Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yasminka19

mocny trądzik - co polecacie?

Polecane posty

Gość gość
vegas123 masz płacone od jednego spamerskiego wpisu czy ryczałtem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PremiumCollagen5000 to nutrikosmetyk, który poprawia kondycję skóry – zmniejsza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność oraz niweluje trądzik oraz przebarwienia. http://track.easyprofits.com/1d90e1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co się stało ale od jakiegoś czasu stan mojej cery się pogorszył. Zrobiłam sobie badania na tarczyce ale wszystko jest ok. Dodamze wyciskam pryszcze. Wiele razy próbowałam nie wyciskać ale to jest ponad mna i jak widzę pryszczxa z diodą to nie mogę się opanować i go nie wycisnąć :( Czym może być to spowodowane? No i jeszcze bardzo się bojęże zostaną mi od tego blizny i inne wglębienia. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wyciskasz pryszcze to wszystkie bakterie zawarte w tym pryszczu rozlewają się na Twojej skórze oraz jeszcze bardziej pogarszają jej stan i jej wygląd. Nie rob tego ponieważ narobisz sobie jeszcze wiekszych problemów. Poszukaj na you tubie filmików, kóre pokazuja co się dzieje jak wyciskasz pryszcza. Co do blizn to każda skóra jest inna i inaczej się goi. U jednego zostanie blizna, u drugiej osoby nie. No i poczytaj sobie o trójkącie śmierci twarzy.Jeśli pojawi Ci sie tam pryszcz to pod żadnym pozorem nie powinnaś go wyciskać ponieważ narobisz sobie problemów.Jesli chodzi o kosmetyki to odradzam te drogeryjne takie jak garnier , nivea czy inne od pryszczy. Podrażniają i mogą narobić CI jeszcze więej problemów. Kup sobie maść cynkową w aptece, jeślichcesz sobie kupic jakis dobry krem to polecam serum Sevolium. Jesli masz tłustą cerę to mozesz stosować samo, jeśli masz suchą to dodatkowo mozesz nałożyć jeszcze jakiś delikatny kremik ( od sylveco przykładowo, niezłe śą jeszcze kosmetyki vianka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciskanie pryszczy to zuo!!!! słuchaj sie tutaj koleżanki . Polecam również glinkę zieloną. Jest najlespza jeśli chodzi o trądzik. co do sevolium to szukałam ostatnio stacjonarnie i nie mogłąm znaleźc, a ponoć jest w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja też przez wiele lat zmagałam się z problemem trądziku. Teraz też ten problem od czasu do czasu powraca a ja ciągle szukam w sieci informacji na temat tego jak z nim skutecznie walczyć. Czy ktoś z Was testował kiedyś Zineryt http://pupilowy.pl/zineryt-lek-ktory-dziala-przez-chwile/ ? Okazuje się, że jednak nie daje tak dobrych efektów jak myślałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście warto skonsultować to z lekarzem specjalistą, dermatologiem, natomiast jeżeli masz cerę trądzikową to mogę polecić KOLAGEN QUANTUM SENSITIVE - dodatkowo ma działanie przeciwbakteryjne, znajdziesz go na www.Piomarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie w tych wiekszych. Ostatnio widziałam sevolium w gemini, raz widziałam w dozie. Może po prostu nie trafiłaś. Zawsze możesz zamówić sobie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_jp
Dziewczyny - dieta, picie duzej ilosci wody! bardzo szybki i wspanialy efekt daja kapsułki z suszu warzyw i owoców. Moge przesłać Wam zdjecia efektów przed i po zastosowaniu kapsułek. Nie tylko poprawia sie stan skóry ale i włosów, paznokci , ogólny stan zdrowia. W naszej diecie czesto brakuje warzyw i owoców ktore powinny byc numerem 1. Jesli ktoras bedzie z Was zainteresowana to piszcie wysle zdjecia i wiecej info. --> kmk.pnw@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim z trądzikiem należy walczyć na wielu frontach - od zewnątrz starannie pielęgnując cerę trądzikową i od wewnątrz, dostarczajac organizmowi niezbędnych substancji :) http://tradzik.xx24.pl/artykuly/suplementy-pomocne-w-leczeniu-tradziku-jaki-suplement-wybrac-zeby-pozbyc-sie-tradziku-recenzja-suplementu-na-tradzik-derminax/ Dobra suplementacja to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jeszcze jest temat aktualny ale napisze bo miałam podobne problemy trądzikowe. Można różne specyfiki stosować i wydawać kasę a najgorsze jest to że czasami można sobie zaszkodzić. I top gdzie :) Na twarzy . Proponuje więc z doświadczenia najpierw skonsultować się z lekarzem dermatologiem ale takim aby spojrzał na człowieka w miarę całościowo. Trądzik jest efektem zmian zachodzących wewnątrz organizmu. I tu trzeba znaleźć przyczynę. Jetem bardzo zadowolona z pomocy u p. dr Sebastiana Matwiejczyka. Wyleczył i doradził https://gdzieskierowac24.pl/lekarz/sebastian-matwiejczyk-dermatolog-swidnica-wroclaw-strzelin-bielawa-brzeg-dolny-dzierzoniow?miasto=wroclaw&specjalizacja=dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozbądź się trądziku
Nonacne to preparat wspomagający cerę trądzikową. Składniki produktu pomagają w eliminacji trądzika i zapobiegają jego nawrotowi. Regularne przyjmowanie suplementu prowadzi do pięknej i gładkiej cery. Produkt jest bardzo popularny wśród nastolatków oraz dorosłych, którzy również borykają się z problemem trądziku. znaleźć go można pod tym adresem http://nplink.net/JXqzScIm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzyni
Sama długo walczyłam z moim trądzikiem - bardzo się go wstydziłam, ale niestety żadne kremy, ani specjalne wymyślne kuracje zupełnie nie działały. Pomógł dopiero zabieg laserem Ellipse w Vici Clinic w Krakowie. Trądzik po tygodniu zupełnie, trwale zniknął. Jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam, bo inaczej chyba dalej wstydziłabym się siebie i ukrywała przed światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo na pewno nie jest, żeby się go pozbyć, ale myślę, że da się jakoś to zrobić, pod warunkiem, że się trafi na dobrego specjalistę. Jest sporo różnych metod na to, żeby się trądziku pozbyć? Na blogu dra Marka Wasiluka znalazłam sporo ciekawych tekstów na ten temat, jak się można kłopotu pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, z własnego doświadczenia. Zapomnijcie o wyciskaniu pryszczy, to się tylko roznosi. Trzeba odpowiednio dobrać sobie kosmetyki do higieny twarzy i jak potrzeba to przemywać buzię w ciągu dnia. Najlepiej byłoby skonsultować się z dermatologiem, żeby ocenił skalę problemu. U mnie generalnie skończyło się na żelu punktowym mediqskin. Nie potrzeba było niczego na receptę . Ważna jest regularność i cierpliwość. pryszcze nie znikną w ciągu trzech dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, miałam wielki problem z trądzikiem, od gimnazjum do skonczenia liceum, normalnie nie do opisania, codziennie tona tapety musiala byc nałozona na twarz. Mama zapisywała mnie do jakichs lekarzy i przewaznie poza masa wydanych pieniedzy do niczego to nie prowadzilo. Szukałam odpowiedzi w internecie i zobaczylam ze sporo osob poleca maść Nonacne. Kupiłam i od tamtego momentu problem zniknal z mojego zycia, codziennie wieczorem po kapieli smarowalam sie maścią i po okresie miesiąca wszystkie syfy zniknęły. Teraz czasami też cos wyskoczy jednak po 2 dniach znika. Naprawde polecam wszystkim, uwolniłam się nareszcie. zostawiam link, poczytacie itp, moze i Wam to pomoze, powodzenia :) http://nplink.net/cn35DsXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga121218
Hej, podepnę się do tego tematu, bo mam podobny problem co autorka wątku ... Jestem załamana. Nic nie pomaga. :( Zmieniłam dietę. Nie jem słodyczy, chipsów, fast foodów. Może jesteście w stanie polecić jakieś dobre serum? Cena nie gra roli. Chcę w końcu się tego świństwa pozbyć ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno trzeba iść do dermatologa, bo takie zwykłe kremy nie pomogą a maści zawsze są na recepte. Warto też się przebadać na nużeńca ludzkiego, często jest przyczyną trądziku, ale częściej u osób dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia345
Przede wszystkim dobra diagnostyka, właściwie przeprowadzony wywiad,dobrze dobrane zabiegi i pielęgnacja domowa. Sama przerobiłam dziesiątki preparatów i kuracji ale zawsze brakowało mi cierpliwości i systematyczności. W końcu trafiłam na właściwe miejsce. Dobrano mi zabiegi, preparaty do domu i skierowano do lekarza endokrynologa i dietetyka. Wszystkie te czynniki dały rewelacyjne efekty.https://www.drlegrand.pl/salipeel-lic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkau782
Najskuteczniejsza na silny trądzik jest wizyta u dermatologa. Nie widzę innej możliwości, ponieważ leczenie dobierane jest indywidualnie. Specjalista najpewniej zleci na początek jakieś leki. W krakowskim gabinecie SCM estetic jest świetna Pani dermatolog, a potem można od razu dobrać leczenie ewentualnych blizn potrądzikowych u kosmetologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę wam polecić żel przeciwtrądzikowy, który znajdziecie na stornie www.septyk.eu Oferują świetny żel, wykonany z oczaru wirginijskiego. Ta roślina ma świetne właściwości i pomogła mi pokonać trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Urody Monique Katowice
Jako alternatywę, wspomaganie leczenia lub leczenie można stosować zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Począwszy od zabiegów dezynfekujących skórę poprzez eksfoliację kwasami (np. azelainowy), które działają oczyszczająco oraz hamują rozwój bakterii beztlenowych, działają złuszczająco. Zaletami takich zabiegów jest to, że działają tylko w obszarze zastosowania i mają silne działanie. Mamy Klientki, które w ten sposób poradziły sobie z trądzikiem jak i z bliznami potrądzikowymi. Życzę powodzenia w leczeniu i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! ja sie borykalam z tradzikiem ponad 10 lat, zadni eksperci nie pomagali tylko pieniadze stracilam i cere oslabilam! Z tradzikiu wyleczylam sie pijac wore z naczynia miedzianego i psiukajac na twarz srebrem monojonowym (przeciwbakteryjne dzialanie) i teraz pryszcze to juz przeszkosc !!! nie musze klasc tez tony makijazu i wstawac wczesniej :D ale przebarwienia zostaly, pewnie po jakims czasie znikna ale macie moze jakis dobry skuteczny sposob, najlepiej naturalny zeby rozjasnic przebarwienia/ wyrownac koloryt skory????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyaro
Anti Acne Floslek - Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L'Biotica ma genialne płatki na trądzik, zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten krem to prawdziwy cud, 5 lat walczyłam z tradzikiem od liceum do teraz,masakra kasa na lekarzy dermatologów i kosmetyki z rosmana i nic aż do teraz kiedy znajoma poleciła mi krem pilarix i po 5 dniach nic, poprostu wszystko wyszło nawet moje rany sie zagoiły od wyciskania polecam kupujcie ze strony producenta tu: http://pilarix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×