Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harakiri546378

Napiszcie ile macie kasy miesiecznie jako samotni rodzice??

Polecane posty

Gość harakiri546378

Prosze o wypisanie wszystkich dochodow jakie macie w skali miesiaca , uwzglednijcie zasilki, pensje, zapomogi,i inne. I napiszcie ile czego dostajecie a ile kosztuje Was miesiecznie utrzymanie dziecka i wszystkie oplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harakiri546378
Moze ja napisze pierwsza: 68 rodzinne 220 zasilek dla samotnej matki 980 pensja miesiecznie wydaje 1500zl czyli musze pozyczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna matkaaaaaaa
a można pracować i dostawac zaiłek dla samotnej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellamozzarella
A nie masz możliwości jakoś dorobić do pensji? Jakieś prace zlecone czy coś takiego? No i co z alimentami. Dziecko ma przecież jakiegoś ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazyjna_trojka
Ludzie, litości :o Jak czytam teksty w stylu: "Tylko mam pytanie, jakim cudem stać Cię na internet?" To ogarnia mnie pusty śmiech. To internet jest wyznacznikiem bogactwa? Znacie kogoś, kto nie ma w ogóle internetu? Ja znam masę ubogich rodzin i każda z nich ma komputer oraz dostęp do internetu. To nie kosztuje majątek. A jest przydatne i do szukania pracy i do szukania informacji zwlaszcza jesli ma sie dziecko w wieku szkolnym. Juz nie przesadzajcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w urzędzie pensja-3 tys, 397 zł rachunki-około 1500 500 zł- odkładam na konto a 1397 na "moje potrzeby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harakiri546378
Tak sie sklada , ze za internet place 30zl miesiecznie takze nie jest to ogromna kwota a internet bardzo sie przydaje, mnie jak rowniez w przyszlosci mojemu dziecku. Nie moge starac sie o alimenty , bo w akcie urodzenia ojciec widnieje jako nieznany, zlozylam wniosek o ustalenie ojcostwa i alimenty, a to trwa. Sedzia przysadzi niewielka kwote znajac zycie a zabiora mi zasilek dla samotnej matki bo nie mozna dostawac i tego i tego wiec wyjdzie na to samo. watpie zeby sytuacja sie polepszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
nektomanta - to na dziecko nić nie wydajesz? Ja dysponuje suma ok. 1700 zł - wynajmuję mieszkanie + drobne pieniądze na dziecko bo jest niepełnosprawne. Na wszystkie rachunki wydaję nieco poniżej 500 zł na mc. Jedzenie - w dyskontach, wraz z podstawową chemią - ok. 500 - 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southe
aha,a przeczytalas temat?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
A na jakim stanowisku pracujesz że tak dpbrze zarabiasz? Topik dotyczy rodzicw, i to samotnych.... - jak w tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale weszłam na ten temat bo sama jestem dzieckiem, które było wychowywane tylko przez jednego rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten rodzic zostawił mnie w kołysce i zapomniał bujnąć. I dzięki temu tak dobrze teraz zarabiam w windykacji. Wystarczy że stanę w drzwiach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mmam
3500 pensji, alimenty 200-300 zł (tak się dogadalismy). W normlanym miesiącu koszty utrzymania to ok. 2,5 tysiąca. W "nienormalnym" dochodzą wakację, wyjazdy, ubezpieczenie samochodu i wychodzi na styk. Podziwiam ludzi, którzy potrafią oszczędzać i radzą sobie przy tak niskich zarobkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2.700 pensji. alimentów brak-tatuś nigdy nie płacił, a na fundusz mam zbyt wysoki dochód. opłaty-łącznie z czynszem 700 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggylwia23
dinusik jak to? wiec jesli rodzic ma wysoki dochów to fundusz nie wyplaca zadnych alimentow? i co wtedy? przeciez to pieniadze na dziecko a nie na rodzica ktory dobrze zarabia. bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakim cudem macie takie
niskie oplaty miesięczne ktoś pisze, ze wynajmuje mieszkanie a oplaty wynoszą 500 zł jakieś bzdury ja mam samych opłat ok. 800 zł a nie muszę nic wynajmować chyba żyjecie we Wiórkach Szarych lub innej pipidówce i wynajmujecie kurzą grzędę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
a jakim cudem macie takie niskie oplaty miesięczne ktoś pisze, ze wynajmuje mieszkanie a oplaty wynoszą 500 zł jakieś bzdury Ja wynajmuję komuś - mam z tego dochód.... Opłaty mam niskie, bo miieszkam w domku - i nie mam czynszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mmam
U mnie opłaty to znów też nie są aż takie wielkie kwoty: 400 zł czynsz (z zaliczką na wodę i ogrzewanie) 100 zł telefon, internet, telewizja 96 zł (co 2 miesiące) prąd Miasto średniej wielkości, Górny Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 1300 złotych wypłaty a opłaty za mieszkanie i przedszkole wynoszą w sumie ... 1300 złotych. Według państwa jednak nic mi się nie należy bo 1300 na dwoje to po 650 a więc zdecydowanie więcej aniżeli człowiekowi podobno wystarcza do życia. Kocham ten kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Mamy kasy tyle ile zarobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrffwef
w sumie 4900 na 3 osoby. Mam dwóch nastoletnich synów. I powiem wam że wydaję wszystko, wliczając oczywiście wyjazdy na ferie zimowe i letnie wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo ta mała dupa
stara się o ciążę, bo znalazła frajera i liczy na dodatkowy grosz od niego. To patologia i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwaliło wam? Kto wam o frajerze powiedział. Czy ja napisałam, że się staram o jakieś pieniądze od kraju? Pojebani jesteście? Dziecko mam i staram się o kolejne z tym samym facetem. Nie jesteśmy małżeństwem po prostu ale żyjemy razem. Wydaje wam się, że mogłabym utrzymać siebie i dziecko za 0 złotych miesięcznie? Chodzi mi tylko o to, że według państwa jestem samotną matką zarobki mam takie jakie mam a mimo to według państwa jestem burżujem i nie należy mi się nic. O nic nie poprosiłam, mogłabym iść po dofinansowanie do czynszu, po jakieś pieniądze do mopsu gdziekolwiek, tak mogłabym ale nie idę ale wy już pomyje wylewacie? Masz wkurwa? To dobrze, niech ci się psują nerwy z powodu forum skoro taka jesteś zawistna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala1478
520zl-=zasiłek dla bezrobotnych(straciłam prace po 10 latach 2 m-ce temu) 450zl-alimenty od ojca dziecka(regularne) 98zł-zasiłek rodzinny oplaty:300zl czynsz;100zl woda,100zl prad,100zl gaz co 2 m-ce,tel -61zl,internet 30zl,corka w wieku 11 lat jest bardzo cięzko:(ale cóz..zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala1478
pomyłka 3 m-ce temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harakiri546378
a czy ktos z Was dostaje alimenty i dodatkowo takze zasilek dla samotnej matki 170zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Dziecko mam i staram się o kolejne z tym samym facetem. Nie jesteśmy małżeństwem po prostu ale żyjemy razem. Wydaje wam się, że mogłabym utrzymać siebie i dziecko za 0 złotych miesięcznie? nie nie wydaje nam sie, tylko na cholerę piszesz na topiku dla samotnych rodziców, skoro nie jesteś samotnym rodzicem? I jeśli narzekasz na brak pieniędzy czy duże wydatki - bo tez tak twój post zrozumiałam, to jak możesz starać się o kolejne dziecko? Jak nie masz nawet męża, to w razie jak rzeczywiście staniesz się samotna z czego utrzymasz drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×