Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet.wawa

zakorkowana Warszawa - oral..? Nietypowa propozycja dla Pan.

Polecane posty

Gość rozczarowana zaczarowana
haha Mój facet jechał sobie kiedyś zakładowym autobusem, w którym beznamiętnie dyndała sobie płyta kompaktowa. Gapił się gapił gapił,aż pewnego dnia wczytał się i stwierdził, że jest to coś, czego szuka od kilku miesięcy WSZĘDZIE. Obojętnym tonem zapytał kierowcy, czy akurat TA płyta musi tu dyndać. Okazało się ze nie, dał mu cokolwiek na wymianę i tak stał się szczęśliwym posiadaczem białego kruka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana zaczarowana
Ale kierowca nie był taki głupi i się zorientował, że mojemu na tej płycie zależy i kazał mu jechać z nim na pętle po czym w ramach zapłaty musiał kierowcy zrobić loda. Trochę miał opory ale potem obydwaj byli z tej transakcji zadowoleni. Tylko nie wiem dlaczego, ostatnio, mój jeździ cały czas tą samą linią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana zaczarowana
Jakaś Tercetu Egzotycznego. Ale tytułu nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozna chciec zeby jakies obce babsko z krzywymi brudnymi zebami i smierdzacym wydechem robilo loda ;P obrzydliwe. :o siakc bym pozniej nie mogl...ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol, vera 😘 no tak jak po osmiu godzinach w pracu on nie jest brudny to ja dziewica jestem....... :D :D :D chyba, ze specjalnie prysznic bierzesz by do samochodu wsiasc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna taka
o looooooooooooool :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiotki... Moze jest ratownikiem i pracuje na basenie. Ogolnie kobietki tutaj to sa jakies malo rozgarniete ;( bez polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D! a może jest szambiarzem i też sie musi podmyć po pracy, zeby kloaką nie trolić? :D kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra tam nieudako* nie chce mi sie z toba gadac. Mozgu czasem uzyj ale nie do tego zeby naprodukowac jakis pierdol na forum ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla bla a wy dalej ... ;) tak tak zmienil stryjek siekierke na kijek i zaraz po dubie dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... o ile zycie byloby prostsze i przyjemniejsze gdyby ludzie umieli czytac i nie wp****alali sie w posty ktore ich w zadnym stopniu nie dotycza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przez ten deszcz, jeszcze dłużej będę stał w korkach i chyba będę zmuszony zrobić sobie samemu laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg buhehehe
mogę za hajs jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się chce jechać najpierw do Centrum, a potem jeszcze wracać z Pragi Południe do siebie :D Poza tym godzina w takiej niewygodnej pozycji... Mój kręgosłup tego nie wytrzyma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysleO tym
ta "vera icona" jest tragiczna.. gardze takim scierwem jak ona, głupi pasztet, który swoje kompleksy leczy w taki sposób.. a mianowicie, udawanie mądrej na jakims lamerskim i anonimowym forum twoje pseudo inteligentne posty tylko utwierdzaja mnie w tym przekonaniu aa i nie trudź się.. nie wysilaj swojego małego móżdżku, nie musisz mi odpisywac, zwyczajnie nie mam zamiaru juz tutaj wchodzic.. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysleOtym
Żartowałam, ja nie myślę :) jestem głupią cipą i chętnie zrobię ci loda, tylko nie wiem, czy nie przeszkadza ci mój brak zębów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D sama prawda :D a teraz wybaczcie za 5 minut, musze oddać kał do kaczki która leże dokladnie pod dziurą w fotelu. Juz wspominałam, ze jestem tak gruba, że nie mogę wstać. Chyba powinna, dorobic sobie kółeczka w tym fotelu bo już zapomniałamjak wygląda łazienka :( (:D 🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×