dwóch zabiegów trzeci dostajecie w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Trioxil http://nplink.net/6wSIBlXn sprawił, że pozbyłam się trądziku w przeciągu kilku dni. Zawarty w preparacie bisazulene 14% to jedno z najnowszych odkryć w dziedzinie usuwania trądziku.Trioxil stosowałam raz dziennie wieczorem przed snem rozprowadzając cienką warstwę żelu na czoło, policzki i podbródek.Preparat usuwa trądzik nie wysuszając w tym samym czasie skóry.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korteson
Używałam aplikatora na wypryski HB - w sensie z tych, które dały jakieś korzyści, ale wiem też, że większość cudownych produktów zupełnie nic nie daje - sami odmieniłam sobie wygląd cery tego czasu minęło sporo. Teraz jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik jest wynikiem nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych na skórze. Rozwiązaniem jest stosowanie preparatów zawierających substancje, które wspomogą skórę w walce z trądzikiem i pomogą wyregulować gruczoły. Inaczej problem będzie się utrzymywał. W tym celu zacznij stosować krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który łagodzi podrażnienia, hamuje wydzielanie sebum, nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aplikator na wypryski HB, stosowany systematycznie. Wiem jak to wygladało u mnie, ile udało się zmienić. Teraz cera jest zdrowa, ładna, pozytywnie odmieniona, ale też wiem, że dojście do naprawdę fajnego efektu po prostu musi wymagać czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona trzydziecha
Mi trądzik wyskoczył jakoś tak po 30, w sumie to po urodzeniu dziecka. Aż mi się młodość przypomniała... ale długo się z tym cholerstwem męczyłam. A pomogły mi dopiero tabsy iqface. Tak wiem, jak ludzie słyszą tabsy to już się kontrolka zapala. Ale te to naturalny suplement i szybko pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żryj g****a świniopasie. zaloze sie ze wcinasz same produkty bogate w cukier a potem narzekasz na tluste dupsko i tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada78980
Moim numerem jeden na rynku internetowym, gdzie zaopatruję się w kosmetyki naturalnego pochodzenia jest sklep, którego ofert ę przejrzeć można pod adresem www.e-naturalne.pl W mojej rodzinie są sami alergicy więc robię duże zamówienie i wówczas nie muszę płacić za dostawę. Często korzystam również z atrakcyjnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huehue anonimowość to złoo, nagle laski robią z gęby dupę bo czują się bezkarne. pokaż swój ryj kretynko skoro wchodzisz na tematy o trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladona
iQ są spoko, siostrze kupowałam w prezencie bo chciała to z tego co zauważyłam gdzieś po dwóch miesiącach zaczęły porządnie skutkować. ja teraz mam bardzo silny, szukałam czegoś do kupienia nowego ale widzę że iQ nadal na piedestale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rysia
Mój trądzik też wyskoczył jakoś po 30 i maseczki i inne preparaty nie dawały rady. IQ szybko ogarnęło sytuację i w sumie było nawet w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka pani
Początkowo myślałam, że mój trądzik spowodowany jest złą dietą. Więc odstawiłam chipsy, czekoladę i mono przyprawione potrawy. Po miesiącu takiego detoksu nic się nie zmieniło. W końcu dorwałam Iqface i w niecały miesiąc miałam już zdrową cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×