Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet.wawa

zakorkowana Warszawa - oral..? Nietypowa propozycja dla Pan.

Polecane posty

powroty do domu ostatnio to jakis horror - wiec szukam Pani ktora zamiast stac w zatloczonych srodkach komunikacji miejskiej umili mi ponad godzinna droge samochodem do domu (kierunek centrum --> Praga Poludnie).... robiac mi loda... (jestem przystojnym, wysokim facetem ciut po 30stce). to pomysl calkowicie na serio - zainteresowane prosze o szybki kontakt na maila ponizej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze byc facet?
podwiezie do domu do meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze lubie i potrafie dobrze sie odwdzieczyc... ale nie prowadzac samochod...! :D rewanz do negocjacji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oto wysoka kultura z warszaffki :D jak taksie zachowujesz to juz zadna nie pojdzie z toba. bo co sie bedzie z chamem bujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zebys wiedziala ze wysoka. A tu chyba sami analfabeci, bo chyba wyraznie napisane kto i gdzie - tylko jakos nie trafia. Cham z Warszawy to brzmi dumnie... :D Grzeczny bibliotekarz by nie napisal takiego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,z Warszawy :) Przyjechał kilka lat temu i wielki Warszawiak :D błehehe :) Znam jednego bibliotekarza. Grzeczny nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Warszawy od czasow kiedy twoi dziadkowie mowili po ukrainsku i w lamanym jidysz. :) Lec do Niegrzecznego Bibliotekarza i zrob miejsce dla adresatek tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niegrzeczny bibliotekarz mnie nie interesuje. wolę grzecznego architekta albo ciapowatego biotechnologa. Kurrwiarze mnie nie interesują :) A korzenie mam w połowie czeskie, więc odbij pseudowarszawiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggfdsss
dobrze ze autor marzenia ma chociaz: D ma ci robic loda po x godzinach pracy z brudnym fiutem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginniGinni
Blokers i ławkers czy to ty?]cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia1942
dawaj rejestracje jak cie dorwe we tym korku to bedziesz wspominal pania jdziunie do konca zycia chlopcze ,ja lubie mlodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brudnym to ty asflacie :P w aucie fiuuta obrabiać jakie to auto? pewnie maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana zaczarowana
oj tam zaraz maluch. Tico:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiewajac wszelkie watpliwosci - to Wartburg po ekstensywnym tuningu, z neonem w podwoziu i koniecznie pluszowymi kostkami i plyta CD na lusterku wstecznym. Jedyny taki w wuwua. Ilu tu znawcow motoryzacji. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×