Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madam Cebulka

Mar de Amor - Morze miłości :)

Polecane posty

tak mi sie wydaje że to jej synek , ale z niej sucz ...tak go zostawiła i poszła sie puszczac biedny mały :( za to dziadek ma niezły nos :D jak kulfon, ale też jest spoko ooo tak ten scyzoryk :D :D ja takim nie mogę obrać pomarańczy a ten chciał zadźgac Leona ...szaleństwo, skąd mial koncesje na taką broń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek jest sweet, śmieszny głos ma:-P heie... A wie ktoś może czy poleci jeszcze raz MI PECADO ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten dziadek
nie gral w Esmeraldzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeginają z tymi meczami :/ to już drugi raz... jakby nie mogli puszczać meczu w czasie nie igraj z aniołem 😠 no odcinek był denny , oczywiscie Casilda przeżyje tylko zrobili nastrój smutaśny jak zawsze , a Victor Manuel jest aż tak głupi??? :o jasne, wchodzi do cudzej sypialni ale nie spojrzy, wiadomo że Estrella by go zauważyla , a on nie widział jej twarzy brrr ... nie znosze tego w telenowelach, za to fajnie w Osaczonej , lubię jak tam coś złego dzieje sie tej Dianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie cos slepy
jest.Samo to,ze Estrella ma dluzsze wlosy niz tamta.... Oczywiscie focha na nia walnie i bedzie sie ciagnelo przez 10 odcinkow.I zaloze sie,ze pojdzie do lozka z ta karpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten wątek , bo już kiedyś Oriana go uwodziła, i wydawało mi się że byli ze sobą w łóżku , ale w sumie to nie było takie jasne... Martin wyglada jak z jakiegos amerykanskiego serialu , szkoda mi go było jak Leon go pobil, dobry z niego chlopak, fajnie że tak kocha Esperanze podobało mi sie jak Antonio załatwił Leona ;) fajny z neigo facet że taki silny i w ogole , a Jorge niby syn indianki a zupełnie nie wygląda jak latynos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estrella miała dziś wyjeżdżając ładną białą kieckę, czemu nie wzięła jej na wycieczke z Wiktorem Manuelem? wtedy miala taką skromną zieloną :( biedna ,aż mi jej żal było. ale mają dobrych stylistów tam w Meksyku , nie to co Polska :o tu by bezdomną ubrali w armaniego i zrobili najmodniejszy fryz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zamiast szpilek miała zwykłe japonki wtedy :) Za to wczoraj super wyglądała w tej sukience. I ma racje ze wyjechała, powinna mieć gdzieś tego głupiego Victora Manuela :-o Przeciez on doskonale wie, jaka jest paskudna Oriana i jej stary a się tak z nią mizdzy wkurza mnie to na maksa. Myślałam że on mądrzejszy ;) Szkoda tylko biednej Estrelli która nie wie o co chodzi w tym wszystkim z tą zdrada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena puściła sie z Salvadorem:-D hehe bedzie w ciąży chyba, tak?? ale on to zrobił z zemsty i co teraz?:-P Nie wiem jak taka aktorka jak ta Oriana może miec takiego zeza:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej takiego
Salvador postapil nieuczciwie.Bo Elena nie jest winna,ze jej ojciec zgwalcil jego siostre.Do tego jak przezywala....A ten jeszcze mowil jak ja kocha itd by tylko mu sie oddala.Za to podobalo mi sie jak ten spoliczkowal Oriane-dobrze suce heh Wkurza mnie,ze 10 min to powtorka z poprzedniego odcinka-troszke przeginaja. Fajnie,ze Guilermo znalazl Estrelle :) Nie moge sie doczekac kiedy bedzie ona sie ladnie ubierac itp.Ale juz coraz ciekawiej sie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic nie miałam do jej skromnych ciuszków :) ale dzisiaj jak dłużej pokazywali Carmitę to się przyjrzałam- faktycznie najładniejsza ze wszystkich, śliczna cera no i chyba ma niebieskie oczy do ciemnej karnacji, rzadkość, Estrella jest troche brzydsza, no ale dobrze gra ;) nie znoszę Oriany, ten zez też mi sie nie podoba, w ogóle mimo że szczupła to wydaje mi się krępa, no też sie ciesze że Santos ją zbił powinien lepiej ją zalatwić ;) Victor manuel mnie wkurza...niby skapnął się że Oriana go oszukuje a że Estrella go zdradza? chyba też by sie sam skapnał...i jak ta jego ciotka daje sie podrywac temu Leonowi...ta jego łysa głowa za przeproszeniem wygląda jak członek :o a co sądzicie o akcji w taksówce w Meksyku?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten motyw w taksówce był śmieszny na maksa :-D uśmiałam sie że jej hehe ;) Chociaż był nieco sztuczny, ale rama ogólnie. No i ten wypadek Casildy :-o fest jebła o tą maskę...ale napewno nic jej nie bedzie :) Ta ciotka Victora Manuela głupa że daje sie tak temu Leonowi :-o Na początku wydawała mi sie taka stanowcza i mądra, ale widać inna jej rola :-o i chce sprzedać dom, szok :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawi mnie ta przemiana Oriany na dobra ;-) Jakoś nie moge sobie jej wyobrazić w takim przesłaniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esperansa katie
A mI SIE bardzo podoba chłopak tej zgwalconej laski co jest w ciazy ;p mmm miodzio ;P a i generalnie glowna bohaterka mogla by byc ladniejsza jak juz.... buzki nie ma za ladnej wlosy sliczne duzo daja ale to szczegolik ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martin ;) faktycznie ciacho... a Esperanza taka sobie , ej jakbyscie mogły zrobić własne dopasowania to jakby to wyglądało? p.s pojawił sie już ten doktorek...co grał biseksa w Sortilegio, podobno to bedzie negatywna postac, ale on mi nie pasuje do Estrelli mogli dac Levy'ego :o ja bym dopasowała do Esperanzy Salvadora albo Salvadora do Oriany bo oboje mają paskudne rozjechane twarze Elenite do lekarza , bo oboje wykształceni Estrelle do tego dzikusa Lorenzo albo do Jorge śliczną Carmitę do Martina albo Victora Manuela i jeszcze Tranzito (jej imie mi sie kojarzy z transwestytą :O :o ) ale lubie ją, bardzo fajna i ładna! ją bym połączyła z Santosem albo Jorge:D a no i jeszcze bedzie Coral , ją bym wepchnęła do Leona albo ..Guillermo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale akcja była jak Victor Manuel oszukał Orianę, a wlasciwie to nie oszukał, bo przecież niczego obiecał;) Hehe, jak ona tej biednej murzynce wlała:-P aż mi się jej żal zrobiło...śmiesznie ją targała za włosy. No i chyba wynika z tego wszystkiego ze Oriana i Victor Manuel spali ze sobą? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Tilito :(:( Co za okropny jest ten Parra :-o Jestem ciekawa jego miny jak dowie sie że Elena jest w ciąży z rybakiem który jej nawet nie chce. Pewnie wpadnie w szał...:-o Ten cały sierżant niby sierżant ale gówno robi. No może teraz jakoś zacznie działać. A ta baba stara z pracy Estrelli jest śmieszna hehe :-P Biedna Estrelita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzyl mnie ten wątek :o przeżył jasne...jeszcze "operacja" w domu? bez znieczulenia, kroplówki? eh ;/ dziwna rozbieżnośc- mogą biegać do jakiejś kliniki po lekarza a sklep został zamknięty i juz mają problem? i skąd mają tam w tej wiosce pieniądze.... a co do wyjasnienia tego , że to nie była Estrella tylko podstawiona to ja chcialam żeby to było inaczej :( że Victor Manuel przychodzi np. do baru i widzi laske tyłem i woła "estrella?" a on sie odwraca, on wtedy sie skapnie i bum! a tak to było troche lipnie no i za dużo czasu leci na te retrospekcje ;/ bez kitu jakbym nie pamiętała co bylo miesiac temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie
wkurzaja tym,ze wspominaja co bylo pare odcinkow wczesniej no i jak sie zaczyna to 10 min z poprzedniego odcinka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica_Anielica
dzisiaj ladnie oriana wyglada w tej czerwieni :) i oczy dobrze umalowane że zeza nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten Leon jest durny :-o Własną córkę wyrzucić i to w ciąży. Pijany jak zwykle lezie do biedaków i pewnie znowu mu sie oberwie:-P A Salvador jaki z siebie był dumny jak Leon zaczął się drzeć że zrobił dziecko Elenie ;-) Mina Salvadora bezcenna hehe. Szkoda mi i Carmity i Eleny :( Obie takie kochane i puściutkie eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniqueeeee
a corka leona ma twarz jak zaba rozjechana hehe ;D chociz jest ladna... no ale ja wywalil w ciazy ;p ale mi sie wydaje ze wroci do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniqueeeee
chodzi mi o ta druga corke starsza ze ma taka twarz.. nie ta blondyneczke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie
Oriana razem z siostra wyjada do stolicy i tam ona urodzi.Z tego co widzialam to nie tylko one tam wyjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgocsklaw
kto jeszcze wyjedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie
sierzant,ciotka Estrelli,kuzynka... Widzialam urywek gdy Elenita rodzila w szpitalu w ktorym jest matka Estrelli i wokol niej wszyscy stali ;).I pare innych motywow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam że Estrella przejdzie większą metamorfoze, tymczasem , tuż po wyjsciu od fryzjera wygladała obleśnie!! ;/ jak kosmitka...na szczęscie pozniej juz wygladała jak przedtem, nie wiem co jej niby z włosami zroibli?? teraz są może bardziej lśniące , zadbane ale i chudsze... glupie jest to że dziadek sobie przyszedł do tej rodzinki a Tilico co?? sam w czasie sztormu został? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×