Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dohc2

szukam kobiety....wejdz i przeczytaj.....

Polecane posty

Mily i dyskretny. Szalony i otwarty, bo życie jest za krótkie by sie blokowac na cokolwiek ... Napisz, a zapewniam ze sie nie rozczarujesz moja osoba ... Potrafie umilic czas kobiecie ... Szukem bezpuderyjnej kobiety, ciekawej wlasnej siebie, gotowej odkryc najskrytsze swoje tajemnice.. Posiadam swoje lukum,,, oczekuje dyskrecji, zaufania ... I to rowniez oferuje ... Brakuje mi bliskosci drugiej osoby, moze Tobie rowniez? Moze chcialabys oddac sie w rece ktore na codzien profesjonalnie masuja ... Kogo szukam ... Dobre pytanie ... Na pewno mezczyzni i pary odpadaja, poniewaz ja lubie rozkoszowac sie cisza z druga osoba.. Koncentrowac sie na kobiecych doznaniach, wsluchiwaniu sie w jej coraz to przyspieszajacy oddech ... ... Szukam kobiety, ktora sie siebie nie wstydzi, jest swiadoma swojej kobiecosci ... Potrafi oddawac swe cialo oczom faceta, ktore chca te cialo podziwiac ... Piescic wzrokiem, by wkoncu dotknac, opuszkiem jezyczka tej deliaktnej skory ... Rozpiesic ja ... Moje oczy chca patrzec jak Ci jest dobrze ... Bo im wieksza przyjmnosc odczuwa kobeita, tym mi jest przyjemniej,, widzac ze moja osoba sprawia komus przyjemnosc ... Moze jestes odwazna, konkretna, i brakuje Ci tego czego mi brakuje ... Bliskosci drugiej osoby, zaufania ... Wzajemnej akceptacji, czegos na zasadzie przyjazni polaczonej z namietnym sexem ... Poszukuje tylko jedenej, konkretnej, a gdy juz mnie znjdziesz, zapewniam Cie, ze za Twoje starania, odwdziecie sie ... 100-krotnie ... Jesli lubisz mlode meskie cialo ... Ktore nie ma sie czego wstydzic napisz ... Moze znajdziemy swoj wlasny jezyk ... Doslownie i w przenosni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...nie mam zony....anons jak z harleqina?coz......pisalem to co widzialem oczyma wyobrazni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yebnij się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz....skoro ci nie odpowiada to co napisalem...to nie reaguj,i daj mozliwosc swobodnej wypowiedzi....kultura zobowiazuje,o ile takawa posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANONS DWA
A TERAZ MUJ ANONS: JA TO BYM CHETNIE ZERZNOŁ CIE W DUPKE, FOTO NA MEJLA, NIE PLACE ZA RUCHANKO, BUZIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie najlepiej by było gdyby zaczepiła Cie kobieta młoda i piękna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna_
Z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam tak....nie liczy sie wiek,czy wyglad...a osobowosc czlowieka. krotki opis wg prosby: 177cm 80kg ciemny blad,krotkie wlosy niebieskie oczy... cos jeszcze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woj.podlaskie,czasami war-maz....i jedn aprosba,komu sie nie podobaja napisane tu slowa,niech laskawie wstrzyma sie od komentarza,a jesli moje slowa komus sie podobaja,sa dla niego mile....to jest mi bardzo milo z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm blondynów nie lubię wredne to :P facet nie lepiej gdzie indziej popróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna_
Mi się bardzo podobają ale jestem ze śląskiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwalam przeczytać całość :classic_cool: TRAGEDIA LIŚCI obudziłem się w suchym powietrzu i paprocie umarły, doniczkowe rośliny były żółte jak zboże; moja kobieta odeszła a puste butelki otaczały mnie jak pokrwawione trupy i były równie bezużyteczne; tylko słońce wydawało się dalej dobre, kartka od gospodyni domu szeleściła swoim czystym nienarzucającym się żółtym kolorem; to czego było teraz potrzeba to dobrego komedianta w klasycznym stylu, błazna z dowcipami o bezsensie bólu; ból jest bezsensowny bo istnieje, to wszystko; uważnie ogoliłem się starą brzytwą ja, mężczyzna który kiedyś był młody i o którym mówiono że jest geniuszem; ale na tym polega tragedia liści, zwiędłych paproci, uschłych roślin; wszedłem do ciemnej sieni, stała tam gospodyni domu złorzecząca ostateczna, wysłała mnie do wszystkich diabłów, machała tłustymi spoconymi rękami wrzeszczała domagała się żebym zapłacił za mieszkanie bo świat zawiódł nas oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze ci wytrwalosci w poszukiwaniu... i niech nie zniecheca cie , ze moze nie odrazu znajdziesz ta, ktorej szukasz.... uda ci sie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płomienna Rudość
Chciałabym trafić w Twoje ręce.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar--sia
szkoda że tak daleko ode mnie mieszkasz bo chętnie bym się z tobą umówiła - potrzebuję kogoś takiego jak ty- przyjaciela i kompana do seksu- bez zobowązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×