Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madam Cebulka

Mar de Amor - Morze miłości :)

Polecane posty

widzę , że nie ma jeszcze tematu dla tego serialu muszę powiedzieć , że jest zajebisty i podoba mi sie od początku, fajna muzyka i krajobrazy a dziś była świetna akcja jak Estrella przymierzyła szlafrok Oriany :D swoją drogą żeby przymierzyc szlafrok nie potrzeba zdejmować spodni więc nie wiem po co ona to zrobiła , a potem jak sie w tej wodzie bił :D :D haha ale cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na koniec wsciekla Oriana wrzuciła tego geja ale w sumie nie kapuje w końcu czyim on jest synem? :o co ten Leon spłodził swoje dwie córki, tego kolesia, ale też Estrelle? ;/ i Victora Manuela?! przecież oni są prawie w tym samym wieku :P a ta mloda blondi jak sie rwie do tego rybaka, a ten rybaka mocno przeciętny z urody, a laske też ma ładna (tą z wioski) , ciekawe czy Esperanza bedzie płakać przez cały serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ojcem jest ten ze
Zbuntowanych. Ja tak samo nie wiem po co ubranie zdjela :].Ogolnie sliczna aktorka a za takimi wlosami normalnie szaleje ach....;) I piosenka jest cudowna,musze ja poszukac i sciagnac sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ojcem jest ten ze
i juz mam ;) http://www.filmweb.pl/serial/Morze+mi%C5%82o%C5%9Bci-2009-536866/discussion/Gdzie+mog%C4%99+%C5%9Bci%C4%85gn%C4%85%C4%87+piosenk%C4%99+z+serialu,1453167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rozkmninilam co nieco , ale nadal nie kapuje - Casilda (matka Estrelli) została zgwałcona przez Leona bo chyba nie przez tego GUillermo? no to jak z nim zaszła w ciąże? dziwne... znowu sie kłociła z Orianą teraz przy kolacji w sumie to jest śmieszne, a ta jej siostra taka głupiutka, ale nienajgorsza za to ugania sie za tym Serafino, przecież on jest obleśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i te jej zabawne minki lubię Estrelli znaczy, taka niezdarna troche i zagubiona ale nie taka sztuczna jak Maite Perroni brrr nie znoszę tamtej aktorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Leon zgwalcil matke Estrelli tylko wlasnie Guillermo ;) Był pijany. Byla scenka nawet jak ta mloda dziewczyna przyszla do Leona i pytala go jak mogl jej to zrobil i Guillermo spytal go czy byl pijany, bo to byloby jedyne wytlumaczenie dla jego postepku. Maite tak sobie lubie. Już mi sie przejadła. :P Ale za to Jacqueline Bracamontes uwielbiam, mam nadzieje ze nagra jakas nowa telenowele. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie to , przecież ten Guillermo jest dobry, a poza tym ta matka ciągle mówi "diabeł" ale wydaje mi sie że mówi tak o Leonie...a Guillermo już wie że jest ojcem Estrelli?? bo taki jest dla niej mily... No Jacqueline jest spoko, zwłaszcza w Sortilegio, bo np.w Ruby grała taką fujarę...to jej nie lubiłam, za to ta co gra Koral tu fajnie zagrała kobieca i ponętna, ale w Zbuntowanych była tandetna...i miała taki ogromny tyłek...jak J.Lopez swoją drogą myślałam że tą piosenkę końcową spiewa Vico ze Zbuntowanych a to jakas inna laska wklejam linka jakby ktoś chciał posłuchac http://www.youtube.com/watch?v=VoCIsBLhwco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie oglądałam idiotek więc sie nie wypowiadam oriana mimo, że ładna to kurde ma dziwną twarz i chyba...zeza :o a ten koleś co gra faceta tej dziewczyny co wygląda jak babochłop to nie jest ze zbuntowanych ten Zydek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem Lorenzo... podoba mi sie strasznie w tej telenoweli jak wszędzie "jeżdżą" łodkami, motorówkami...te domki na wodzie...chociaż gdzie w takim domku kibel?? i gaz?? jak oni tam gotują jak tam nie ma kuchenki ani nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ten co chodzi z tą laską co wygląda jak babochłop to ten Zydek z Rebelde ;) Heh... Wie ktoś może w którym odcinku wróci Coral??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to wkurza mnie ten cały Victor Manuel jaki jakiś niezdecydowany, mruk, zimny ciekawe kiedy on bedzie z Estrella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja taime mon amour
puscili jakies chujostwo meczowe zamiast Mar de Amor 😡 nawet nie uprzedzili/nie przeprosili...ciekawe czy bedzie powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe ciekawa jestem
kiedy stary estrelli wyjawi że jest jej ojcem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggggdzius
ale ta estrela brzydka jest jak miala ten warkocz. Jakas taka ona ma dziwna ta twarz i chyba uszy odstające. W rozpuszczonych wlosach wyglada ok ale wczoraj masakra. Chyba najladniejsza z tego filmu jest ta Carmita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardeamor
Wie ktoś może w którym odcinku wróci Coral?? w 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwnie wyglądala z tym warkoczem, ale i tak ją lubie :) Carmita też ładna, wkurza mnie że Carmita i Elena zakochały sie w tym przychalscie Salvadorze...no jakżesz on wyglada ;/ a ta córka całkiem ładn, chocxiaż czasem ubrana jak królowa Elżbieta II , no i taka naiwniutka... hahah widziałyscie odcinek jak ten stary dziadek wspominał swoją córke-syrene (chyba Koral? ) i jaki miała ogon ? :D :D hah takie bogate te produkcje a ogon był taki sztuczny jak na bal przebierańców :o w ogóle czytałam coś takiego http://en.wikipedia.org/wiki/Mar_de_amor (po polsku niestety nie ma tak opisanego) czyli że leona zje lew :o i Coral będzie głownym wrogiem? dziwne... a to co to za postać w ogóle? Marcelo Córdoba como Hernn Irazabal a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię tej babochłopki ;/ Jorge i Lorenzo się o nią pobili , pijany Lorenzo : "tańczy z moją babą" :D :D hahah rozsmieszyło mnie to. a jacy oni wszyscy cnotliwi w tej wiosce....albo dają dupy każdemu albo są cnotkami przez 3 lata związku /...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za nudny odcinek :o szczególnie jak ta matka wiktora mauela zaczęła nawijać...mimo że jest dobra nie lubię jej jakoś...chyba dlatego, że ma takie paskudne uzębienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ta matka jego na ząbki jak królik :-P hehe... Dobrze że w koncu wyszło najaw z tym gwałtem Esperansy bo już mnie wkurzała ona na maxa jak to taiła 😴 teraz to czekam na powrót Coral:-D na miesza pewnie miedzy Victorem Manuelem a Estrella;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wątek z Salvadorem i jego dwiema laskami też mnie juz wkurza. Niech sie w końcu zdecyduje z która być..ale i tak Carmita na bank bedzie cierpiała przez niego!:-( przez takiego brzydala :-P w takiej roli, na którego lecą dwie powinien William Levy grać ;) :) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, jak ktoś nie chce wiedziec, co bedzie dalej, to nie czytać. :classic_cool: Salvador, zapłodni Elenite w akcie zemsty na Leonie (za gwałt na siostrze), a za ok 40 odcinków Oriana przejdzie przemiane (prawdziwą!) i bedzie przyjaciółką Estrelli. :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już drugi dzień z rzędu zasypiam pod koniec... i nie wiem co było po drugiej reklamie 😭 powie mi ktoś?? hahaha :D nieźle , czyli Salvador nie kocha Elenity? ale cham, żeby tak sie mscic...a coś czytałam na wikipedii że Oriana potem będzie dobra, aż dziwne... ostatnio nic sie ciekawego nie dzieje, jak byly bójki Estrelli i Oriany było fajnie a teraz nuda...i ta matka jego i ciotka, jak gadają to mi sie powieki kleją też sie ciesze, że Esperanza w koncu powiedziala matce to, a własciwie...to lekarz powiedział, ona jakaś glupia nie mogla powiedziec? przecież to nie jej wina była...o tak Levy mógłby tam grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebią mnie kafe antyapamy
w zemscie za Elenite Jorge zgwałci młodszą siostrę Esperanzy , wówczas Antonio zapłodni zmarłą żone Leona a Leona zje lew :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt długo przeciągali ale już coraz wiecej osób wie o tym gwałcie na Esperansie , kurde czemu te wszystkie laski mają na imie na E? estrella elenita esperanza eeee jeszcze byla jakas zauważyliscie, że mają święta?? choinkę i światelka? :) dziwne , bo w sumie nic o tym nie mówią, więc nie wiem po co to...i dziwne...skąd mają prąd w tych domkach z bambusa?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, myślałam ze padne że jak Salvador wyciągnął ten mały nożyk na Leona!:-D hahaha..dobre. Szkoda że go nim nie drasnoł ;) byłoby ciekawie. A Estrella i Victor Manuel jak gołąbki ;) A wie ktoś o co kaman z tą syreną i Coral?:-S bo ten dziadek cos gada o syrenie i wcześniej o Coral? Ten mały to bedzie jej synek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×