Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gusiiaa86

urlop osobno = rozstanie ?

Polecane posty

Gość gusiiaa86

Hej Dziewczyny. Mój związek się sypie,a to wszystko jak mi się wydaje przez nasze wakacje. Nie udało nam się zgrać urlopów. On pojechał z grupka znajomych ze studiów, a ja z trzema koleżankami. Ja cały czas myślalam o nim,pisałm,dzwoniłam i nie umiałam się cieszyć urlopem. Odliczałam czas do powrotu do domu,a on...Odzywał się sporadycznie i pisłam takie formalne smsy. Szybko kończył rozmowy i i nigdy nie mówił, że teskni. Nie mogłam uwierzyć w jego zachowanie. Nie jesteśmy para długo,ale jeszcze niedawno byłam dla niego najważniejsza. Najgorsze przyszło jak wrócił. Nagle skończyły się smsy,spotkania coraz rzadziej i takie na siłę,ale jak pytał co jest to on twierdził, że nic się nie zmieniło. Ostatnio zmęczona tą dzicinadą zarządałam szczerości to wyznał mi,że nie wie czy jest gotowy na stały związek choć nadal chce być ze mną blisko. I co ja mam myślec? Co się stało? Czy on mnie tam zdradził z jakąś koleżanka czy może poznał inną? Nie mogę uwierzyć w jak krótkim czasie wszystko się zepsuło. Czy to możliwe, że to wyszło naturalnie czy raczej była tu ingerencja osób trzeciech? jak myslicie? pomożcie.dzięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×