Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaraaaa__

Ślub z chrztem na jednej mszy:)- jakie zaproszenia?i inne dylematy...

Polecane posty

Gość klaraaaa__

witam, bierzemy z narzeczonym niedługo ślub , ale bedzie troche nietypowo, bo na tej samej mszy bedzie chrzczone nasze dziecko:) Właśnie szukam zaproszen i nie wiem jakie mają być:o Chce na jednym zaproszeniu napisac ze blablabla zapraszam na chrzest i slub...ale jak?jak to ładnie napisac? Na allegro sa głównie zaproszenia albo na slub albo na chrzest, na szczescie jest mozliwosc by cały na zaproszeniu był taki, jaki chce... no ale nie wiem jak to napisac... wiem ze wiele osób ma za soba taka uroczystosc łaczona,proszę o pomoc:) jakie miałyscie zaproszenia? ps-po wszystkim oczywiscie nie bedzie zadnego wesela, tylko małe przyjęcie a'la chrzest w restauracji na 20pare osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraaaa__
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam gadanie
a dlaczego oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wesela sa teraz pass, robi je tylko pospolstwo, a ludzie z klasa robia tylko kameralne i eleganckie przyjecia z kwartetem smyczkowym :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym napisała jakoś tak: Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić............................... na uroczystą Mszę Świętą, podczas której nasza Rodzina przyjmie Sakramenty - ............ i ................ sakrament Ślubu, a ................. sakrament Chrztu Świętego. Po Ceremonii zapraszamy na uroczysty obiad, który odbędzie się.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraaaa__
dlatego oczywiscie bo naszym zdaniem jak jest małe dziecko to wesele odpada,to niemowle którego nie da rady z nikim zostawic a na obiad mozna zabrac, zreszta nam sie wesele nigdy nie marzyło;) zabulina-dzieki za propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraaaa__
co myslicie o tym, zeby wstawic taki wierszyk??? Mieć razem dziecko tworzyć rodzinę to naturalna droga, droga ku zjednoczeniu. Ta mała osóbka, między innymi jest świadectwem naszej miłości i zobowiązania wobec siebie. troszke zmieniłam oryginalny tekst:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź se nie rób jaj
14:55 [zgłoś do usunięcia] klaraaaa__ z tym wierszem :O:O porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraaaa__
i tak najlepsze zjednoczenie jakie w życiu przeżyłam to oddanie się zimnemu sedesowi podczas robienia gorącej kaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fger
wierszyk jest no cóż.... trochę żenujący jak dla mnie, tekst Zabuliny zdecydowanie lepszy. Im coś ma prostszą formę tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraaaa__
ale tekst na zaproszeniu bedzie oczywiscie podobny do tego co podała zabulina,tylko chciałam dodac na dole zaproszenia jakis wierszyk zwiazany z chrztem bo u góry bedzie wierszyk zwiazany ze slubem... ten wierszyk nie ma byc zamiast standardowego tekstu na zaproszeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraaaa__
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
Monikucha, przerost formy nad treścią ;) Następnym razem, zanim użyjesz górnolotnego słownictwa, sprawdź pisownie, bo się ośmieszasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem....)
im prościej tym lepiej! Nie dawaj żadnych wierszyków, ani o ślubie ani o chrzcie. Może coś w tym stylu: Mamy zaszczyt zaprosić Sz.P. ............. na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego połączoną z przyjęciem sakramentu Chrztu św przez naszego syna/córkę. Ceremonia odbędzie się w dniu.... w kościele.... o godz..... Po uroczystości/Mszy Św serdecznie zapraszamy na przyjęcie do restauracji ...... podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
moze byc ten wierszyk :P wszedziei zawsze są takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjfk
wszedziei zawsze są takie chyba u ciebie w cycowie dolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulina ma dobry
pomysł i nie wiem po co dalej się zastanwiac. wierszyki są passe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×