Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Teraz dopiero sią zacznie... Ci fanatycy już zapowiedzieli, że zniosą pod pałac prezydencki swoje krzyże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego to juz dochodzi w tym kraju. desperacja ludzi nie ma granic. jeszcze trochę-i zaczną krzyże stawiać przed domami i blokami-bo przecież ktoś umarł.. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma - fakt, trochę to dziwne, że państwo jest słabsze od kilkudziesięciu fanatyków i musi cichaczem zaprowadzać porządek. Powinni ich potraktować armatkami wodnymi i zabrać ten krzyż już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offermo - CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM: moja stopka (jestem KOBIETĄ). Pierdolona gnido? Ładnie traktujesz kobiety, nie ma co. Prezes Kaczyński byłby z ciebie dumny. A krzyzowców powinni już dawno pozamykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67uyhghj1
noi dobrze niech komuna wroci, bedą rozdawac mieszkania hurraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspaniałe, jak można określić opcje polityczną danego osobnika wyłącznie po analizie lingwistycznej :-D Nazwij mnie jeszcze żydówką/masonką/komunistką itp. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofermuś krzyż pod pałacem postawili harcerze z ZHRu i to oni wyrazili wolę przeniesienia go do kościoła św. Anny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pedałką. Żydo-masońska komunistka-cyklistka z zapędami pedalskimi :-D A offermo nie wiem czy dopuszczasz to do swojego zaślepionego nienawiścią móżdżku, ale "afera krzyżowa" najlepiej zrobi SLD - co spowodował niesmak związany z tą sytuacją, zwiększająca się niechęć do katoli, nieudolność partii rządzącej i zaplute jadem pyszczki PiS-owców. Miało się marketing polityczny na studiach to się wie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość narodu w liczbie pięciu :P ofermuś specjalnie dla ciebie oświadczenie Kurii Biskupiej: W specjalnym oświadczeniu kurii opublikowanym na stronie internetowej czytamy: "Dokonane dziś przeniesienie Krzyża do Kaplicy Pałacu Prezydenckiego stanowi realizację porozumienia zawartego w dniu 21 lipca br. Krzyż, który miał uczestniczyć w pielgrzymce akademickiej na Jasną Górę i znalezć swoje miejsce w kościele św. Anny w Warszawie, w obecnej sytuacji nawiedzi Kaplicę Prezydencką oraz miejsce katastrofy smoleńskiej, aby ostatecznie stanąć w Kaplicy Loretańskiej kościoła św. Anny. Obecność Krzyża w tych tak ważnych miejscach ma swoje głębokie uzasadnienie i istotną wymowę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jakiego narodu przecież naród jest za przeniesieniem krzyża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła sąsiadeczka
Państwo należy do narodu, bo ja jestem naród i nie życzę sobie żadnych krzyży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to tablica była poświęcona i ktoś obrzucił ją gównem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie ktoś zabrał te paskudne dechy, zostały jeszcze brzydkie barierki i krakowskie znowu będzie ładne. Co to w ogóle była za samowolka budowlana? I to na krakowskim? Obrońcy zaspali. What a shame :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza! Nikt nie ma racji co do krzyża! Nawet księża, a co dopiero, my, zwykła szaraczki. OFERMA MA RACJĘ! A jego racja jest radsza niz nasza racja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ktos tylko narod, stosownie do ofermowej definicji niii naród- czyli ja- sprzeciwia się rzucaniu gównem w poświęconą tablicę a co? nie wolno mi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×