Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co tak na kafe wrzałoo

gdzie kupicie i i le przeznaczycie na ..buty zimowe dla dziecka ?

Polecane posty

Gość gość
a ja polecam kozaczki adidasa, kupuje je co roku kosztują max 270zł a nie zawiodły nas ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole pumy :) maja tez ladniejsze wzory i sa troche tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję balducci na zalando lub geoxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam dla córki 2 pary ecco. Jedne niższe takie nad kostkę, drugie wysokie pod kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w lidlu za 55 zł zawsze kupuje buty w deichmann ale tym razem w lidlu i zobaczymy jak sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz kupowałam dla synka zimowe buty i wybrałam Bartka- żałuję .Wcześniej kupowałam mu geox i zimowe też mogłam kupić z tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie jadę zaraz po buty dla mlodego ,tym razem chce kupić Geox jak będą te co chce to ok 400zł ,w zeszłym roku miał ecco kupowałam za 189 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadana
Kupowaliśmy ostatnie bardzo tanio na Merg, ale czy dalej można je kupić to nie mam zielonego pojęcia, wiem że mieli rezygnować z dziecięcych kolekcji, ale sprawdź, bo jeśli faktycznie mają je dalej, to warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję u http://sklep.tombut.pl/ mają fajną ofertę, buty bardzo solidne, a ceny są do przyjęcia, więc myślę, że się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dziecku w decathlon śniegowce za 50 zł. Mam nadzieję, że się sprawdzą, że będą ciepłe i nieprzemakalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojej dwulatki kupilam buty skorzane, ocieplane futerkiem (chyba welna, bo gryzie), wysokie, takie usztywniajace kostke i na trzy rzepy. Producent, firma Renbut. Koszt to 189 zl. Tej samej firmy mielismy sandalki na lato. Ortopeda widzial, pochwalil wybor. (Musimy troszke korygowac nozki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam skorzane timberlandy dla rocznego syna ,zaplacilam 120zl ale ja mam upysty na firmowe buty do 50 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam córce 2 pary butów Ecco, jedne pod kolanko drugie nieco nad kostkę. Za obydwie pary zapłaciłam 550zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliben
Kilkadziesiąt złotych, a czasami nawet mniej. Przynajmniej tyle za każdym razem płaciłam na Merg. W zasadzie śmieszne grosze - ale wydaje mi się, że płacenie większych kwot za buty na jeden sezon to jedna wielka bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeznaczyłam 130 zł na buty w Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal i nie żałuję,b o patrząc na wykonannie w sklepach typu Deichmann, to pożal się Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłam sportowe trapery firmy grotex na wyprzedazy za 8 euro, czyli jakies 32 zł I wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ta wyliczanka, tr000lu??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla malucha w Zdrowej Stopce kupuję za około 100 zl a dla starszego już staram się markowe by wytrzymały dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowanamama
Ja kupuję obuwie oddychające firmy GEOX. Moje dzieciaki są bardzo aktywne, sporo biegają i cwiczą. W innych bucikach stopy szybko pocą się a przepocone skarpetki długo pozostają mokre. Warto więc przeznaczyć trochę większa sumę i zamiast kupować buty z marketu postawić na coś lepszego, markowego, co nie rozleci się po jednym sezonie. A dzieci na pewno docenią nowoczesny design, jak np https://www.mivo.pl/product-pol-24463-Junior-Asteroid-Turkusowe-Nylonowe-Polbuty-Dzieciece-J5402B-000AN-C8349.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuje dobre buty. Do tej pory były Bartek ale uważam że co roku trafoalam na coraz gorsza jakoś Teraz kupiłam synkowi Ecco i jestem mega zadowolona. Ciepłe na mróz, nie przemakaja jak pada nawet mocny deszcz. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×