Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jatatataman

byla żona ma obsesję na moim punkcie. POMOCY!

Polecane posty

Gość jatatataman

pokrótce: krótko po ślubie (cywilny) coś (vel ktoś) jej strzeliło żona wytoczyła mi sprawę o rozwód i strasznie nabruździła w pozwie i chciała zostawić bez grosza. trochę zajęło czasu udowodnienie, że kłamie, potem ja chciałem orzekania o winie ale to oznaczało dłuższy rozwód więc w pozwie mamy, że rozeszliśmy się polubownie. teraz mijają dwa lata od rozwodu, ja jestem z cudowną dziewczyną, z którą planujemy ślub i wspólne życie. jakieś dwa miesiące temu moja ex zaczęła do mnie wydzwaniać, przepraszać, przekonywać, że żałuje i temu podobne historie, dwa razy naszła mnie w pracy. nie mam ochoty na tego typu akcje ale nie chcę też wnosić na policję o nękanie. jak dać jej do zrozumienia, że nie chcę jej znać tak, żeby zrozumiała? dodam, że powiedziałem już wprost żeby się wynosiła i za drugą wizytą została wyprowadzona z pracy przez ochronę bo nie chciała wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatatataman
żalisz i pytasz jak pozbyć natrętki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:) typowe:) nie przejmuj się...przejdzie jej. musisz jej tylko, na każdym kroku pokazywać gdzie jest jej miejsce, i z kim teraz żyjesz. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatatataman
przez dwa miesiące nie potrafi się odczepić a mi się już odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zlać ciepłym moczem. jak nie będziesz reagować, to się jej znudzi. nie odbieraj telefonów, nie odpowiadaj na maile i inne zaczepki na gg na przykład. w pracy pracujesz, więc nie masz czasu, jak będzie robić pośmiewisko - to z samej siebie. ale tak szczerze, to chyba jednak trochę Ci to schlebia, że tak za tobą lata, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatatataman
wqurwia mnie a nie schlebia. najpierw szastała dupą i się rozwodziła a teraz gra skruszoną niunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espiryt
ignorować, w końcu jej się znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko biet a mnie bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njnkjnk,mj;l.hui
Dlaczego doszło do rozwodu? Jakbyś opisał to dokładnie wypowiedziałabym się... Posiadam za mało informacji na ten temat, by móc ocenić tę sytuacje i w możliwy sposób pomóc Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatatataman - a świstak
siedzi i zawija swoje sreberka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona odeszła bo ON okazał się bachorkiem spod piersi jeszcze nie wyciągniętym... Pizdy mu we łbie śpiewają kolędy! Myślał, że żona to mama: siedzi w domu, o nic nie pyta, gotuje, pierze, sprząta... i naczynia pomyje. Lepiej facet wróć do mamy [tej oryginalnej].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam cie rozumiem drogi autorze. nie reaguj, moze jej sie znudzi. A skoro w pracy macie ochrone, to chyba mozesz powiedziec, zeby jej nie wpuszczali, bo cie neka??a jak jej nie przejdzie, to mimo wszystko zglos na policje, a przynajmniej zagroz jej, ze to zrobisz. powodzenia i wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichotka 25
ja też się nie dziwię, czytając wpisy autora, że ta eks zbzikowała (bo niby dlaczego walczy o takiego ktosia) to raczej źle rokuje też dla drugiego związku, bo facet wyjątkowo wulgarny i chamski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet płaczący przez eks?
i niby kto ma tu obsesję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
uroił sobie, jej tam wcale nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te coca cola
a ty tu czego ? pryskaj bo psami poszczuje!!!! Do autora. Rozmowy z twoja ex nie proponuje bo wnioskuje, ze z nia sie da rozmawiac ale sprobuj ja sadem postraszyc. W naszym kraju stocking jest karalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalking
KURWA,STALKING!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu raczej ten facio czepia
się jak rzep tej eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
I napewno ja jeszcze kocha stąd te urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×