Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madam Cebulka

Mar de Amor - Morze miłości :)

Polecane posty

aka jest różnica między prostytutką, nimfomanką a blondynką? Prostytutka mówi: - Skończyłeś już? Nimfomanka mówi: - Co, już skończyłeś? Blondynka mówi: - Beżowy... tak. Pomaluję sufit na beżowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9juuy76
czemu w zasadzie umarł ten Jorge? przecież jakby się utopił to by od razu umarł? i jakie jaja , barke śpiewali :D :D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche glupio ze
Jorge zmarl,taki przystojny i dobry czlowieczek z niego byl ;) Na jego miejscu powinien byc glupi Salvador.Nie cierpie go po tym co zrobil tej corce Leona.Z Coral tez historyjka zajebista wyszla....Bajki nie z tej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie taki śliczny :( a ten dorsz Salvador...fuj , myslalm że coś mnie trzaśnie jak ta Carmita za nim biegła, za autobusem :o a Coral... dziwna sprawa, w Zbuntowanych kilka lat temu wyglądała starzej , grubiej i gorzej, pięknieje z wiekiem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem najllepiej
fajnie ze Oriana sie odwrocila i postawila Leonowi ;DD Prostak z Niego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pokaż swoją twarz jak jestes ładniejsza :P Estrella nie jest brzydka, co najwyżej przeciętna... ale dobra z niej aktorka. A chyba to się bardziej liczy. Nie wszyscy muszą być piękni i cycaci jak Ninel Conde ... i własciwie lubię za to Estrellę, że jest normalna a nie jakas sztuczna barbie... poza tym fajne w tej telenoweli jest to ,że głowni bohaterowie nie są centrum wszechświata (jak np. w Osaczonej gdzie np. Diana zawsze jest na 1 planie) a ten ślub Esperanzy i Martina :D haha wszyscy na biało jak sensation white normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brzydota he
Jestem bardzo ladna a nawet sliczna (zdaniem innych) ;) Jest ladna ale na tym zdjeciu okropnie wyszla.Zreszta taki makijaz robia tym aktorkom,ze kazda wyglada slicznie ( no prawie) ;) Za to sliczniutka jest przyjaciolka Esperanzy Noo Diana to jest przecietna dziewczyna a robia z niej jakas bogini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz
psychiatra jest o wiele przystojniejszy niz ten Victor Manuel-bynajmniej ja tak sadze.Ach co za ciacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ;) obaj fajni ,ale Victor Manuel miał ją gdzis początkowo, a ten lekarz tak o nią zabiega, jest słodki :( sama bym chciala takiego adoratora... a te laski jak sie biją...ciekawe czy Koral i Oriana mają spać w jednym łózku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola :)
uwielbiam ten film. wręcz świetny jest. ale wkurza mnie powoli to, że niby w jednym mieście, w jednym szpitalu, na tych samych przyjęciach a się spotkać nie mogą. mówię o v.m i estrei. no to jest trochę nie z tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsor 29..radek
hey :) szukam i chetnie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie to wkurza... ale fajnie ,ze juz nie ma tych retrospekcji 20 minutowych... i w ogole co oni zrobili z Estrelli :o ? wyglada jak stara prukwa... nie pasuje jej ta czerwona kieca...a Koral w jakiej latkesowej panterze matko swieta...oni na codzien sie lepiej ubierają niż na bankiet... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz
Mi tez sie nie podoba ta sukienka w ktora ja ubrali.I te czerwone usta blee...Delikatne usta by wystarczyly A ta teraz sie przed nim chowa a ten biedak tak jej szuka ;) Ale Coral scene zrobila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pupa jest straszna...zadek jak u kobyły :o ale nie chciała o tym pisac, bo zaraz by ktoś powiedział czy lepsze anorektyczne kosci z pupy...chociaż z drugiej strony taka typowa "rozłożysta" latynoska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz
Oj tylek ma straszny.Wiadomo koscisty nie jest ladny ale ten jest przesadzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz
Kurna i znowu nie obejrze sobie serialu no :( Dzis jest normalny dzien,bynajmniej dla mnie bo dzis pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour unlogged
ej własnie dzisiaj zobaczyłam w gazecie że rano był odcinek Mar de amor i Osaczonej, czy to powtórki z środy ?? bo bym sie wkurzyła jakby sie okazało ,że nowe 😠 dla mnie też byl roboczy dzien, **ujowo że dali badziewne filmy zamiast serialu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz
wkurza mnie juz ten serial bo byli razem w windzie.Ta nie chce zeby ja zobaczyl a ten slepy i nawet jej nie zauwazyl..co za bajki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irytujące jak mało co 😠 pewnie jeszcze 20 odcinków i nie wpadną na siebie...ale lipa Esperanza ładnie wyglada ;) a Salvador zaczął sie fajniej ubierać a co w końcu z Luz?? umarła?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz
Tak Luz zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z innej beczki
podoba mi sie kolorek wlosow ktory ma Oriana.Jaki to jest karmelowy braz,cappucino?Wie ktos z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lekarz
Oriana dzis dala popis heh i dobry przyklad jak walczyc o ukochanego ;) Gorzej jakby jej nie kochal a dzieki niej nie doszlo do slubu :) Za to wkurza mnie ciotka Victora Manuela-boze co za naiwna kobieta.Wierzy w kazde slowo Leona. A ten lekarz to rzeczywiscie moze byc ciemna strona telci skoro ukrywa przed Estrella,ze zna VM i nie chce dopuscic do ich powrotu.Ale w koncu w ktoryms odcinku sie spotkaja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super laska heh
a wiecie że Coral popełni samobójstwo na you tube la muerte de coral mar de amor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to byc, w koncu widać jak sie męczy sama ze sobą, swoją drogą dobra aktorka ale kiepsko dość gra i wkurza mnie jak robi zeza :/ zaczęła mnie juz nudzic ta telenowela ,szczegolnie jak dochodzi do spotkan Victora Manuela z doktorkiem, oni non stop to samo gadają!! jakos wczesniej , w wiosce wszystko było fajne a teraz duupa . no i z tym Tilico...oczywiscie Luz i dziadek szli 3 metry od niego ale nie udało mu sie np. podbiec do nich? ale glupie szambo...chyba wole Osaczoną ,przynajmniej dużo sie dzieje , mało dialogoów i śmiechowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka glupota
ma komorke a dzwonila do doktorka ze stacjonarnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie o tym samym pomyślałam, w ogole to myslalam że dzwoni z komórki ,ale oczywiście jak leon urwał kabel to ją rozłączyło :o no i wszyscy byli zajęci, doktor nie zdązył, Victor Manuel akurat wysszedł.... albo to jak LEon nie mógł zabić Estrelli szybko tylko sie zwlekał ,a jak przyszedł Guillermo to jego od razu sieknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka glupota
Bo najpierw musial jej oczywiscie wygarnac co i jak heh.Jo naraz wszyscy zajeci byli I chyba teraz jak on bedzie lezal w szpitalu to Estrela w koncu uzna go jako ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×