Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fi0lecik

ciekawe czy to juz ciaza???

Polecane posty

Hej Kobietki :) Na wstepie pisze, ze nie jestem osoba, ktora stara sie o dzidziusia z duzym cisnieniem. Jak wyjdzie to wyjdzie:-) Mam 22 lata, dwa cykle staran nieudane... Teraz jestem po 3 cyklu kochana sie "do konca". 31 października w niedziele mialam teoretycznie owulacje. Tydzien pozniej w niedziele, czyli przedwczoraj mialam temperature mierzona pod pacha 37,5. Taka temperatura utzrymuje sie do dzisiaj. Z wahaniem od 37,2 do 37,5. Nie jestem przeziebiona, nie mam nudnosci, uderzen goraca ani zimna tylko boli mnie glowa. Czy trzeci dzien podwyzszonej temp moze o czyms swiadczyc? Planowo miesiaczke powinnam dostac za 5 dni Z gory dziekuje za wpisy i podzielenie sie Waszym doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo jak milo :) Durna to jest osoba, ktora wchodzi na topic, ktory ja nie inetersuje. Podzial kafeterii na tematy jest po to, aby kazdy mogl pisac o czym chce. Jak Ci sie nie podoba to nie wchodz na takie topci. I radze Ci uzywac przecinka - zamiast wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes durna... ale Ty wylewasz tu jakies swoje frustracje, czy o co Ci chodzi? Pewnie jesteś na żywo tempa i brzydka, dlatego odreagowujesz na kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daje sobie zrobic bachora, poniewaz mam meza, wlasne mieszkanie, stala prace, zabezpieczenie finansowe i ukonczone dwa kierunki studiow .A Ty dzieciaku posprzataj pokoj, bo pewnie u rodzicow mieszkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperatura...
pod pachą nie ma nic wspólnego z ciążą, trzeba mierzyć w pochwie albo pod językiem ale lepiej jest w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie cos zajebiscie wkurwia to staram sie to ignorowac, a teraz tracisz swoj cenny czas na pisanie do mnie postów, a moglabys napisac ich wiele wiecej na innych tematach. Na pewno bylyby równie na poziomie. Fuck You :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to, żebym się czepiała, ale... 22 lata i ukończone dwa kierunki studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak rozmowa na poziomie, szczególnie między niby wykształconymi ludźmi. Wstyd kobiety, wstyd okropny!! Czasem to aż niedowierzam skąd w kobietach tyle jadu, którym z taką chęcią się opluwają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
temperatura pod pachą to temperatura skóry, która nie ma nic wspólnego z podstawową temperaturą ciała. A to właśnie podstawowa temperatura ciała służy rozpoznawaniu faz płodności i niepłodności. Mierzy się ją w jamie ciała wyścielonej błoną śluzową czyli w pochwie odbycie lub jakie ustnej.. poza tym musi to być pierwsza czynność jaką się wykonuje po przebudzeniu, zawsze o tej samej porze, bez gwałtownych ruchów np. bez wstawania po termometr albo do WC. A Ty może się przeziębiłaś i stąd temp. pod pachom podwyższona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litosci!!!!!!!! A co was interesuje kto w jakim wieku o dziecko sie stara??? Wy pewnie po 40 nie bedziecie jeszcze na nie gotowe!!! I bedziecie wygladac jak babcie a nie matki!!!! Niektorzy wola to niz balowac... Ja urodzilam w wieku 20 lat! Teraz mam 22 i swietnie sie czuje w roli matki!!! 20 lat i troche ponad to najlepszy wiek na dzieci... A dla was zawsze bedzie za wczesniej bo sie nie nadajecie;) tyle w tym temacie:) a do autorki po co tak wczesniej chcesz wiedziec czy to ciaza czy nie??? Dowiesz sie po terminie planowanej miesiaczki... Jak w terminie nie dostaniesz zrob test :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój 25 dc i sama się zastanawiam czy może się udało, bolą mnie jajniki i brzuch a do tego mam biły śluz ale może to przed okresem, cykle mam 27 dniowe. Staram sie od stycznia i chciałabym wkoncu aby sie udało, biorę castagnus z zalecenia lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta21
hej. Mam dokładnie tak jak Ty. 31 sierpnia prawdopodobnie owulacja była,więc kochałam się z mężem i teraz czekam na rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×