Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magia991

Sprzedam suknię ślubną Emmi Mariage Romance

Polecane posty

Gość jakaja2486
weź skorzystaj z ze strony imageshack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy,że po wklejeniu
linka naciskasz "enter" i link powinien wskoczyć bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek....
Jeny te Twoj maz to jak taki maly chlopczyk wyglada.... ile wy macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ta od motora
szafirek i co ci do tego, zajmij sie swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba buba
za jaka cene chcesz sprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknię kupiłam za 2500, bolerko 180. welon 120 i mam jeszcze diadem za 150 to razem mnie wyszło (wszystko sprzedaje w komplecie) 2800. Bubo bubo jaką cenę proponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfbgfbfdbggfdbfgbf
Cztery rodzaje przekąsek, pięć rodzajów dania głównego, trzy desery, do tego dla chętnych dania wegetariańskie oraz świeża kawa, soki owocowe lub woda - to wszystko zapewnia minister zdrowia Ewa Kopacz (54 l.). Ale nie cieszcie się pacjenci! To nie dla was, tylko dla gości konferencji, którą w swojej siedzibie organizuje resort zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cię zapytał ile
CHCESZ za suknie a nie ile sama zapłaciłas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfbgfbfdbggfdbfgbf
Tanich lekarstw już nie kupisz. Wprowadzenie urzędowych cen i marż leków finansowanych przez NFZ planuje resort zdrowia. Część ekspertów ostrzega, że doprowadzi to do wzrostu cen lekarstw w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie wiem jaką cenę zasugerować i wydaje mi się że gdyby ktoś był zainteresowany to się dogadamy. Ja dałam 2800 to myślę że 1100 to była by dobra cena ale jak jak powyżej napisałam z zainteresowaną osobą bym się dogadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b bvmv vvvdd
mi się bolerko podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plgdsazaaaaazxfghj
1100? chyba zartujesz. za tyle to nowa mozna kupic w salonie z zeszlorocznej kolekcji a nawet taniej. u nas w salonie suknie z tamtego roku albo 2 lat wstecz sprzedawane sa po 200/300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd3bdgj
Sprzedam suknię ślubną z tiulu princessę !!! rozmiar uniwersalny gdyż jest sznurowana i dopasuję się do każdej sylwetki dół sukni składa się z kilku warstw tiulu gorset zdobiony cyrkoniami (srebrnymi) dół gorsetu zdobi pasek z cyrkoni kolor sukni-biały gratis halka oraz pończochy samonośne białe !!!! cena do uzgodnienia wyjsciowa cena to 1400 zł ZAPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssss123086445
plgdsazaaaaazxfghj , a co to za salon? Chyba z artujesz, żeby dziewczyna miała sprzedać suknie za 200 zł ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg ale wsiórstwo
:o nigdy w życiu bym czegoś takiego nie założyła :o a koleś faktycznie z twarzy na 13 lat a ty jak jego matka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'sai
o super! Ja ją kupię, tylko poto zeby ją podrzec, opluc i spalic. Koorwa, nie nawiedze sukni slubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrodziejka
Piekna suknia ale chyba na zlym profilu dalas ogloszenie bo jak widac najwiecej do powiedzenia maja osoby ktore nie maja pojecia ile co kosztuje. Do kogos tam powyzej ....ciekawa jestemco to za suknia za 200-300 zlotych.Hehehehehehehehe smiac mi sie chce. Niestety ja juz jestem po tym najwazniejszym dniu ale doradzam bys wstawila ja na allegro lub jakis rozsadniejszy profil bo tutaj by chcialy ale najlepiej za darmo. Pozdrawiam. I jak juz pisalam wszystko piekne wygladaliscie jak z bajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×