Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek27Kielce

moj penis ma tylko 12cm

Polecane posty

tusza tuszą, ale kurwa mać dlaczego ludzie przychodzą z takimi pierdołami tutaj, niby to forum ale co z tego gdy masa ludzi napiszę ci różne style pomocy i prawie żaden nie będzie działał... z chłopem pogadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku tematu co do obwodu to ktos sie podszyl za mnie z tymi 2cm - wieczorem po pracy zmierze i napisze ile ma obwodu :) pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak1001
Marek nie zachowuj sie jak dziecko. Idz lepiej coś zaruchać. W Kielcach dziewczyny są chetne, zwlaszcza studentki. Jak szybko konczysz to zwal konia godzine przed ruchaniem i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie matura lecz chec szczera zrobi z ciebie oficera jesli rozumiesz o co chodzi. Zapraszam na strone www.twojpenis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 13 lat i mam 13 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast rozpaczać zrób coś z tym możesz zastosować Titan Gel od Love Stim, ten żel powiększa i nie tylko... Musisz tylko stosować oryginalny środek nie podróbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdar
Ja mam 30 lat i małego fiutka jak mi stanie to ma 12cm smieje sie z tevo i trzepie go 2 palcami bo jest maly jak u 12 latka małe sie p okazuje nie kryje laska ma widziec karzełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdar
Lubie widziec małgo mojego jak wszyscy na basenie w przebieralni patrza co to za malutki fiutek bo majac 30 lat a fiuta 11.5cm we wzwodxie to smiech tak takim malym to.nic nie ds sie zrobic wstyd :) tylko do polania karzelek jeszcze jak popije to wyglada taki zmarszczony jak u 2 klasisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×