Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Potrzebująca porady

Sukienka na wesele

Polecane posty

Gość aanja.
też mam z asos. i wszystko mi się mieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Mi się podoba dużo sukienek - nie tylko bandażówki, te tulipanowe też. Najważniejsze, że zmieszczę się jednak w te kiecki. Teraz to raczej nie będę miała problemu, żeby coś wybrać. Po prostu jak mi napisali, że w biuście jest 81-83 cm, to się załamałam, bo w życiu bym się nie wcisnęła w coś takiego. Boję się jednak zamawiać przez neta, tym bardziej że rozmiar niby nie pasuje. No nic - jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
świetna ta sukienka :) ja raz bardotki nosze a raz nic, zależy która sukienka, ale do bandazowej to fakt stanik jest zbędny... ale ta ich rozmiarówka jest straszna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
co do sukienki to pisalam o tej bandazowej z poprzedniej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
lesny dzban - no mam nadzieję, że jak inne dziewczyny bez problemu się dopinają, to ja jakoś też :D. Mam jeszcze prawie miesiąc do wesele, więc najwyżej schudnę, to może biust mi też zmaleje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Dobra dziewczyny, jak na razie uciekam zrobić jakiś obiad. Będę wieczorem, więc mam nadzieję, że pojawią się jeszcze jakieś ciekawe propozycje. Wszystkim udzielającym się dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
u mnie ten problem, że ogólnie jestem dość drobna i jak będzie ok w biuście to z pewnością będzie za duże gdzie indziej ;x 6 zdecydowanie małe w biuście a w biodrach już ma ciut dużo ;x więc w 8 się utopię pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
ja mam do wesela dużo mniej niż miesiąc niestety :P najwyżej wezmę małą czarną, której jeszcze nigdzie nie miałam :) ale kurcze chciałam jakiś inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na początku października, ta z asos zakupiona właśnie na tą okazję. Małych czarnych mam mnóstwo, w ostatnio zakupionej ( taka z frędzelkami) obskoczyłam 4 wesela :P teraz znudziły mi sie czarne, szukałam odmiany najlepiej róż albo beż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaooo
Gość Potrzebująca porady
Pewnie nikogo to nie interesuje, ale kupiłam śliczną bandażówkę w Promod i jestem szczęśliwa jak cholera :D. 129 zł do tego tylko wydałam, więc tym bardziej bosko! Teraz tylko iść i się dobrze bawić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale pokaz zdjecie
tej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca porady
Ale szukałam właśnie na necie i nie ma jej nigdzie. Jutro rano się w nią ubiorę i poproszę faceta, żeby mi zrobił zdjęcie :D. Teraz by się wkurzył jakbym go obudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole jednak sukienke przymierzyć , zobaczyć jak wygladam zanim ja kupię, a te bandażowe sa bardzo fajne, jednak nie kazda jest odpowiednia na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duzy wybór sukienek na wesele, do slubu cywilnego oraz dla Mam weselnych znajduje sie w Poznaniu na sw.Marcin - ELIZABETH - fachowa obsługa doradzi jaki fason na dana figure i na jaka okazje. Rowniez duze rozmiary 46-50 Polecam. Bardzo tanie sukienki ma butik OUTLET Lacamil tez na sw. Marcinie przy Bestsellerze. SUPER SUKIENKI.... www.lacamil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam serdecznie www.juicy-shop.pl http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=3666714 TANIO! ASOS Lipsy TFNC Rare ZARA H&M Paprika i inne. www.juicy-shop.pl http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=3666714 TANIO! ASOS Lipsy TFNC Rare ZARA H&M Paprika i inne. www.juicy-shop.pl http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=3666714 TANIO! ASOS Lipsy TFNC Rare ZARA H&M Paprika i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pełną odpowiedzialnością polecam sklep internetowy, którego ofertę znajdziesz na stronie pod adresem www.lejdi-sklep.pl W zeszłym roku wybrałam tam sukienki na wesele dla moich druhen i wszystkim bardzo się podobały. W jego ofercie znajdziesz również bieliznę, swetry, torebki a przede wszystkim sukienki na każdą okazję. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka M295 jest bardzo pięknym modelem w paski. Są one bardzo cienkie w biało – czarnym kolorze. Dodatkowym atutem, jest marszczenie na dekolcie. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Na pewno będziesz w niej świetnie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją sukienkę na wesele do kuzynki zamówiłam miesiąc temu tutaj https://quiosque.pl/sukienki.html. Sliczna jest, łądnie leży. Ceny mają dobre i nawet większe rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia

Wystąpiłam już dwa razy, w tym raz na weselu mojego kuzyna w tej kreacji lejdi.pl/p10014,suknia-wieczorowa-szara-...enka-studniowkowa-...enka-na-wesele.html. Akurat ten model można znaleźć o dziwo tylko w tym sklepie, prawdopodobnie dedykowana produkcja, więc kreacja bardzo trudna do podrobienia 🙂 Bardzo elegancka, a i biżuterię dość łatwo do tego wzoru dopasować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii

Polecę sklep Isel Onir – bardzo przyjazna atmosfera, można się tutaj dogadać odnośnie projektu sukni jej wymiarów czy wykończeń. Szyją na wymiar, szybko, bo generalnie trzymają się dwutygodniowych terminów ale są w stanie suknię przygotować nawet w parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio trafiłam zupełnie przez przypadek do salonu Isel Onir i nie byłam w stanie od nich wyjść! Dużo świetnych ...en uszytych z niedostępnych w Polsce materiałów. Właścicielka sprowadza tkaniny nawet z Azji, z Indii, Dubaju i tym podobnych miejsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Ja również polecam ten sklep kupiłam ostatnio u nich dwie ...enki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wiele z was kojarzy sklep internetowy https://modnakiecka.pl/ . Sama także dowiedziałam się o nim od koleżanki. Mają naprawdę super ...enki na różne okazje, także bardzo ładne i eleganckie suknie na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×