Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Gość bhsvfsnjdlvm
stereotypowe myslenie o szacunku do kobiet :p one same sie nie szanuja wiec niech nie licza na poszanowanie od plci przeciwnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu dyskutować z takim offermą, jak on ma tylko jedno wulgarne słowo, dziwny chory człowiek. Myślę, że bracia Kaczyńscy , chyba bodaj najlepiej wypadli jako młodociani aktorzy w filmie o kradzieży księżyca. Podczas strajków sierpniowych pracowałem jako młody stażysta w zakładach kooperujących ze Stocznią Gdańską, i wszystko co sie działo w Stocznii, podpisywanie porozumień, było transmitowane przez radiowęzeł i dokładnie pamietam, jak to było. Słyszało się dużo nazwisk, Gwiazda, Wałęsa, Borusewicz i doradcy Mazowiecki, i ten nieżyjący już słynny prawnik, ale o Kaczyńskich, nie słyszałem, dopiero może przy okrągłym stole. Wałęsa powiedział o Lechu Kaczyńskim, że był doradcą w prawie pracy, bezużytecznym, bo socjalistycznym. O wiele więcej było pierwszym sekretarzu Fiszbachu, bardzo rozważnym człowieku, co nie dopuścił do podobnych wydarzeń co w grudniu 70. Jarosław Kaczyński natomiast postrzegany był jako młody zadymiarz, który dążył do konfrontacji z ZOMO, albo ROMO, na szczęście robotnicy i Wałęsa uspokoili jego zadymiarskie zapędy. Cóż widać Jarosław Kaczyński ma 61 lat na karku, ale nic sie nie zmienił, ciągle z jakimiś bojownikami protestuje przeciw demokratycznie wybranym prezydentom, a to przeciw Wałęsie, a to przeciw Kwaśniewskiemu, pozostał takim zadymiarzem-dinozaurem. To co pokazał ostatnio, to faszyzm, czystej wody, że Go nie zaaresztowali za nawoływanie do obalenia demokratycznie wybranego prezydenta? Marzy mu się Ukraina i Majdan i obalenie prezydenta. Pamiętamy z nazistowskich Niemiec, marsze bojówkarzy SA, z pochodniami.....czyżby nie uczył się historii....jak szanowny brat nieboszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TO BARDZO CIEKAWE
bmblondyn---->tak ciebie pocztyjujac na tym forum stwierdzam ze przedstawiles na nim spora czesc swojego zyciorysu:p duzo jeszcze watkow tegoz zostalo :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz swojego to sobie poczytaj mój, bo trochę przeżyłem i widzę ten świat inaczej niż ten przygłup . chory na głowe offerma, rzeczywiście przygłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie inaczej widzicie
bo ty masz ponad 50 lat wiec jestes starej daty ty masz w glowie pgry i wspomnienia a offerma realia nowego swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś offerma, albo, któryś z podszywów, tępy,że aż głowa boli. Jarosła Kaczyński gdzie tylko może gada o Lechu Kaczyński, a to w Stoczni, a to gdzieś, a czym się wsławił, w ojczyźnie Stalina? W jakimś nieudanym zamachu na niego gdzieś w Kazachstanie, czy czort wie gdzie, a co oprócz tego, że wetował wszystko co możliwe, a na koniec efektownie zginął, puknij się w łeb nawiedzony pisiorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz głupia offermo, zawsze byłem sympatykiem KPN, więc dla mnie wymienieni przez ciebie ludzie są mordercami, mającymi na rękach krew grudnia 70, czy z "Wujka", tu nie trafiłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam Michnik, był zawsze dla bohaterem z ostatniego przemówienia Gomółki Wiesława i wydarzeń marcowych. Polityką za bardzo się nie interesowałem i dlaczego Michnik kojażony jest z Solidarnością, nie rozumiem, możliwe, że wypłynął poczas okrągłego stołu. Jako naczelny bardzo dobrej gazety, którą czytam na stałe, no nawet wybaczyłem Mu : odpieprzcie się od Generała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma na prezydenta
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, każdy ma swoje zdanie na temat prasy. Przetestowałem kilka gazet, Fakty, Nasz Dziennik(to już tragedia koszmarna), i Gazeta Wyborcza wypadła znakomicie na tle innych. Szczególnie dodatki. np wydawnictwa prawnicze napisane tak, że nawet ja głąb prawniczy potrafię zrozumieć, i inne poradniki, a w Naszym Dzienniku, co znajdziesz oprócz jadu, zawiści i wchodzenia w dupsko prezesowi PiS-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Offerma na prezesa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cghjn m,
no prosze jak szybko wybrane posty zostaly zgloszone smietnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skas wiesz co robi oferma
zobacz na innych, tych co wciaz tu kisza dupsko z czarnymi nickami po40 000 postow czy oni prcuja? ciekawe jak skoro cale dnie tu sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjdjdfj
zawsze szczery(ilość tematów: 10, ilość postów: 17205) ike (ilość tematów: 42, ilość postów: 42445) brum (ilość tematów: 3, ilość postów: 28824)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikny nik dla estetów
To smutne, ale nasza Polska to wynawcy dody i feela, odrobiny refleksji w sobie nie mający. Zagięła mnie jedna wypowiedź, ze skoro nie mówili na forum o Kaczyńskim w stoczni, a wspominali Wałesę itp to znaczy, że Kaczyński jest be, a areszta jest kul. Rany, człowieku, jak ci czegoś wyborcza nie wydrukuje to nie możesz w to uwierzyć??? A próbowaleś czytać coś poza wyborczą?? może jakiś kwartalnik, miesięcznik, choć raz w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''zawsze szczery(ilość tematów: 10, ilość postów: 17205) ike (ilość tematów: 42, ilość postów: 42445) brum (ilość tematów: 3, ilość postów: 28824)'' Nie znam ike i nie wiem co robi, ale wiem, że wychowuje dziecko jest to już ciężką pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko hahahaha
kolego nie masz wiecej niz offerma wiec z szacunkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZE POWODZENIA OFFERMA;) KODEKS KARNY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Art. 212. 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 3. W razie skazania za przestępstwo określone w 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. 4. Ściganie przestępstwa określonego w 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. TO ZA OBRAŻANIE INNYCH UŻYTKOWNIKÓW KAFETERII KODEKS KARNY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROZDZIAŁ XXIX Przestępstwa przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego Art. 226. 1. 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. 2. Przepis art. 222 2 stosuje się odpowiednio. 3. Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. A TO ZA OBRAZE RZĄDU RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riczardzie, musze sie tu z Tobą zgodzić, masz rację Riczard Alpert może pozwać offermę do sądu, wirtualne ego zostało obrazone (przepraszam: poczuło się urazone) przez inne wirtulane ego. kara pownna być straszna - offerma ma stornie kafeterii publicznie przeprosic powinien Riczarda Alperta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riczard ty chlopie mam nadziej
ze masz te 16lat bo takie bajki piszesz ze sie w pale nie miesci to nie stany ze sobie zaskarzasz kgoo chcesz i o co chcesz zaden sad w polsce tego nie przyjmie i wracaj do ksiazek tylko tych madrzejszych a nie KK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×