Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

offermo oryginalny czy też podszywie na mnie takie teksty nie robią wrażenia generalnie to mogą tylko śmieszyć choćbyś mnie nazwał najbardziej uzbecko- komunistyczno- sowiecką dziwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike jest akcja i jest reakcja. Już to napisałam - powtórzę skoro nie doczytałaś. Strona pisu sama jest sobie winna kpin, które budzi swoją postawą. Trudno aby ta wieksza część społeczeństwa, która chce normalnego i spokojnego życia, bez słowa godziła sie na to co robi pis. To jest zwykły syndrom zmęczenia materiału. Podobnie jak w przypadku ofermy, który łazi po całej kafe i pluje swoim jadem. Nie możesz wymagać od ludzi biernego przyjmowania jego chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Strona pisu sama jest sobie winna kpin, które budzi swoją postawą. :D takie bajki opowiadaj dzieciom bardzo wygodne tłumaczenie kpimy sobie wszyscy, żartujemy wszyscy, zakapiory z obu stron rzucają obraźliwymi tekstami jak leci nie ze względu na reakcję po prostu ludzie w emocjach tak się zachowują wynika to z czyjegoś charakteru- nie z tego po której stronie jest więc nie piernicz i pisowcy i POwcy tak samo plują jadem jak leci daleko szukać nie trzeba skoro sama wspomniałaś kolegę shatyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ panie ofermo
a ty jesteś przykładem polskiego katolika krzyżowca obrażasz,jadem plujesz i szacunku za grosz do człowieka nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike sorki, ja nie jestem Nadzieja. Zmień język rozmowy jeśli chcesz ją kontynuować. Nie pierniczę tylko dyskutuję. A przynajmniej próbowałam. Ale już mi sie odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet dobrze:) wiesz komisia nie ma to i ja nie będę się produkować, nie:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo uważnie słucham pana Kaczyńskiego i jego dwór. I tak jak Wałęsa, twierdzę, że Jarosławowi potrzebne jest bardzo poważne leczenie psychiatryczne i to natychmiastowe, o ile nie chce wylądować, powiedzmy w Tworkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjbnklm,lkl
offermo przecież gadasz z jakims tlukiem :D od kiedy to admin pisze na pomaranczowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość administrator forum.
offerma twoja kariera dobegła końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pydniak
panowie Karnowski, Wildstein, Janicki, Pospieszalski i im podobni nie powinni zaśmiecać swoja obecnością mediów publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pydniak
też Sakowicz ! oraz klechy Głódź i Michalik oraz Dziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pydniak
i kelcha Majewski z Jasnej Góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furciok
kaczor nawija o 96-ciu poległych w Smoleńsku, a ja sie pytam co z tymi 100-ma co każdego tygodnia poświęcają zycie za ojczyznę w wypadkach drogowych ? To bohaterowie oddający życie za polska wódkę i fantazje sarmacką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdula: Po krzyżu
A jednak da się przestawić! Minister Michałowski usunął krzyż spod pałacu i wydaje się, że mógł to zrobić dużo wcześniej. Jednak czy naprawdę mógł? 3 sierpnia 2010 z dzisiejszej perspektywy wydaje się trochę inną epoką. W tych zamierzchłych czasach partie polityczne musiały z szacunkiem odnosić się do kościoła, bo inaczej spadało na nie odium zoologicznego antyklerykalizmu, polski lud był podobno katolicki i konserwatywny, a księża publicznie spotykali się tylko z czcią. Dziś można już znowu rozmawiać o wyznaczeniu nowych linii oddzielających kościół od państwa. Lud 9 sierpnia pokazał, że nie tylko pod krzyżem Polak jest Polakiem, a księża nie mogą liczyć na taryfę ulgową, choć nie wszyscy na szczęście od razu nazywają ich ubekami. Przestawienie krzyża do kaplicy w pałacu prezydenckim dziś jest po prostu łatwiejsze i pewnie dlatego minister Michałowski poradził sobie wreszcie z tym trudnym zadaniem. Na sprawie krzyża stracili przede wszystkim starzy wyjadacze, którzy kalkulowali według dawnych zasad. Platforma nie chciała od razu usuwać krzyża, żeby nie narażać się kościołowi i kultywować swój wizerunek partii umiarkowanej, a wyszło na to, że w sprawach bardzo dla ludzi ważnych jest partią wyjątkowo niekonsekwentną i słabą. Skrajni katolicy wsparci przez PiS domagali się krzyża dla kolejnej instytucji publicznej, co robią przecież od dłuższego czasu, ale po raz pierwszy Polacy powiedzieli temu zdecydowane „nie. Kościół liczył na to, że jego skrajne skrzydło znowu wyrwie trochę świeckiej przestrzeni i oznaczy ją krzyżem, a kościół udając, że chociaż specjalnie na tym mu nie zależało, zaakceptuje ten stan rzeczy. Jednak kościół przestał być traktowany jak „dobry policjant i stał się wreszcie widziany jako instytucja zawłaszczająca dla siebie kolejne obszary życia. Usunięcie krzyża sprzed pałacu nie kończy sprawy, bo konflikt o krzyż przekształcił się w spór o miejsce kościoła w życiu publicznym. Można potraktować to jako kontynuację rozliczeń z III RP, która przetrwała w stosunkach państwo-kościół, a wyzionęła ducha w kwestiach relacji elit z ludem i jeśli chodzi o uprawomocnianie reform koniecznością transformacji od realnego socjalizmu do kapitalizmu zgodnie z zasadami neoliberalnej wulgaty. Czas ostatecznie rozstać się z latami 90 i zawieranymi wtedy kompromisami z kościołem, ponieważ okazały się niszczące dla demokracji i jakości życia publicznego w Polsce. Religia w szkole to nauka konformizmu, zakaz aborcji to promowanie hipokryzji, przekazywanie majątku kościołowi to kolesiostwo w najgorszym wydaniu. Dojrzeliśmy nie tylko do przeniesienia krzyża sprzed pałacu. Dojrzeliśmy do prawdziwych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokinka
"polegli w Smoleńsku" to drwina z logiki, to zbrodnia na języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymał
Głódź i Michali to koscielny beton nacjonalistyczny wspólpracujący z Kaczyńskim w klerykalizacji Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymał
Michalik, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma jak sie zaczerni to
od razu zostanie zbanowany , wiec bez sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofermuś jest zbanowany co najmniej od roku, dlatego nie pisze na czarno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdnnn...
ofermo Fanatycy, mohery itd....to trochę inny kaliber wyzwisk niż twoje wulgaryzmy. Ty jak pięciolatek nadpobudliwie reagujesz na podjudzanie..... twoi adwersarze mają ubaw ....oni nie reagują nerwami na durne pomarańczowe wpisy które co raz lecą w obie strony.... Patrz na kogo się "rzucasz" bo ......wezmą cię za psychiczne chorego.... jak już tak nie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
Nie podskakuj już wcześniej napisałam jetsteś na rencie i utrzymujesz się za nasze pieniądze, TY JESTEŚ przyczyną deficytu więc może zaczniesz pracować, od razu gospodarka reuszu darmozjadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko , to nie
dośc że 37-letni prawiczek to jeszcze rencista ? To już jasne skąd w nim tyle frustracji i jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
statystyki biją na alarm wśród krajów europejskich Polska jest największą wylęgarnią młodych rencistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Agatka
Tak a potem tu przychodzą i wyzywają nas. A my na nich robimy. Ja rozumiem jak ktoś jest chory. Ale 37 letni rencista?? ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepiacie sie ofermy a sami
tacy jak zs czy inni tu piszcacy to co ...nie sa na rentach czy emeryturach albo bezrobociu , siedza tu tak samo dlugo jak on. zs czy ike sa przyrosnieci do krzesel i kompa ,ale tu kazdy jedzie na oferme, bo tak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące się 24-latek
na mohera trzeba jechać:classic_cool: i zabierać dowód przed wyborami :classic_cool: A ja prace mam, studiuje, robie kursy zawodowe, chodze na siłownie, uprawiam sport, czasem pójde dla zdrowia na solarium lub sauna i nie życze sobie by taka oferma losu na rencie która nigdy nie ruchała nazywała mnie ciotą z tego powodu i broniła partie która gdyby miałą większość konstytucyjną wprowadziłaby w Polsce dyktature. Ponadto narzeka na deficyt gospodarczy a sam się do niego przyczynia swoim lenistwem. Także obraża tu kobiety co jest już rzeczą kategorycznie niedopuszczalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz wole oferme niz tego
durnia ZS :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×