Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieszczególnie

Fajne miejsca na wyjazd weekendowy

Polecane posty

Gość Kinga

Polecam Dworek Galosa.  W tym miejscu nie będziecie się nudzić. Jest sporo atrakcji i każdy znajdzie coś dla siebie. Warto trochę pozwiedzać i zobaczyć na przykład Jaskinię Niedźwiedzią🐻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Jak fajnie i nie drogo to tylko w Dworku Galosa. Przemili właściciele oraz rodzinna atmosfera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisco

W Polsce jest mnóstwo miejsc, które nadają się na takie weekendowe wypady. Mogę polecić Góry Sowie. Jeżeli interesuje Was historia II wojny światowej, to tam będziecie mieć sporo miejsc do zwiedzania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Polecam Dworek Galosa , to najlepsze miejsce na odpoczynek we dwoje lub w pojedynkę. Wyjątkowe widoki i piękno krajobrazu , ceny też bardzo korzystne . ja osobiście na pewno odwiedzę ten dworek jeszcze jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona S
Dnia 26.04.2019 o 14:52, Gość Lena napisał:

Polecam Dworek Galosa , to najlepsze miejsce na odpoczynek we dwoje lub w pojedynkę. Wyjątkowe widoki i piękno krajobrazu , ceny też bardzo korzystne . ja osobiście na pewno odwiedzę ten dworek jeszcze jeden raz.

zgadzam się z tym ,że ten dworek to najlepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Zdecydowanie mogę polecić dworek Galosa , jest to naprawdę cudowne miejsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
Dnia 27.02.2019 o 01:38, Gość Kinga napisał:

Polecam Dworek Galosa.  W tym miejscu nie będziecie się nudzić. Jest sporo atrakcji i każdy znajdzie coś dla siebie. Warto trochę pozwiedzać i zobaczyć na przykład Jaskinię Niedźwiedzią🐻

Zgadzam się ten dworek to fantastyczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Temat stary jak świat, jednak dla niezdecydowanych polecam Tatry Zachodnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

A ja polecam Dom Wczasowy Lala w Szczawnicy. Jest tam przestrzennie, czysto, każdy pokój z łazienką. Komfort tam mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdecydowanie DWOREK GALOSA polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka
Dnia 29.08.2019 o 18:16, Gość Gosc napisał:

Zdecydowanie DWOREK GALOSA polecam! 

Tyle o tym w=dworku pisaliście, ze wybrałam się na dwa dni. Faktycznie miejsce urocze i z fajnym klimacikiem. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia89

Z Warszawy jest blisko do Sulejowa, a tam znajduje się Hotel Podklasztorze. To ciekawy pomysł na dość szybki wypad, sami na taki się wybraliśmy z chłopakiem. Jest tam sporo rzeczy do zrobienia. na wielu miejscach w parku krajobrazowym do spacerowania począwszy, aż na masażach twarzy w spa skończywszy :D my w przyszlym roku jedziemy jeszcze raz, tym razem zabieramy znajomą chłopaka i jej męża :) faceci będą sobie mogli chodzić na miody pitne do restauracji, ponieważ podają tam własnoręczne wyroby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Podaję namiar na fajną miejscóweczkę 608 412 573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Mamy przecież pasmo pięknych Pienin u nas w Polsce, a tam jest miasteczko Szczawnica. Jest tam też willa Lala w której my czasami nocujemy jak jesteśmy w Szczawnicy. To już jest taka nasza tam miejscówka. Polecamy, bo są tam zapewnione wszelkie wygody, a cena nie jest wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

W stroniu śląskim się doskonale czuję. Góry nie są zbyt wysokie, ale za to piękne. Jako nocleg polecam Dworek Gallosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuję różnego rodzaju uzdrowiska. Moim zdaniem nie ma lepszego miejsca aby przyjechać, wypocząć i wrócić wyciszonym do codziennych obowiązków. Każdy kto mieszka w większym mieście doskonale powinien wiedzieć o czym mówię. Co do samego uzdrowiska, to mamy z żoną jedno upatrzone i odwiedzane przez nas od lat - http://uzdrowisko-konstancin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×