Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Belnea

Sex po plastyce pochwy

Polecane posty

Gość gość
Lepszy od klasycznego zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z sex telefonu na stronie http://kordelia.org/ i mogę sobie bardzo polecić ten seks telefon. Dziewczyny są na prawdę klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgitta
Witam!mam 29 lat jestem 7 tyg po plastyce przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza z zewnatrz rewelacja.Lekarz mówi ze w wewnatrz super się goi. Jestem ciekawa jak bedzie wygladal"pierwszy raz":) Natomiast jesli chodzi o operacje to nie ma sie co bac dziewczyny, co prawda w pierwszej dobie dostawalam morfine ale bynajmniej nie cierpialam w 2 dobie juz dużo lepiej w 4 dobie do domu.tak naprawde po 16 dniach jak zdjeto szwy smigalam juz tylko delikatnie odczuwajac ból.Mam nadzieje że bedzie juz tylko lepiej.Znów nabralam pewnosci siebie i czuje się jak normalna kobieta:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem dwa tygodnie po plastyce, samej plastyce krocza bez plastyki przedniej czy tylnej sciany. Szwy juz zdjete, blizna po szyciu jakby to powiedziec na łaczeniu konca pochwy jest troche twarda i napieta, czy smarowalyscie czyms? Nie chce zeby porobily sie zrosty. Mysle juz o sexie ale boje sie jak to bedzie, czy bedzie lepiej czy bede wiecej czuc? Bo jak palec wloze do srodka to jest jakby tak samo( albo mi sie juz wydaje) tylko wizualnie jest mega lepiej bo wczesniej to normalnie orwarta byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po plastyce i wszystko mnie w srodku swędzi, gryzie jak diabli. Infekcji nie mam, bo przy zdejmowaniu szwow gin mowil ze wszystko elegancko, a poza tym bralam gynalgin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiola
a ta plastyka to nie przypadkiem jak sie ma narzady.obnizone? wtedy sa luzy bo pochwe rozciagaja organy pecherz..jelita lub macica jsk bylo u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore robić plastyke! Z taką tępą dzidą nie był bo ma za niską samoocenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
Jestem dwa miesiące po tylnej plastyce pochwy i krocza sex to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oczywiście
Nigdy w życiu bym sobie nie robiła operacji plastycznej ze względów estetycznych. Tym bardziej, że nie potrzebuję. I jakoś sie nie zapowiada, żebym potrzebowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA

Czy któras miała robiony lifting nicmi Vagina narrower . Chc e sie dowiedziec kiedy ustaje dyskomfort i jakie sa odczucia podczas sexu , czy nie czuje sie napinania przezz ta nić. 

DOROTA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira

witajcie  jestem juz 6 tygodni po operacji, zaczelismy wsplzycie sexualne  partner masredniego czlonka 18cm, na poczatku bylo ciasno ale puzniej jak wagina sie dopasowala bylo super a jestem juz po50, podobne doznania mialam z arabskim masazysta a mial  czlonka  bardzo okazalego takze polecam zabiec,najlepiej prosic o znieczulenie dokregowe, jest wiekszy komfort, moja wagina jest duzo ciasniesza i lepiej nawilozona, wczesniej  uzywalamolejku kokosowego, obecnie mam ten problem z glowy jestem wystarczajaco nawilzona zwlaszcza jak sie podniece , mysle jeszcze o laseroterapii pochwy, ponoc orgazmy pochwowe sa jeszcze przyjemniejsze.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×